הבלוג של איתי יהל Itay yahel

itayy

לחיות ולתת לחיות עושה עולם נפלא LIVE AND LET OTHER LIVE TOO

עדכונים:

פוסטים: 422

החל מאוקטובר 2012

אם להודות על האמת, אין בעצם עבור מי להצביע, אבל גם אין על מה לבכות, הרי לאורך החיים לומדים, כי בעצם, אין שינוי גדול עם השנים, באופי חיות האדם, בעולם, שנקראים בני אדם, אבל בעצם רובם ככולם חיות, קשה להבין זאת, גם אין הרבה מה לעשות, אבל לפחות אם אתם לא מסוממים , גם לא יודעים עבור מי להצביע, אז תחשבו למען הסמים הקלים, להצביע למפלגות שבסמים תומכות.

מרווחואנה, סמים קלים,

הרי זה לא סוד, מי שסובל, יבין את שאני מציע, אבל כל החסודים והצדיקים, שמרשים לשתות אלכוהול ללא פיקוח וכמה שיותר, כל עוד לא כואב להם, הם לא יאפשרו לכם לקבל סמים קלים כסיוע, בטיעונים מלומדים שלרוב הם מגוחכים, אלא אם חו”ח הם יזדקקו לסמים הללו, כי אם הם משהו צריכים, יש סיכוי שיציעו לאשר השימוש בו, מידית, אפילו אם יהיה מדובר, בסמים קלים. אם זה יקרה, לבטח יגידו שוב שהם עושים הכל למען העם, אבל האמת ידועה שהם עושים זאת למען עצמם, אבל מה זה חשוב? העקר לעזור למי שבאמת סובל מכאבים נוראים. אכן שימוש רפואי בסמים קלים, לכולם ידוע, שיעילותם איננה כמורפין, אבל עם פיקוח אין הם, כמורפין ממש הורגים.

לבטח שעם פיקוח, הם אינם מסוכנים, כמו אלכוהול

שמוכרים לכל המבקשים ושיכורים, בעולם הרי לא חסרים. תשאלו כאלו שסובלים מכאבים כרוניים והם יגידו לכם, איך מוציאים להם הנשמה, כאילו שסתם תרופות זה לא סם, אבל אולי היות והסמים הקלים יכו בכיס, של חברות תרופות, המוציאות מיליונים ללא הצלחה למציאת פתרון רפואי, זול ויעיל כמו הסמים הקלים, על כן דואגות שיהיו בעלי אינטרס מטעמם, שידאגו שהסובלים יסבלו לעד, תוך שמחוסר בררה, נעזרים באופן חוקי, רק בתעשיית התרופות, לכן יש אפילו כאלו שסובלים ובוחרים להעזר, בתרופות יחד עם אלכוהול, להפגת כאבים, שילוב מסוכן ושיכול להיות מאד קטלני.

בנוסף יש עוד בעלי אינטרס, שאת המצב לשמר רוצים,

כי מכירה חוקית של סמים קלים, תעשה שמחירי הסמים יפלו חזק, במיוחד, אלו הנמכרים והמיובאים על ידי ארגוני הפשע, שלא באופן חוקי. כמו אלו המיובאים, על ידי גורמים רשמיים. אישור כזה, יאפשר יותר נגישות חוקית, לסמים קלים, למען הסובלים, ללא הרבה ביורוקרטיה, תוך שלמרות הכאבים יוכלו להמשיך ולהנות מחיים, שכן הסמים יעשו הכאב לכזה שהוא סביל, עד הסוף שבוא יבוא, הרי כולנו בסופו של עניין, עם ובלי מחלות סמים או כאבים, בא יום שאנו עם ובלי לומר שלום לעולם, מהעולם אנו מסתלקים.

לכן המסקנה המתבקשת, יש לומר אותה בקול רם,

“למען הסמים הקלים, להצביע למפלגות שבסמים תומכות” ואת חוק הסמים הקלים, לצרכים רפואים ישנו, מה גם, שלא ממש חשוב, למי אתם מצביעים, בכל יתר הנושאים, הרי ידועה שקשה להאמין לפוליטיקאים ולמפלגות, שהם לרוב אוסף חיות אדם, מכל שכבות הגיל שיש ובנוסף הם בעלי אינטרס גדול, שתמיד מבטיחים לעשות למען כולם,קרי לרוב למען עצמם, אבל את זה קשה לשכנע, את הלא משוכנעים, שעדיין לא מבינים זאת, כי עדיין לא עברו וחוו את כל השיעורים, שניתן לקבל בבית הספר של החיים היפים, גם לרוב רובם, במצח נחושה, בלי בושה ובלי להניד עפעף, משקרים. לרוב, את כל מי, שלא מקושר אליהם. אך לרוב, דואגים לעצמם ולמקורבים, למה? כי ככה זה בחיים!

אבל אולי בנושא כאבים וסמים קלים

יקומו חיות האדם הללו ולרגע, יהפכו למה שיש המצפים, שמבני אנוש לרגע יהיו ולא חיות אדם וכן, שוב מדובר בנבחרים, מקושרים, עשירים ומושחתים, שהרי רק הם יכולים לעשות, שיהיה אפשר להשתמש בפיקוח מתאים, בסמים קלים לצרכים רפואים, לכל הסובלים מכאבים.

אל תגידו שסמים קלים זה נושא פחות חשוב, מנושאים רבים ואחרים.

אבל אם תגידו בכל מקרה, כל שאאחל לכולם, זה חיים בריאים ומאושרים.

עוד מהבלוג של איתי יהל Itay yahel

תצוגה מקדימה

לו הייתי יכול לאהוב את כולן, עדיין הייתי בוחר בך

. לו יכולתי להיות לידיך עכשיו, לא רחוק דרך האינטרנט ממש מאוהב לו יכולתי להיות צעיר,בעל בלורית ושיער, עם עיני תכלת נוצצות לעד לו יכולתי להתמודד, על לבך הטוב והרחב, להיות בן זוגך, הייתי שואף לזה עכשיו, לו יכולתי לעצור...

תגובות

פורסם לפני 7 years

כמה מטופש לשנוא את אלון חסן, יו"ר ועד נמל אשדוד

פשוט לא להאמין, אבל ההמון בחר לשנוא את מי שיודע וראוי להלחם ולשרוד. את מי שעדיין מאמין שמותר לו לחיות, בדיוק כמו מנהיגי העם הדגולים.... יאיר לפיד, ביבי נתניהו, אהוד ברק ועוד כמה יוצאי קיבוצים...  חברה אטומה איננה רק בגלל...

תבואי אלי הלילה, תעשי שאני לא אזכור, שאני עדיין לבד, בלעדיך פשוט עצוב לי... בלעדיך אני לא יכול...

בבקרים, אני יודע, כל שיר יפה, אני יודע, בבקרים הכל ניראה שונה, לרגע אני שוכח, שהיה מה שהיה... אתמול...אבל אתמול עבר... בבקרים, אני יודע, שאני חייב לקום, עוד יום הגיע, אבל אני בא לי... לישון,  לרגע אני נזכר, שמה שהיה יהיה, לא בוער...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה