הבלוג של Joshua Rosalis

joshrosalis

גרוש ואב לשנים. מוזיקאי וכותב. מתגורר בבאר שבע. http://www.facebook.com/joshrosalis

עדכונים:

פוסטים: 17

החל מפברואר 2013

מחייך חיוך קטן וסוגר את חלון המכונית, שמפריד עולמות באבחה. אתה מגביר את הרדיו ולוחץ על דוושת הגז, נושף לחמם את כפות ידייך ונפרד ממה שלעולם לא היה.

04/01/2014

אתה רואה אותה צועדת, מדהים איך אחרי כל כך הרבה זמן, אתה עדיין מצליח לזהות את פסיעותיה. פעם הייתם אחד. קר. היא לובשת את המעיל שקנית לה לפני מיליון שנה, פעם הוא היה לבן, היום הוא אפרורי, כמו הצבע שבשקעים תחת עיניה. נעצר לידה עם האוטו, אומר שלום, היא נראית עייפה ומוטרדת, מבוגרת יותר וטרודה, אבל מחייכת כשהיא מזהה. השינים שלה הצהיבו מניקוטין והלק היוקרתי על ציפורניה מקולף. מחליפים כמה מילים, נימוס קונקרטי וזה צובט איך שהזמן מטשטש את הצבעים והזכרון לאט מרפה. מישהי פעם כנראה לעולם לא אהבה וכנראה לעולם לא תאהב, רק בשירים היפים ברדיו זה עוד ככה. אתה נפרד לשלום, מחייך חיוך קטן וסוגר את חלון המכונית, שמפריד עולמות באבחה. אתה מגביר את הרדיו ולוחץ על דוושת הגז, נושף לחמם את כפות ידייך ונפרד ממה שלעולם לא היה.

עוד מהבלוג של Joshua Rosalis

אני שמנה.

״אני שמנה״ זרקת לחלל הלב שלי, אותו לב שעוטף אותך איתו בין פעימה לדם ,שסוער כשאנחנו עושים אהבה. בלי מילים משכתי אותך אל המראה הגדולה ולאט יד ופה הסירו שכבה אחר שכבה ממך ואחרי שחשפו את עורך המתוק, צנחו בקול דממה אל האדמה...