הבלוג של itamarbdor

מי אני ומה שמי?

עדכונים:

פוסטים: 67

החל מדצמבר 2014

שיקום הפה הוא תחום רחב של רפואת שיניים שמטרתו לחזור לתפקד גם כהיבטים בריאותיים והאסתטיים של חלקים שונים בפה (לסת, חניכיים, שיניים) ניזוקו כתוצאה מתאונה או פציעה קשה, או כתוצאה של ממושך בעיות הזנחה ומסטיק.

חניכיים הן רקמה רכה מעל השיניים ואלה מכסים את עצם הלסת שתומך בשיניים.

שיקום הפה הוא מורכב ורציני. ניסיונו והמקצועיות של איכות מרפאת שיקום מומחה של תהליך השיקום שיתקיים, יהיו אלה שסופו של דבר להחליט ההצלחה של הטיפול. זה מאוד חשוב לזכור שזה לא מבחן רגיל, אבל התהליך דורש ידיים מקצועיות. לכן, מומלץ לאסוף חוות דעת על מרפאת ומומחה השיקום שלו.
במקרה של מחלת חניכיים, פלאק מפריש רעלים שחודרים דרך רקמות העצם סביב שורש השן ולייצר אותו. אם לא תסיר את השלט, זה מצטבר פיקדונות מרוק והופכת שאריות גסות וקשות בשם “שן טרטר”. חיידקי רובד להפריש רעלים שמגרים את החניכיים, גורמים לדלקת והרס נוסף של רקמת עצם התומכת את השן ונסיגתה.

אם אתה לא דואג לדלקת חניכיים, עצם נספג, כיס שנוצר בין העצם וחניכיימיים השן ולהניף לבואו. הבעיה היא מחלת חניכיים בדרך כלל אינה כואב, ולכן חולים לא תמיד יודעים שהוא קיים, וכשאתה הולך לרופא השיניים או השיננית, לעתים קרובות לא ניתן עוד להציל את השן.

שיקום הפה דורש תכנית מקיפה לכל השיניים. שיקום יכול להתבצע בשן אחת או את כל השיניים בפה ויש לו מגוון רחב של טיפולים, כוללים טיפולי שורש, כתרים, שיניים השלמה, גשרים, שתלים, ועוד.
קביעת ההליך נעשה על פי מצבו של הפה והבעיות הקיימים שלה. נלקח בחשבון כגורמים כגון האנטומיה של הפה, גילו של החולה ואף שיקולים כלכליים.

עוד מהבלוג של itamarbdor

תצוגה מקדימה

אפיון אתר אינטרנט

כמו שלא נכתוב ספר לפני שנתכנן את ראשי הפרקים שלו וכמו שלא נבנה בניין בלי תכנית עבודה, כך באותו האופן לא ניתן לבנות אתר תדמית באינטרנט בלי לאפיין קודם את קווי המתאר שלו. אפיון אתר אינטרנט נועד לאפשר...

תצוגה מקדימה

בניית אתר וורדפרס

לאחר שקיבלנו את ההחלטה לבנות אתר אינטרנט לעסק שלנו עלינו להחליט איזה אתר בדיוק נבנה. בניית אתר תדמיתי בוורדפרס תאפשר לנו ליהנות מאתר איכותי, מהיר וטוב. וורדפרס היא תוכנה...

תצוגה מקדימה

לא התעייפתם כבר מהמריבות עם השכנים?

לא התעייפתם כבר מהמריבות עם השכנים? כל כך הרבה אחריות מוטלת על ראשם של ועדי בתים; גביית כספים, טיפול בכשלים, העסקת צוות ניקיון ודאגה כללית לניקיון הבניין, הדברה, אינסטלציה, העסקת גנן בשביל הגינה, אישורים של שיפוצים, ובסוף-...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה