הבלוג של איציק כרסנטי

"האימפרייה"

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מנובמבר 2010

התלתלים חוזרים לאופנה”אחרי למעלה מעשור שבו המראה החלק והגולש היה בשיאו וכל בחורה מקורזלת התמכרה לפן ולמגהץ החלה מגמה בשנה האחרונה של חזרה למראה המתולתל והפרוע, וניתן לראותו על מסלולי התצוגות במילאנו, פריז, לונדון וניו יורק, אבל השנה לעומת שנים קודמות מדובר בתלתלים הרבה יותר מתוחכמים, מעודנים, רכים, ונשיים מתלתלי הפרמננט המקורזלים שפקדו את ארצנו בשנות ה – 70-80. החורף הזה מתאפיין במראה קצר מלא ונפוח במראה האפרו-שיק ובמראה ארוך וגלי, רך נשי וסקסי.

“בכל פעם שמגיעה מישהי שבורכה בשפע תלתלים למספרה שלנו אני מחייך לעצמי  ויודע ששיגרת הבוקר שלה דורשת יותר מהשקעה מינימאלית כדי להגיע למראה המתולתל והמושלם”, אומר מעצב השיער איציק כרסנטי.

קצת סדר בהיסטוריה של אפנת השיער המתולתל. “כבר במאה ה- 18″, אומר איציק כרסנטי, “הפציעו התלתלים במראה רומנטי ורך שיצר מסתורין בקרב בנות המין היפה. במאה ה- 19 שלט המראה האסוף כאשר בקודקוד התקבצו תלתלים מקורזלים שהוסתרו ע”י כובעים מוגבהים. בשנות ה- 30 וה- 40 של המאה הקודמת בהשראת הכוכבת שירלי טמפל הוגדר מראה ה’פודל’ כמראה אולטימטיבי.

בשנת 1950 הפך התלתל לתלתל במראה חופשי יותר והבייביליס שלט, בשנות ה- 60 נעלמו התלתלים ונשים נהגו להציג את מראה ‘קן היונים’ עם טופיר חזק ו’טונות’ של ספריי. בשנות ה- 70 וה- 80 המראה הטבעי הגיע לאופנה, ובסוף השמונים מראה הפרמננט שלט בכיפה. משנות ה- 90 ועד היום אימצו רוב הנשים את מראה  ה- ‘wash and go’, כלומר לחפוף, למרוח מעט קרם או חומר מעצב אחר- וחסל שיעבוד הפן”.

אבל הטיפול בשיער המתולתל דורש יותר מסוגי שיער אחרים

לנוחותכם קיבצנו מספר טיפים מהניסיון שלנו כדי להקל עליכם את הטיפול בשיער המתולתל

  • לבעלות שיער מקורזל במיוחד המכונה ‘ליפה’ פתיחת תלתלים היא פתרון נפלא לבעלות שיער מקורזל. בתהליך הכימי הזה, התלתל משנה את צורתו ואת מבנו הקשריי ה – 55 נשברים והשיער עובר מתיחה חלקית”
  • לא לחפוף כל יום! שיער מתולתל לא אוהב שמפו מספיק לחפוף יום כן ויום לא :).
  • מכיוון שחפיפה יומיומית מייבשת את השיער מומלץ להרטיב מעט את השיער בידיים לחות או ב”שפריצר”
  • מומלץ להבריש את השיער לפני החפיפה על מנת למנוע תסבוכת בזמן החפיפה ולאחריה, ולהקטין את נשירת השיער לאחר סיום החפיפה.
  • הקפידי לחפוף תמיד את השיער בבוקר ולא בערב כיוון שסיבובי השינה בלילה גורמים לתלתל להיראות עייפים
  • אחרי החפיפה אספי את השיער במגבת לספיגת המים והמתיני למשך 10-15 דקות.
  • שיער מתולתל יבש יותר משיער רגיללכן מומלץ להסתפר לעיתים תכופות יותר, גזירה רעננה היא תמיד מתכון טוב למראה בריא. כמו כן, שימוש קבוע בשמפו מזין בעל לחות מרבית ומסיכה משובחת תגרום לשיער להיראות מבריק וקורן.

לסיכום:

טיפול נכון יהפוך את רעמת השיער שלך לשמש שתזרח למרחקים

עוד מהבלוג של איציק כרסנטי

תצוגה מקדימה

לכבוד החורף שהגיע

כולנו מחכים לחורף, ולמרות שנדמה שהוא מבושש אנחנו כבר בנובמבר, ומזג האוויר גם אם אינו גשום כבר השנתנה,  החורך מאופיין ברוחות מנשבות ויובש באוויר, אלו מחייבים אותנו בטיפול שונה במחלפות ראשנו מאשר הטיפול הקיצי.תופעות החורף...

טיפול בשיער דק וחלש

לנשים רבות שיער דק וחלש. בכל פעם שלקוחה, בעלת שיער דק, מבקשת גוונים בשיער, תמיד יתלווה חשש אצלה כי הפעולות הכימיות יגרמו לנשירה מוגברת של שיערה, במאמר הנוכחי אעסוק בטיפול הייחודי שמיועד לשיער דק. כדי שטיפול בשיער דק יהיה...

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה