הבלוג של itamarbdor

מי אני ומה שמי?

עדכונים:

פוסטים: 67

החל מדצמבר 2014

הפה הוא קרקע נוחה מאוד להתפתחותן של בקטריות. הרגלי בריאות דנטלית לקויים, עשויים לסייע לבקטריות לפגוע בשיניים שלנו ואף לגרום למחלות חניכיים קשות. לפניכם מספר הרגלים מגונים אשר הימנעות מהם – תסייע לכם לשמור על בריאות השיניים.

לא לשבור את השגרה

התעלמות מהרגלי היגיינת הפה, אפילו ליום אחד, עשויה להיות בעלת השלכות רבות ממה שנדמה במחשבה ראשונה. לכן, הקפידו לצחצח שיניים בכל יום – פעמיים ביום ולהחליף את מברשת השיניים כאשר יש צורך בכך.

לא להגזים

נכון שחשוב להקפיד על היגיינת הפה, אך צחצוח חזק מדי למשל, עשוי לפגוע בשיניים ובחניכיים, יותר מאשר לסייע לבריאותן. השתמשו במברשות רכות, הכמות המשחה הנכונה וצחצחו בעדינות ובתנועות עגולות.

אל תשתמשו בשיניים ככלי עבודה

בטוח שלפחות מחצית מכם חייכו כרגע לעצמם. לעתים קרובות אנו מתפתים לפתוח רוכסן תקוע עם השיניים או לשבור מכסה עיקש של קופסה. אבל פעולות אלו, עשויות לגרום לנזק בלתי הפיך בשיניים, החל משבירתן ועד לפגיעה בלסת.

תזונה נכונה

הימנעו מאכילת מזונות המכילים צבעי מאכל, כגון משקאות קלים, חטיפים מתוקים ועוד. חומרים אלו מזיקים לשיניים ועשויים להכתימן.

הימנעו מעישון ושתיית קפה

רבות דובר כבר על נזקי העישון וקצרה היריעה מכדי לפרטם מחדש. הכתמת השיניים, מחלות פה ועוד, כל אלו ונזקים רבים אחרים עשויים להיגרם למעשנים. כמו כן, קפאין וניקוטין, עשויים לפגוע בספיגת הסידן בגוף ועל כן – להזיק רבות לבריאות הפה והחניכיים.

כפי שבטח שמתם לב, הרשימה הזו לא מחדשת לכם הרבה. המטרה היא להפנים ולהבין שכל אחד מאתנו יודע כיצד לשמור על בריאות השיניים, מה שעשוי גם לחסוך הרבה כאב, וכסף בהמשך.

עוד מהבלוג של itamarbdor

תצוגה מקדימה

אפליקציה למובייל כאמצעי אולטימטיבי לשיווק וקידום בית העסק השלך

נראה שחלפו שנות אור מימי הזוהר העליזים של מדריך הטלפונים לעסקים, דפי זהב. האמרה המכוננת שקבעה, - שאם אתה לא שם, אתה לא קיים - הגדירה את הלך הרוח בשווקים.  הג'ינגל,  "תן לאצבעות ללכת במקומך.. דפי זהב" –  התנגן לו כסלוגן קליט...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

אפיון אתר אינטרנט

כמו שלא נכתוב ספר לפני שנתכנן את ראשי הפרקים שלו וכמו שלא נבנה בניין בלי תכנית עבודה, כך באותו האופן לא ניתן לבנות אתר תדמית באינטרנט בלי לאפיין קודם את קווי המתאר שלו. אפיון אתר אינטרנט נועד לאפשר...

תצוגה מקדימה

בניית אתר וורדפרס

לאחר שקיבלנו את ההחלטה לבנות אתר אינטרנט לעסק שלנו עלינו להחליט איזה אתר בדיוק נבנה. בניית אתר תדמיתי בוורדפרס תאפשר לנו ליהנות מאתר איכותי, מהיר וטוב. וורדפרס היא תוכנה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה