הבלוג של Joshua Rosalis

joshrosalis

גרוש ואב לשנים. מוזיקאי וכותב. מתגורר בבאר שבע. http://www.facebook.com/joshrosalis

עדכונים:

פוסטים: 17

החל מפברואר 2013

משהו קרה את חושבת, משהו השתנה בסדר הישן של הדברים, כאילו איש אינו זקוק לחיוכך יותר, הכמיהה התאדתה אל העננים, זה לא כמו שהיה ואולי כן, את כבר לא בטוחה בדבר, משהו בך מסרב לזכור, כאילו מפחד מן האמת וגורלה המתעתע, את רק נסחפת עם חוסר הזרם אל מקומך.

12/12/2013

עומדת מלאת אונים וסופרת קמטייך מול אלף מראות חייך, מסדרת את השיער לפי הסדר הנדרש, עקב ושמלה, שרשרת שקנית לעצמך, תשושה.

הילדה הקטנה שבך עוד רוצה שמלה לבנה ופרח ומולידה ילדה גדולה עם לק אדום, פה אדום, ערמת פחדים מהזקנה, מהלבד וחיוך שסופו ידוע מראש, כך את יוצאת למלא את קרבייך ביין ולצוד את אהבת חייך. בבוקר את תקווי שיתקשר, אחרי חודש את תקווי שישאר ולא תצוד אותו אחת אחרת או שגבריותו המתנופפת לכל עבר תסמא את עיניו.

את לא מבינה מה קרה, כבר לא ברור לך במה את מאמינה, אין את מסוגלת לחשוב על דבר מלבד עצמך עת הרחמים מציפים בך כל חלקה טובה. את משננת משפטים מספר של איזה גורו, זה רק עושה לך להרגיש יותר גרוע. את בודקת איפה הלב, לאן נסו חדריו ומדוע אין הוא מחסיר פעימה, אבל הלב ישאר חסר, כי אין בו פתח.

עוד מהבלוג של Joshua Rosalis

אני שמנה.

״אני שמנה״ זרקת לחלל הלב שלי, אותו לב שעוטף אותך איתו בין פעימה לדם ,שסוער כשאנחנו עושים אהבה. בלי מילים משכתי אותך אל המראה הגדולה ולאט יד ופה הסירו שכבה אחר שכבה ממך ואחרי שחשפו את עורך המתוק, צנחו בקול דממה אל האדמה...