הבלוג של itamarbdor

מי אני ומה שמי?

עדכונים:

פוסטים: 67

החל מדצמבר 2014

נזקי גוף הם תופעה נפוצה ורווחת. כדי להצליח לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם עליכם לדעת כיצד להגיש את התביעה. כך תצליחו לקבל פיצויים.

אם ארע לכם מקרה בו ניזוקתם בנזק גופני ייתכן ומגיע לכם לקבל פיצוי בגין המקרה. תשלומי הפיצויים יפצו אתכם בגין המקרה שארע. חשוב לזכור שחברות הביטוח לא ממתינות שתגישו תביעות. כיוון שהן חברות מסחריות שלא ששות להוציא כספים אם הן לא חייבות. כך שלא תמיד קל לקבל את הפיצויים שאכן מגיעים לכם. לכן יש לפעול בצורה חכמה ויעילה כדי למצות את הזכויות. פעילות נכונה תעזור לכם להתנהל נכון מול חברת הביטוח כדי למצות את הזכויות שלכם ולקבל את הפיצויים המקסימליים שאתם יכולים לקבל.

5 דברים שחשוב לדעת

  1. ניתן לפעול בשני מישורים. אפשרות אחת היא לפנות ישירות אל חברת הביטוח. אפשרות נוספת היא תביעה חברת הביטוח בבית המשפט. חשוב לדעת שאין דרך אחת שהיא הנכונה. אלא בכל מקרה יש לנהוג לגופו של עניין לפי הנתונים. פעמים מומלץ להתנהל מול חברת הביטוח ולהגיע להבנה. אך יש מקרים בהם טוב יותר לפנות אל בית משפט.

  2. כדי לבחור את הדרך הטובה והנכונה ניתן לפנות אל עורך דין נזקי גוף. הוא יבחן את המצב ויבדוק את הנתונים ויקבל החלטה על פי המסקנות שיעלו.

  3. למועד בו אתם מגישים את התביעה יש משמעות רבה לגבי התוצאות. כדאי להמתין מעט להתגבשות הנזק. אך אין להתעכב זמן רב כיוון שקיימת תקופת התיישנות.

  4. תקופת ההתיישנות משתנה ממקרה למקרה. לכן חשוב להתייעץ עם מומחים כדי למצוא את המומנטום המתאים להגשת התביעה.

  5. בכל מה שקשור להגשת תביעה חשוב לפעול לפי הנחיות חברת הביטוח. הגשת תביעה מסודרת ומלווה בכל המסמכים הרלוונטיים יקדמו את הטיפול בבקשה שלכם ויאפשרו לכם לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם.

ניזוקתם? חושבים להגיש תביעה? חשוב מאוד לפעול בצורה חכמה. כך יש לכם סיכוי לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם ביושר. פעלו בתבונה וקבלו את הכסף שלכם מחברת הביטוח בקלות!

 

עוד מהבלוג של itamarbdor

תצוגה מקדימה

אפליקציה למובייל כאמצעי אולטימטיבי לשיווק וקידום בית העסק השלך

נראה שחלפו שנות אור מימי הזוהר העליזים של מדריך הטלפונים לעסקים, דפי זהב. האמרה המכוננת שקבעה, - שאם אתה לא שם, אתה לא קיים - הגדירה את הלך הרוח בשווקים.  הג'ינגל,  "תן לאצבעות ללכת במקומך.. דפי זהב" –  התנגן לו כסלוגן קליט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

אפיון אתר אינטרנט

כמו שלא נכתוב ספר לפני שנתכנן את ראשי הפרקים שלו וכמו שלא נבנה בניין בלי תכנית עבודה, כך באותו האופן לא ניתן לבנות אתר תדמית באינטרנט בלי לאפיין קודם את קווי המתאר שלו. אפיון אתר אינטרנט נועד לאפשר...

תצוגה מקדימה

בניית אתר וורדפרס

לאחר שקיבלנו את ההחלטה לבנות אתר אינטרנט לעסק שלנו עלינו להחליט איזה אתר בדיוק נבנה. בניית אתר תדמיתי בוורדפרס תאפשר לנו ליהנות מאתר איכותי, מהיר וטוב. וורדפרס היא תוכנה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה