הבלוג של Joshua Rosalis

joshrosalis

גרוש ואב לשנים. מוזיקאי וכותב. מתגורר בבאר שבע. http://www.facebook.com/joshrosalis

עדכונים:

פוסטים: 17

החל מפברואר 2013

איך הכל התמוטט באין מפריע והלב שנפתח בתמימות אין קץ, אל מול מראה מבהיקה במעלית מפוארת, מפרפר פרפורי גסיסה ונשאר על הכביש השחור.

16/12/2013

היא טרקה את הדלת וצעדה בצעדים מהירים לכיוון המעלית, לא מאמינה שזה קורה לה, בגיל 42, שלושה ילדים וגרוש, היא מגלה שהוא, התקווה לחיים חדשים, הוא שגרם לה להאמין שוב באהבת אמת, אוהב עוד כמה אחרות אהבה שורפת, ככה הוא כתב לאחת מהן במסרון לוהט שגילתה במקרה בטלפון הסלולרי שלו. המעלית הזו, כמה התרגשה כשעלו אליו הביתה אחרי שנפגשו לילה אחד לפני כמה חודשים במועדון גרושים גרושות נדוש בתל-אביב, תמיד רצתה לגור בבנין עם מעלית מפוארת חשבה לעצמה כשהתנשקו במעלית, עם המראה המבהיקה ורצפת הדמוי עץ הנקיה, נמאס לה להתבייש במה שיש לה, במצב הכלכלי המדשדש, בספה שבחדר המגורים בביתה הישן שכבר נמאס לה לנקות מכתמי האצבעות של הילדים, ועכשיו היא בנעלי עקב דקות ואדומות, שמלה קצרה מדי וסחרחורת של רגשות, לוחצת לחיצות מהירות על כפתור המעלית ומתפללת שתפתח כבר הדלת, הוא רץ אחריה, גבוה ומקריח, מתחנן שתחזור פנימה, כבר אחרי חצות והירח כבר מזמן מאיר למישהו אחר, אבל היא רק הטיחה בו משפט מתריס ומוכיח ונכנסה למעלית שפערה דלתותיה פתאום. כשצעדה בלובי הביט בה השומר במבט מבין והיתה לה הרגשה שהיא לא הראשונה שעוזבת בכעס את דירתו של איש העסקים מקומה 19, ניגבה דמעה שהתעקשה לזלוג, הזדרזה להכנס לרכב הישן שלה ובחריקת צמיגים נסעה משם, משאירה חלום על אהבת אמת, על להזדקן יחד, מפרשת פירושים ומסדרת את הכל בראש, כי הסברים תצטרך להסביר כבר בבוקר, איך הכל התמוטט באין מפריע והלב שנפתח בתמימות אין קץ, אל מול מראה מבהיקה במעלית מפוארת, מפרפר פרפורי גסיסה ונשאר על הכביש השחור.

עוד מהבלוג של Joshua Rosalis

אני שמנה.

״אני שמנה״ זרקת לחלל הלב שלי, אותו לב שעוטף אותך איתו בין פעימה לדם ,שסוער כשאנחנו עושים אהבה. בלי מילים משכתי אותך אל המראה הגדולה ולאט יד ופה הסירו שכבה אחר שכבה ממך ואחרי שחשפו את עורך המתוק, צנחו בקול דממה אל האדמה...