הבלוג של itamarbdor

מי אני ומה שמי?

עדכונים:

פוסטים: 67

החל מדצמבר 2014

חושבים לבצע בקרוב טיפול שתלים בשיניים? יש מידע נחוץ שיוכל להועיל לכם בתהליך. חשוב להכין את עצמכם כדי להגיע בשלים לקראת הטיפול.

הטכנולוגיה המתקדמת מביאה עמה בשורה של ממש לתחום רפואת השיניים. אם בעבר סבלו אנשים מבעיות אסתטיות או בריאותיות מבלי יכולת לפתור אותן, הרי כיום יש מגוון דרכים ושיטות שנועדו לספק מענה ומזור למקרים שכאלו. כך שאם גם אתם מתמודדים עם פה חסר שיניים תוכלו לפנות לבצע טיפול שתלים ולפתור את הבעיה. מדובר בטיפול נוח ואפשרי לכל אחד. אנשים שחוו את הטיפול דווחים שמהר מאוד הם התרגלו לשיניים החדשות שלהם. והם יכולים לאכול ולתפקד כרגיל. וכל זה עם פה במראה תקין ומושלם.

על טיפול שתלים

כאשר נוקטים במושג שתלים הכוונה להרכבת בסיס תותב שמתקינים בתוך העצם של הלסת. הבסיס הזה מהווה עוגן לחיבור שן תותבת. השיטות המתקדמות בתחום עושות את הטיפול לשגרתי ונגיש. במרפאות שיניים רבות ניתן לבצע את הטיפול ולמלא את הפה בשיניים יפות למראה מושלם.

בעבר נעשה שימוש בשתלים מטיטניום אשר בקצה שלהם הותקן כתר חרסינה. אך כיום נעשים הטיפולים בשיטה מתקדמת יותר – זירקוניה. שתלי זירקוניה היו בעבר טיפולים מורכבים ויקרים אך כיום הוא נעשה לקל ונגיש לכל אחד. החדשנות מאפשרת לכל אחד שחסרות לו שיניים לעבור את הטיפול בלי לסבול מתופעות לוואי. מלבד זאת חשוב לציין שהשתלים נראים נפלא. מי שלא יודע לא יוכל לנחש שאילו לא השיניים הטבעיות שלכם.

באילו מקרים מתאים לבצע טפול שתלים?

  • מחלה כרונית – מחלות שהתסמינים שלהם מופיעים בחלל הפה עשויים להיות סיבה לביצוע טיפול שתלים. עששת, מחלת חניכיים או כל מחלה אחרת שמתבטאת בחלל הפה והשיניים.

  • ריקבון – מצב של ריקבון בשיניים נובע לרוב מצריכת מאכלים ומשקאות מזיקים וכן מטיפול לא נכון בשיניים לאורך השנים. הנזק המצטבר מתבטא בשיניים רקובות שיש לעקור אותם.

  • שחיקה – אדם בגיל מבוגר עלול לסבול מתופעה של שיניים שחוקות. זה יכול לנבוע כתוצאה מחוסר טיפול במהלך השנים.

גם אתם מתמודדים עם שיניים חסרות? בואו לטפל בעצמכם!

 

עוד מהבלוג של itamarbdor

תצוגה מקדימה

אפליקציה למובייל כאמצעי אולטימטיבי לשיווק וקידום בית העסק השלך

נראה שחלפו שנות אור מימי הזוהר העליזים של מדריך הטלפונים לעסקים, דפי זהב. האמרה המכוננת שקבעה, - שאם אתה לא שם, אתה לא קיים - הגדירה את הלך הרוח בשווקים.  הג'ינגל,  "תן לאצבעות ללכת במקומך.. דפי זהב" –  התנגן לו כסלוגן קליט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

אפיון אתר אינטרנט

כמו שלא נכתוב ספר לפני שנתכנן את ראשי הפרקים שלו וכמו שלא נבנה בניין בלי תכנית עבודה, כך באותו האופן לא ניתן לבנות אתר תדמית באינטרנט בלי לאפיין קודם את קווי המתאר שלו. אפיון אתר אינטרנט נועד לאפשר...

תצוגה מקדימה

בניית אתר וורדפרס

לאחר שקיבלנו את ההחלטה לבנות אתר אינטרנט לעסק שלנו עלינו להחליט איזה אתר בדיוק נבנה. בניית אתר תדמיתי בוורדפרס תאפשר לנו ליהנות מאתר איכותי, מהיר וטוב. וורדפרס היא תוכנה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה