הבלוג של נעה יעקובוביץ jobs4mom.co.il

jobs4mom עבודות שאוהבות אמהות

בחיים הקודמים שלי, לפני שתם האפרוחה נולדה, יריתי לכל הכיוונים. למדתי כלכלה, עבדתי כקופירייטרית, השתתפתי בקרבות זירה של איגרוף תאילנדי, הוצאתי לאור ספר, עשיתי תואר שני בקולנוע וכתבתי ביקורות טייק אווי בעכבר העיר. עם... +עוד

בחיים הקודמים שלי, לפני שתם האפרוחה נולדה, יריתי לכל הכיוונים. למדתי כלכלה, עבדתי כקופירייטרית, השתתפתי בקרבות זירה של איגרוף תאילנדי, הוצאתי לאור ספר, עשיתי תואר שני בקולנוע וכתבתי ביקורות טייק אווי בעכבר העיר. עם התרחבות האגן, הזמן שלי התכווץ והחלטתי שהגיע הזמן להתמקד בדבר אחד. אבל חשוב באמת. אז הקמתי ביחד עם אפי הזנפרץ (שלא יכולתי לבקש שותפה טובה ממנה) את jobs4mom.co.il- אתר שמחבר בין אמהות לבין עבודות שמתאימות להם ומציע משרות ידידותיות למשפחה. אם תשאלו מה החזון שלנו, נגיד שאנחנו רוצות לשנות את שוק העבודה בישראל, להביא לאיזון בין הבית לעבודה. כן, אנחנו יודעות שמדובר כאן במהפכה וכן, אנחנו מאמינות שמי שהגיע/ה לקרוא את השורות האלה, יכול/ה להיות חלק ממנה. לטובת כולנו.

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מפברואר 2012

גבר גבר גבר גבר. אשה. גבר גבר גבר גבר גבר גבר. אשה. גבר גבר גבר. גבר. גבר. אשה.

ניסיתי לחשוב מי מהווה בעיני מודל להשראה מבחינה מקצועית. במי נתקלתי במהלך החיים ה”מקצועיים” שלי ואמרתי וואוו. ככה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה. ולא היה פשוט בכלל לדוג אשה. וזרקתי חכה ארוכה, אני נשבעת.

תמונה לוידאו.png

לצפיה בסרטון

בסרטון שלמעלה, אפי-שותפתי ב-jobs4mom ואני, רצינו להראות שזה לא חייב להיות ככה. מצאנו נשים שכל אחת הגיעה לשורה הראשונה בתחומ,ה ורצינו שגם אתן תתרגשו כמונו. את חלקן אתן רואות יומיום בטלויזיה, אבל היה חשוב לנו לשים את כולן יחד, כדי להעביר את המסר: אפשר להיות אמא ועדיין להגיע לטופ.

אם אספר שלד”ר ציפי שטראוס, מנהלת מחלקה בבי”ח שיבא, יש 5 ילדים, זה יפתיע אותך? אם השחקנית נתי קלוגר משתתפת בשתי הצגות במקביל כשהיא בהריון ואמא ל-2, זו ידיעה מרעישה? ויש אחת, שכולנו מאוד אוהבים, ובשעה שמונה בערב עשתה את התפקיד הסופר חשוב והיתה דווקא איתנו. בטח לא תתקשו לנחש שזו מיקי חיימוביץ.

אז אין מה להיות מופתעת. זה אשכרה אפשרי. ואם אנחנו לא נדאג לזה בעצמנו, אף אחת אחרת ואף אחד אחר לא יעשו את זה. צריך רק לרצות ולשאוף.

מישהו פעם אמר לי שחלום + תאריך = מטרה. אני שמה לי למטרה למצוא עוד 5 נשים שהגיעו רחוק שיהוו לי השראה בתוך 5 שנים מהיום. תעשי שזו תהיה את!

עוד מהבלוג של נעה יעקובוביץ jobs4mom.co.il

תצוגה מקדימה

כן, אני אמא!

"את מתכננת לעשות ילדים?" שאלו אותי בראיון עבודה לפני כחמש שנים. בנחרצות עניתי שמה פתאום (!) ועמוק בלב חשבתי, שאיזה מזל שאני לא רוצה ילדים (נשבעת שבאמת האמנתי בכך), כי אחרת בחיים...

תצוגה מקדימה

עבודות שמשגעות אמהות

אהאהאהאהאה! זה מה שבא לי לעשות. לעמוד באיזו קרחת יער נטושה ולצרוח מאושר. רגע אחר כך בא לי לבכות ולעזוב הכל. רופא- או כל בן אדם אחר עם קצת הגיון בריא-...

תצוגה מקדימה

חמישה טיפים לעצמאית

אני כותבת את הפוסט הזה מסיאול. כן, כן, זו שבקוריאה. את הבוקר ביליתי בנסיעה ברכב עם שלוש ילדות צורחות ברכב, היו שם עוד הורים,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה