הבלוג של איריס טנא

בלוג NLP ודמיון מודרך

מתמחה בהנחיה וטיפול פרטני בדמיון מודרך NLP ושיטות של פסיכותרפיה גופנית. NLP Master Practitioner, בוגרת מרכז "רטר" ומרכז רב תחומי. NLP PLUS משלבת טיפול גופנפש - אינטגרטיבי.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מפברואר 2014

יקירתי היפה, הידעת? השמעת? על טיפול בדמיון מודרך ו-N.L.P ? שהוא טיפול מלווה בתהליכי ריפוי והחלמה במצב הסוכרתי. יש אנשים המצליחים להגיע לאיזון ולהתמודד במצב כזה. יש האומרים שגם הסוכרת מתאזנת ואף נפתרים הרבה מהנושאים ש”הוחבאו” עמוק זמן רב.

23/02/2014

סוכרת “מרירה”
הרופא אומר לי, שאני לא מאוזנת ואכן כן אני יודעת שאני לא מאוזנת. מזה שנים שאני סובלת מחוסר איזון. מזריקה, מודדת, אוכלת לפעמים גם מה שאסור לי “אז מה? אם הזמינו אותי לשלושה אירועים אז מה? אני לא אוכל?” נשמע מוכר למי מכם? ניתן לראות את החיוכים מבצבצים מכל עבר….בטח שמכירים! התמודדות וקפיצות על הסקאלה בין “מטפלת בעצמי, פחות או יותר, כבר נחשתם?, יותר פחות, מאשר יותר” אך מה? רוצה תוצאות!
ואז, באים כל החכמים הרופאים, הדיאטניות, המורים לספורט ומי לא? מומחים מכל סוג מין וצבע…ומשיאים לי עצות למכביר כמו:
תשמרי על עצמך!
זה בידיים שלך!
בסוף תגיעי גם למשאבה….
הידעת שהסוכרת גורמת לעוד בעיות?
הראייה בסכנה
פצעים שלא מתרפאים
והלב לב לב, מה יהיה עליו?

 

 

איריס טנא
לו יכולתי פשוט להפטר מכל המחזה הזה שמלווה אותי כבר שנים…מאז ההריון ההוא… מאז הלידה! מעניין מה קרה אז שם? שיצר את הבעיה והבלוטה הפסיקה לייצר אינסולין. מה קרה שם? הכל הלך אל העובר ולי לא נשאר מאום…אם הבלוטה הייתה ממשיכה לתפקד חלקית אולי ניתן היה לשקמה יותר בקלות ולשלוט במצב ולהגיע לאיזון. אך, לא כך הדבר אין הפרשת אינסולין כלל ויש לחפש את הדרך להסתדר עם המצב ולקבל זאת.
נשאלת השאלה: האם מגיע לי להרגיש טוב ולהיות מאוזנת? האם אני אוהבת את עצמי מספיק כדי לרצות בטובתי? האם אני רוצה בהחלמתי ובהשגת האיזון? או שאני מחבלת במקצת בהשגת ההצלחה ודווקא!!!אוכלת מטעמים!!!”מה אני לא אטעם?”
המשך בפרק הבא
 שלכם,
איריס טנא מנחה ומטפלת
בדמיון מודרך ו-NLP

 

 

 

עוד מהבלוג של איריס טנא

תצוגה מקדימה

ככה נפלתי !

ככה נפלתי! אז התנפלתי על הבן שלי כאילו  אין מחר! עשיתי ועשיתי ורצתי וטרחתי על פי בקשתו. מה היה כל כך חשוב בזה? אין לי שמץ. רצה להכין ארוחה לחברתו, אז רצה! והרי הוא סטודנט עסוק...

תצוגה מקדימה

תסכול בתחפושת

תסכול בתחפושת מי אתה חושב שאתה מר אדון תסכול? היש לך ישות משל עצמך? או אתה לבוש בתחפושת ומופיע דווקא כשהכי לא מזמינים אותך. אמור לי מר אדון תסכול האם אתה יודע שכשאתה מופיע אתה תופס את המקום של כלםםםם ולא מתחשב באיש. הגיד לי...

תצוגה מקדימה

מיומנו של מהסס...

רבים מאתנו יודעים שמשהו לא עובד בשבילם נכון. שמשהו מכשיל אותם פעם אחר פעם. ובכל זאת, נשארים עם המוכר חווים את התסכול ואת הכעס העצמי על כך, שלא עושים כלום כדי לשנות את המצב הקיים. מאשימים את עצמם ללא הרף על מה, שעושים וגם על...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה