הבלוג של j_i_m

j_i_m

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מדצמבר 2013

המוח שלי קרס בעקבות צונאמי המחשבות. לא הצלחתי להדחיק את  ”מר. מושלם”. את  הידיים שלו לופתות אותי, את עיניים הכחולות, את המבטים בהם היה מביט בי, כשהיה בתוכי ,מאבד שליטה מרוב שטוב לו. בסקס האבירי, האיטי שלו, שהיה מטריף כל תא ותא בגוף שלי. כשהיינו שוכבים, הרגשתי שאני מתנפצת למיליון רסיסים קטנים, ששום זק”א בעולם  לא תוכל לאסוף גם בעוד מיליון שנה מעכשיו. לפני שהצלחתי להבין מה קורה, האצבעות קיבלו רצון משל עצמן ופשוט לחצו על המספר האסור-מתוק שלו. היססתי לרגע, והנה לפני שהספקתי וכבר צלצול  ראשון, טוב, אי אפשר לנתק עכשיו.

“אני בעבודה, אני אחזור אלייך….”

” נכון, המשמרת בבית חולים “  הזכרתי  לעצמי.

הוא חזר אליי.  ”מה?” , ענה לי עברו השני של הקו.

“רוצה לקפוץ אליי?”

“לא!”

“למה?”

“נראה…”

“מה? לא שמעתי אותך….” ניסיתי להרוויח עוד זמן, כדי שיהסס, יתלבט, יתפתה….

“טוב, כן.”

“סבבה”. הטריק הקבוע של הזורם, ידעתי כבר איך לעקוף אותו.

“אני מסיים בסביבות אחד עשרה”.

שכבתי במיטה מתחת לפוך החם שלי, כקונטרסט חד לקור שעמד לתקוף אותי. הוא נכנס לחדר, מהוסס, רכן לעברי, ולחש לי: “התחלתי לצאת  עם מישהי…” הסכין שפילחה לי את הלב גרמה לצלצולים באוזניים שהחרישו את כל הצלילים שהמשיכו לבקוע לו מהפה. כשחזרתי חזרה לכדור הארץ, הצלחתי לשמוע ” יצאנו רק לשני דייטים, זה לא רציני, עדיין”. הרגשתי  שמישהו חונק אותי, נותן לי אגרופים בראש וצורח:” מתי? מה… עדיין? לא!!!!!!! ”

“אז זאת כנראה תהיה הפעם האחרונה.”. “בינתיים…”

החדר מסתובב, נגמר לי האוויר, קלסטרופוביה….

“אני אבין אם תרצי שאלך…”

“מה ללכת? לאן? למה? אבל רק הגעת…” המוח שלי שואג עליי.

“לא, תישאר ” אני מחייכת ברכות, חונקת את הדמעות בגבורה. מגיע לי  גם אוסקר וגם צל”ש, על המשחק. לא משנה באיזה סדר.

הוא נשאר. שכבנו. באותם רגעים הוא אהב אותי, ואני אהבתי אותו בחזרה, גן-עדן קטן, זה היה החלק היחיד בחלומות בהקיץ שלי, שקרה במציאות.

התרפקתי על כל  נשימה, תנועה ,שבריר מגע. גנחתי לאוזנו כדי שלעולם לא יצליח לשכוח אותי. שכל בחורה אחרת שישכב איתה , תזכיר לו אותי ואת האהבה שחלקנו בגן העדן הפרטי שלי. נאנקתי, שאולי, לא יוכל להשתחרר מהלילה הזה , בדיוק כמוני, ששוב ושוב נכשלת להתנתק משלשלאותיו שלו.

הוא גמר.

זה נגמר.

הפוך לא אטם את הקור שתקף אותי.

רעדתי…

עוד מהבלוג של j_i_m

Thumbnail

ככה התמכרתי אליו… כמו מחזה שנכתב שוב ושוב….

ככה התמכרתי אליו....כל פעם אותו סיפור, כאילו היה זה מחזה שנכתב שוב ושוב. המגע עם עורו היה סוג של אופיאט. היינו נפרדים, חוזרים לסקס, הייתי מבינה שאני לא רוצה, שאני רוצה יותר,...

Thumbnail

לבחורה שיוצאת עם הבחור ששבר לי את הלב

היי, את לא מכירה אותי וקרוב לוודאי שלא תדעי מי אני אלא אם כן ניתקל אחת בשנייה, באיזה סיטואציה מביכה, שאני מקווה שלא תקרה לעולם, כי הלב שלי לא יעמוד בזה, הוא ייעצר לתמיד.אני...

שלום עולם!

כמו יומן, רק יותר טוב....