הבלוג של איריס טנא

בלוג NLP ודמיון מודרך

מתמחה בהנחיה וטיפול פרטני בדמיון מודרך NLP ושיטות של פסיכותרפיה גופנית. NLP Master Practitioner, בוגרת מרכז "רטר" ומרכז רב תחומי. NLP PLUS משלבת טיפול גופנפש - אינטגרטיבי.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מפברואר 2014

מי אתה חושב שאתה מר אדון תסכול? היש לך ישות משל עצמך? או אתה לבוש בתחפושת ומופיע דווקא כשהכי לא מזמינים אותך. אמור לי מר אדון תסכול האם אתה יודע שכשאתה מופיע אתה תופס את המקום של כלםםםם ולא מתחשב באיש. הגיד לי בקשה האם זה המקצוע שלך?

16/03/2014

תסכול בתחפושת

מי אתה חושב שאתה מר אדון תסכול?

היש לך ישות משל עצמך? או אתה לבוש בתחפושת ומופיע דווקא כשהכי לא מזמינים אותך. אמור לי מר אדון תסכול האם אתה יודע שכשאתה מופיע אתה תופס את המקום של כלםםםם ולא מתחשב באיש. הגיד לי בקשה האם זה המקצוע שלך? או יש לך איזו מכסה או איזו נורמה כמו בקטיף בפרדס, שאתה חייב להגיע אליה?  או כמו אותו פקח ש”דופק” רפורטים?

אז הסכת ושמע לך תסכול אווילי,

אם רעב אתה? אכול כפי יכולתך, ומצידי  תתפקע! והמשך הלאה לדרכך.ברדלס בתחפושת

אם סובל ממחנק בגרון? אז תבכה לך כאוות נפשך עד שיבשו דמעותיך.

אם אתה סתם משועמם? חפש לך חבר בארץ אחרת….

אם מאוכזב אתה, שלא קבלת בדיוק את מה שרצית? אגלה לך, שאין מושלם! ואתה הרי בעל ניסיון וותיק במקצוע אז מה הבעיה? תתמודד… אתה כבר גדול!

אם אמרו לך לא! זו ההזדמנות שלך “טמבל קטן”, לייצר מהלא דווקא את הכן! למד מהמקרה וצור מצב חדש משוכלל יותר כשאתה משתמש בניסיון שצברת, לטובתך. קולט?

בקצור, עזוב אותי לנפשי ולך לדרכך,

אני צופה בך עכשיו וכבר נראה, שהפכת לענן צמרי ואפור, וכעת אני נושפת עליך ואתה שט לך עם הענן וכבר בקושי נראה, וכבר מתרחק ומתרחק… ואת מקומך שנותר ממלאים שמים כחולים והנה מעל ראשי התנקו השמיים, נעלם הענן ומעלי רק כחול וכחול, שמיים נקיים ושמש וים של כחול מעלי ומסביבי,  בהירות נהדרת, ושקט, שקבלתי לעצמי.

שלכם,

איריס טנא

מומחית בטפול אישי

באמצעות דמיון מודרך ו-N.L.P

עוד מהבלוג של איריס טנא

תצוגה מקדימה

ככה נפלתי !

ככה נפלתי! אז התנפלתי על הבן שלי כאילו  אין מחר! עשיתי ועשיתי ורצתי וטרחתי על פי בקשתו. מה היה כל כך חשוב בזה? אין לי שמץ. רצה להכין ארוחה לחברתו, אז רצה! והרי הוא סטודנט עסוק...

תצוגה מקדימה

מיומנו של מהסס...

רבים מאתנו יודעים שמשהו לא עובד בשבילם נכון. שמשהו מכשיל אותם פעם אחר פעם. ובכל זאת, נשארים עם המוכר חווים את התסכול ואת הכעס העצמי על כך, שלא עושים כלום כדי לשנות את המצב הקיים. מאשימים את עצמם ללא הרף על מה, שעושים וגם על...

תצוגה מקדימה

פרק המשך "סוכרת מרירה"

לו יכולתי לקבל את המצב של המגבלה של הגוף שלי ולדעת בבירור שהבלוטה שלי – זה לא כל מי שאני  ולהשלים עם כך, שהבלוטה שלי צריכה עזרה בפירוק הסוכר, זקוקה לאינסולין מבחוץ כדי להתקיים ולתפקד היטב. כמו כן, עלי להתאים את אורחות חיי...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה