הבלוג של Joshua Rosalis

joshrosalis

גרוש ואב לשנים. מוזיקאי וכותב. מתגורר בבאר שבע. http://www.facebook.com/joshrosalis

עדכונים:

פוסטים: 17

החל מפברואר 2013

24/06/2013

כמו סופרמן, אני מחדיר ידיים פנימה, לטהר את השחור ואת העצב, גלגול של עצמי מן הפנים אל החוץ כמו ארמדילו החושש לעצמו.
מספר לעצמי על אהבה, בוחר בשקט וביופי ותמיד תמיד נופל לאותם מקומות מיותרים, שדות קוצים ושקר הענן, נופל על ברכי ומתחנן לגאולה.
מסביב הם לוחשים לי, תנסה כך או אחרת, תן לאצבעות, לנשימות, לפחד, למלאכים ולבני השטן לחשוף אותך לאמת של זה או של אחר לבוש לבן ומבטו מואר כמו ירח שלגם דלי של וויסקי וחיוכו מעוות כשפתיי הלימון לאחר שנסחט.
באהבה אין חוקים פרט לחוק שברון הלב, זה מתמטי, ידוע בציבור, כמו עישון, כמו קפיצה מגובה רב, כמו נסיון לחצות את האוקינוס האטלנטי על גבי עלה בננה.
אבא מדוע זה כה כואב, מה לעשות שיפסיק, איפה הערב הזה יסתיים לו ולמה הוא בכלל נגמר, מדוע לעולם לא נפגש שוב ומדוע יש טירוף.
אני מבין שאנחנו נאהב כבר בקבר, בפנסיה, ממחר או בכלל כשיברא עולם בליבי בשבעה ימים והלב יחדול מלהיות תהו ובוהו, וחושך, קר וטחוב, על פני תהום.

עוד מהבלוג של Joshua Rosalis

אני שמנה.

״אני שמנה״ זרקת לחלל הלב שלי, אותו לב שעוטף אותך איתו בין פעימה לדם ,שסוער כשאנחנו עושים אהבה. בלי מילים משכתי אותך אל המראה הגדולה ולאט יד ופה הסירו שכבה אחר שכבה ממך ואחרי שחשפו את עורך המתוק, צנחו בקול דממה אל האדמה...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

מעלית

היא טרקה את הדלת וצעדה בצעדים מהירים לכיוון המעלית, לא מאמינה שזה קורה לה, בגיל 42, שלושה ילדים וגרוש, היא מגלה שהוא, התקווה לחיים חדשים, הוא שגרם לה להאמין שוב באהבת אמת, אוהב עוד כמה אחרות אהבה שורפת, ככה הוא כתב לאחת מהן...

תצוגה מקדימה

עולם.

יש חלום, שחוזר ומציף את שרעפיי, שעוטף את שנתי ומרחיב את בית החזה הצפוף שלי בכל פעם מחדש. באותו החלום, אני אסטרונאוט המתגבר על הפחד וממריא לחלל, עובר את שבעת מדורי השיגור ומפלח את האטמוספרה כשלחצים אדירים מופעלים על גופי....

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה