הבלוג של גלאדיס

מפה ומשם

אז הנה אני כאן,אבל גם שם ,ובית יכול להיות גם כאן וגם שם. גרה בשטוקהולם, כן פעם קראו לזה יורדת,ויש שאומרים רילוקיישנית,אבל אני אני גרה בכפר הגלובלי הזה,וכמה טוב גם כאן ,וגם שם. הכי הכי בעולם אני אוהבת לקרוא והמון,ואז לחבר... +עוד

אז הנה אני כאן,אבל גם שם ,ובית יכול להיות גם כאן וגם שם. גרה בשטוקהולם, כן פעם קראו לזה יורדת,ויש שאומרים רילוקיישנית,אבל אני אני גרה בכפר הגלובלי הזה,וכמה טוב גם כאן ,וגם שם. הכי הכי בעולם אני אוהבת לקרוא והמון,ואז לחבר מילים משלי ,לחלומות הקטנים שלי. כן אני אכתוב על ספרים, דברים יפים ,אוכל טוב,וברור גם על דברים שברומו של עולם, כי אם יש לי מה להגיד אז אני אגיד! כן אני מאלו שבוחרות את הדרך שלהן, גם אם הדרך לא תמיד נוחה,ומשתדלת להצמד לאמת שלי .

עדכונים:

פוסטים: 53

החל ממאי 2014

06/05/2015

tumblr_muvsxnQJyT1sdyj9lo1_1280

עד חצות,כן עד חצות אמורה לקום ממשלה.

ממשלה צרה,ממשלת ימין ,ממשלה עם שותפים טבעיים.

ממשלה צרה,זו צרה צרורה, אבל ממשלה צרה עדין יכולה לנהל מדינה,לקבל החלטות,לחתום על הסכמי שלום, ולהגן על המדינה, ואולי אף לפייס ולגשר.

כולי תקווה שממשלה זו אף תשכיל להטיב עם העם הזה,שהוא מפולג וקורס תחת הנטל ,שלא איבד את התקווה,שלא זנח את החלום לשלום.

ממשלת ימין,כן העם אמר את דברו,וזו דמוקרטיה אבל אל תשכחו אף לא לרגע, זו ממשלה שאמורה לשרת את העם ,העם כולו.

הממשלה  חייבת לדאוג לחינוכם של כולם,של כל הילדים,כי בחינוך אין ימין או שמאל, בחינוך אין דתי,חרדי או חילוני,יהודי ,ערבי, דרוזי, או ניים איט.

כן ממשלה יקרה זוהי חובתכם לדאוג לחינוכם של כל ילדיי ישראל,כן כל ילדי ישראל חייבים לקבל את אותו ארגז כלים,קוראים לזה-לימודי ליבה,כל כך טרוויאלי עבורי ועבור עוד רבים ,אבל ממש לא מובן מאיליו עבור רבים אחרים,כמה חבל, ואתם אתם קוראים להם שותפים טבעיים!

שותף טבעי,האומנם?

אני רוצה שותף לכלל ישראל ,שותף שדואג לכל הסקטורים בחברה הישראלית.

שותף שמשכיל לראות את צו השעה,שמבין שיש בעיות הרות גורל, כן הרשימה ארוכה ,דיור,יוקר המחיה,חינוך,בריאות בטחון וחלום השלום ,כי חלומות מגשימים את עצמם אם רק באמת רוצים ומאמינים.

קוראים לרשימה הזו עתיד,כן עתיד טוב יותר לילדים שלנו,לכולנו.

נכון היו בחירות,ניצחת,קיבלת מנדט להקים ממשלה,וכן הבחירה בידך, אני מבינה שבחירות אינן תמיד פשוטות או קלות,אבל אל תתפשר.

אל תבחר בבחירה שהיא פשרה,וכן לפעמים דקה לפני,כדאי ורצוי לחשוב רגע ,לחשב מסלול מחדש,ולבדוק האם השותפים הטבעיים, אכן טבעיים?

האם הבחירות,ההסכמים שנחתמו האם הם ראויים?

שר הכלכלה המיועד האם הוא בחירה ראויה?

סגן שר בריאות המיועד מר ליצמן ,אינו מוכן להישבע אמונים למדינת ישראל, הראוי הוא?

אלו אינן בחירות ראויות,הם אינם השותפים הטבעיים של הליכוד, ולא של הימין.

אני מאמינה שאתה מבין שיש מדינה שלמה שמחכה,יש הרבה עבודה,וכן אני רוצה להאמין שתבחר בשותפים הנכונים,למרות חילוקי הדעות, למרות האיבה והתיאוב ,אני רוצה להאמין שבסופו של יום תפגין מנהיגות ואומץ,כן לשנות את הבחירה,לבחור שותפים  אמיתיים לדרך .

קרא לשותפים האמיתים ,הם אולי לא “טבעיים” אבל הם דואגים באמת ובתמים למדינת ישראל,הם ציונים,הם ישבעו אמונים למדינת ישראל .

יש הטוענים שמנהיג אמיתי הוא קוסם, אני שייכת לאלו המאמינים שמנהיג אמיתי  הוא מנהיג שאינו מפחד להודות בטעות ולשנות, כן זה הוא מנהיג המחולל קסמים אמיצים.

יש עוד זמן עד חצות ,הפעל את “קסמייך” ובחר את הבחירות הראויות,כי עייפנו מפשרות.

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של גלאדיס

תצוגה מקדימה

התמונות שעל הקיר

התמונות שעל הקיר בתמונות שעל הקיר מאפשרת הסופרת ציונית פתאל קופרוואסר לקורא להצטרף למסע בעקבות משפחתה ושורשיה, מסע בעקבות מורשת עתיקת יומין. ההתרחשויות ההסטוריות,...

תצוגה מקדימה

אני מתגעגעת, ברור שמתגעגעת .

אני לא ברילוקיישן ואני לא "יורדת", אני פשוט מהגרת. אני גרה בשטוקהולם בשבדיה בממלכת איקאה וולבו וממש כמו באגדות יש לנו מלך מלכה . החיים דבש בממלכה הנורדית, נשבעת לכם ! הכל...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"גלבי" - החיים הם האלוהים.

"החיים הם האלוהים".    ידעתי שיהיה לי קשה לקרוא להכיל ולהבין את  "גלבי" ספרה החדש של הסופרת המצויינת איריס אליה כהן. במהלך הקריאה הבנתי שגלבי הוא אנחנו. אני זוכרת כתבות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה