הבלוג של Joshua Rosalis

joshrosalis

גרוש ואב לשנים. מוזיקאי וכותב. מתגורר בבאר שבע. http://www.facebook.com/joshrosalis

עדכונים:

פוסטים: 17

החל מפברואר 2013

תכול ומושלם, נע על צירו, רק בשבילי, מונח העולם.

12/02/2013

יש חלום, שחוזר ומציף את שרעפיי, שעוטף את שנתי ומרחיב את בית החזה הצפוף שלי בכל פעם מחדש. באותו החלום, אני אסטרונאוט המתגבר על הפחד וממריא לחלל, עובר את שבעת מדורי השיגור ומפלח את האטמוספרה כשלחצים אדירים מופעלים על גופי. לאחר דקות ארוכות של טלטלות ופחד, חוסר ידיעה מלווה במקצועיות אמריקאית חסרת פשרות, מגיעה המעבורת אל החלל הריק והעצום וברגע אחד מתחילה לשייט באורביט קסום ונחוש סביב כדור הארץ.

כאשר אני מסיים את ההכנות, מתפעל כפתורים ומתאם מתגים, קורא פלטי מחשב סבוכים ומייצב הגאים, אני נותן לחוסר הכבידה לעטוף אותי ובנינוחות ניגש אל הצוהר שבספינתי העצומה להביט בסיפוק אל החוץ. בתחילה אני רואה נוף שחור, אפל כמו תכולת המעיים של זקן שיכור ולפתע נפרש בפניי כדור הארץ, פסגת היצירה של היקום הידוע לנו אדיר ונושם, נינוח במטלתו.

העינים אינן חודלות מלגמוע את היופי האדיר, אין מחשבה בראש ורגש בבטן, כמו ליבו של בודהיסט במצב מדיטציה. עד שמגיע מצמוץ של עינים ומפר את השלווה והמלאות.

ואז כמו שאני מביט בה, בארץ התכולה תחושת אושר מציפה אותי ואני מבין כי זכיתי לראות את העולם, כפי שאלוהים ברא אותו, קדמוני ובטוח, נקי ממלחמות ושנאה, ריק מאנשים אשר כלאו נשמתם בחליפות ופקקי תנועה, ריק מרעש גורדי השחקים וגסיסת התרבות. מלבבות שבורים ומשחקי מחשב. תכול ומושלם, נע על צירו, רק בשבילי, מונח העולם.

ובקיצי אני מחבק אותך ונושם שוב. יודע שאת כדור הארץ שלי, ביתי הקדום, פלא בריאה.


עוד מהבלוג של Joshua Rosalis

אני שמנה.

״אני שמנה״ זרקת לחלל הלב שלי, אותו לב שעוטף אותך איתו בין פעימה לדם ,שסוער כשאנחנו עושים אהבה. בלי מילים משכתי אותך אל המראה הגדולה ולאט יד ופה הסירו שכבה אחר שכבה ממך ואחרי שחשפו את עורך המתוק, צנחו בקול דממה אל האדמה...