הבלוג של ג'יין ברמן מרמרי

janedeco

נולדתי בפילדלפיה, גרה בתל אביב. מעצבת רב תחומית, מתמחה באיפיון הטעם היחודי של לקוחותיי. בעלת Jane Deco סטודיו לעיצוב הבית והעסק, המייצג תרבות עיצוב אקלקטית המשלבת בין סגנונות ליצירת סיפור עיצובי המותאם באופן ייחודי למשפחה או... +עוד

נולדתי בפילדלפיה, גרה בתל אביב. מעצבת רב תחומית, מתמחה באיפיון הטעם היחודי של לקוחותיי. בעלת Jane Deco סטודיו לעיצוב הבית והעסק, המייצג תרבות עיצוב אקלקטית המשלבת בין סגנונות ליצירת סיפור עיצובי המותאם באופן ייחודי למשפחה או לעסק.

עדכונים:

פוסטים: 1

החל ממרץ 2016

נעים מאוד. פוסט ראשון בסלונה. שמי ג’יין ואני אוהבת בתים. ככה. פשוט. ולכן זה גם המקצוע שלי. מעצבת בתים.  כשהייתי קטנה בתכנית “פרפר נחמד” שרו שיר: ” בית הוא בסך הכל קופסא שגרים בה קופסא ולא יותר אבל על הקופסא הזו אני לא מוכן לוותר”. שיר ילדים חמוד,  שקיבל עם השנים פרשנויות שונות שלי, והעיקרית היא שבית הוא לא בסך הכל קופסא. אני מתחברת יותר לחלק השני של המשפט, על הבית שלי אני לא מוכן לוותר, כי נמצאת כאן המשפחה שלי, החוויות שלנו. התארגנויות הבוקר, ארוחות משותפות, היומיום העמוס והשקט של שבת בבוקר. אנרגיות של בית ומשפחה מושפעות לא רק מהמרקם העדין שכל משפחה בנויה ממנו.  החלל שאנו נמצאים בו משפיע עלינו. דמיינו את עצמכם נכנסים למרפאה של רופא השיניים שלכם. ועכשיו דמיינו את עצמכם עומדים בחנות שוקולד בפריז. הייתי מעדיפה בכל מקרה להיות בפריז, חנות שוקולד או חנות פרחים. אבל לא אצל רופא השיניים. גם לא בניו יורק : )

החלל שאנו גרים בו, משפיע על הלך הרוח שלנו, כשנח לנו ונעים לנו אנו חשים “בבית” וכשהספה שלנו לדוגמא לא נוחה ואינה מאפשרת את ההרגעות שאנו זקוקים לה בסוף היום, היא משמשת מקור לעומס רגשי.  חברה סיפרה שלי השבוע שהיא לא אוהבת לקלח את הבנות באמבטיה בדירה השכורה שהם גרים בה. שנות ה 70, קרמיקה ורודה. אלה תחושות שחולקים איתי אנשים רבים שאני משוחחת איתם על חשיבות עיצוב הבית והפיכתו למקור של שמחה ורוגע.  פרקטי ויפה יכולים ללכת יחד.  על מגוון אפשרויות עיצוב דירה שגרים בה בשכירות אכתוב בפעם אחרת.

כשמתכננים לעצב את הבית אפשר ללכת לאיבוד בין החנויות והאביזרים, המכירות והסיילים מכניסים לורטיגו. כל כך הרבה דברים יפים, במחירים טובים והקניות נערמות, השקיות מתמלאות ואז נכנסים הביתה עם כל התוצרת הנפלאה ו… פתאום נדמה שלא קנינו כלום. בסדנאות שלי אני תמיד מדברת על חשיבות התכנון, כי הספונטניות במקרים אלה פחות מתאימה לנו, אנחנו מוצאים את עצמנו מבזבזים כסף ולא נהנים ממה שקנינו. אני הולכת לגלות לכם איך יוצאים לקניות ואיך קונים מה שאוהבים על מנת שהבית יקבל מראה מחודש, ורענן. כי אני רוצה שתגורו בבית שאתם אוהבים .

מוזמנים להכנס לאתר שלי

http://www.janedeco.com/

נשתמע שוב בקרוב. המשך שבוע מקסים!

 

 

עוד מהבלוג של ג'יין ברמן מרמרי

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה