הבלוג של מהיום דיאטה

janefeldman

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מיוני 2015

לא יודעת מה היה אתמול, אני חושבת שלא שתיתי מספיק, שאני אומרת שלא שתיתי מספיק הכוונה שלא שתיתי בכלל. אבל כאב לי הראש כל היום.
אכלתי את ארוחת הבוקר שלי שכללה אגס ובננה מקולפים וחתוכים לריבועים. בצהריים אכלתי קציצות ברוטב עם תפוחי אדמה לא סיימתי הכל, היתה לי כזאת בחילה שלא יכולתי להתיישר ממנה אבל בגלל שאין לי רפלקס הקאה (יתרון במקרים מסוימים) אז אני לא מאלה שיכולים להכניס אצבע ולהקל על עצמם.
כל היום פינטזתי על מקלחת חמה, על החלפה לפיג’מה להוריד את החזיה (קרן אור ביום שלי) ופשוט להתרסק על המיטה שלי ולא לצאת ממנה שכולם יתמודדו עם עצמם, כי לי אין כוח אפילו לעצמי.
אני חושבת שזה קרה בגלל כמה דברים.
דבר ראשון באמת לא שתיתי כלום כל היום ואסור לי להגיע למצב הזה כי מיים זה גם מזרז את החילוף חומרים שלי וגם מונע ממני מיגרנות מיותרות וגם שומר על העור שלי אז נזיפה לעצמי. דבר שני אתמול הייתי בשיא של המחזור שלי גם משהו שלא עובר בקלות אף פעם, אבל תמיד יש לי יום אחד שאני פשוט לא מסוגלת להתמודד עם שום דבר, וזה היום שהילדים אוכלים פיצה.

אז אתם מנחשים מה היתה הארוחת ערב שלכם, שלי לעומת זאת היתה חביתה אחת מביצה אחת בתוך שני ראפים מגולגלים, לא סיימתי את השני עד הסוף אבל זה השביע אותי ואחכ כבר לא היה בא לי להקיא.
אני חושבת שהימים הופכים להיות יותר קלים מבחינת לא לאכול שטויות ולא לרמות עם לחמים או ממתקים או חטיפים, אין לי את ההרגשה של “מותר” לי בגלל ששבוע לא אכלתי במבה או גלידה או פיצה או גבינ”צ.
שזה משהו שהוא חדש, כי האסימון לא ממש נפל אבל אולי הוא בדרך.
אז נכנסתי למיטה ראיתי את צ’רלי בממלכת השוקולד! כן כן האירוניה לראות סרט שלם שאין בו פריים אחד בלי שוקולד!!!!
אבל גם אותו צלחתי בהצלחה בלי לצעוק לאחד מנתיניי שבלסו פיצה מוגזמת עם פפרוני שיביאו לי משהו מתוק, הסתפקתי בשוופס מוגז בטעם לייט תפוח שלי וזה עבר סבבה.
בינתיים לא נרשמו געגועים למשהו לא בריא או משמין, ביום רביעי יש לנו שקילה ראשונה אחרי שבוע של התנהגות יפה, אני לא מצפה לנפלאות או לניסים אני האמת מצפה לשום דבר בדיוק, כי אני יודעת מפעם קודמת ש3 חודשים לא זז שום דבר במשקל ואז פתאום הוא התחיל ולא הפסיק ליפול. היום אני עדיין לא אלך לחדר כושר אני אלך מחר ויום רביעי וחמישי. כי בואו נודה בזה שישי שבת אני לא מתכננת להיות שם, אני רוצה לנוח.

יש לי מבחן ראשון של מדידת בגדים ל 29 לחודש, יש לי בריתה של אחיינית חדשה אני יודעת מה אני רוצה ללבוש אבל עד עכשיו נמנעתי מללבוש את זה כי זה לא ישב בפעם האחרונה יפה או מחמיא אז זה מוחבא שם מאחור איפהשהוא, אולי אני אאזור אומץ לפחות למדוד את זה אבל לא היום שבוע הבא, לא חסרים לי בגדים ולא חסר לי מה ללבוש בכל מקרה.
היום אני הולכת ישר אחרי העבודה לפגישה עם מעצבת תכשיטים לפוסט בבלוג אז לא יהיה לי ככ הרבה זמן לחשוב על אוכל :) ובערב אני כבר מתכננת על דייסה שלי שהפכה להיות הפייבוריט שלי בלי שום קשר.
ועכשיו אני הולכת לשתות עוד 2 כוסות מיים.
the-3-hour-diet-review

 

 

עוד מהבלוג של מהיום דיאטה

תצוגה מקדימה

סופ"ש ראשון בלי בפלה..

ידעתי שבסופי שבוע יהיה לי הכי קשה, כי אנחנו בבית הילדים בבית, אנחנו הולכים לאכול ארוחת ערב אצל אמא שלי שהיא והמונח "אוכל בריא"... לא שהם לא מכירים,הם אפילו לא יודעים על קיומו אחד של השנייה. אם זה לא ספוג בשומן,300 אחוז...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה