הבלוג של איריס טנא

בלוג NLP ודמיון מודרך

מתמחה בהנחיה וטיפול פרטני בדמיון מודרך NLP ושיטות של פסיכותרפיה גופנית. NLP Master Practitioner, בוגרת מרכז "רטר" ומרכז רב תחומי. NLP PLUS משלבת טיפול גופנפש - אינטגרטיבי.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מפברואר 2014

אולי אתם מרחפים על ענן או שאתם כמו שושנה אדומה וריחנית או כל דבר אחר העולה מהניסיון שלכם. שאלו את עצמכם כמו מה אתם בטבע, שם בשקט שלכם? דעו שבתוך הדימוי שעלה מקופל כל מה שאתם צריכים ברגע של קושי (פחד/חרדה) כדי לקבל ולהנות מהשקט הנכון לכם.

17/07/2014

ששש

 

שקט פנימי

מה יש בו בשקט הזה שכל כך נחוץ לנו ואנו מחפשים אותו שוב ושוב. ברמה האישית ברמה הלאומית בבית ומחוץ. ממש כמהים אליו-לשקט הזה, שדרוש לנו ברמה הפיזית והנפשית, כאחת.

אז, ממה עשוי השקט שלכם מה אתם אומרים ?

אצלי הוא רגיעה. כשאני רגוע, זה נותן לי שקט שמאפשר לי לנוח ולהחליף כוחות.

ואצלי השקט כשבא, נותן לי דווקא מחשבה בהירה וכך אני יכול להחליט, ומקבל ביטחון לעצמי.

ולי, דווקא דרוש השקט כדי לישון טוב, עד הבוקר. ובבוקר, להיות אמא נהדרת לילדי.

ואני דווקא צריכה את השקט כדי להיות יעילה ומצליחה בעבודה, אחרת “מסוכן” להתקרב אלי

ושימו לב, שאצלי השקט מייצר אפשרות לבחור ואז אני מרגישה חופש….ואהבה…

מה אתם מבינים בכלל? שקט אצלי הוא קדוש ובסוף היום אני אוהב להאזין למדיטציה שנותנת לי שקט פנימי וחיבור למרחב ששמור תמיד בתוכי. תנסו….

שקט בשבילי זה ריכוז יכולת לפתור משהו, לייצר פתרונות חדשים, זה לחשוב בפתיחות מלאה. ואז זה נותן לי סיפוק שעשיתי זאת! התמודדתי עם הבעיה. וכך עולה חיוך מתוכי שנותן לי להרגיש שמח, איזה כיףףףףף.

בדמיון מותר לנו  – הכול

רגעים כאלה ואחרים בודאי היו מנת חלקכם בהזדמנויות רבות. אך, הנקודה שעושה את ההבדל זו היכולת להפנים את הרגע הזה שפעמים רבות הינו רגע מכונן, לתת לו במה אצל עצמכם, לתת לו חשיבות ולמלא את כל מי שאתם בתחושות הנהדרות שעולות. כמו שקט, שמחה הנאה מעצמכם ומיכולותכם, הערכה למי שאתם וידיעה ברורה של המקום שלכם בתוך עצמכם – לתת לו הכרה! ואין זה מוגזם לומר שזה הרגע – “לעוף על עצמכם”

כך, שברגע נתון כשמתעורר הצורך ועולה פחד/חרדה ואתם שרויים באי שקט, העלו לרגע את הדימוי ושימו לב לתחושה שמתלווה לאותו מצב רצוי – כשיש לכם את השקט הנכון לכם. כשתלמדו לצפות במחשבות שלכם, בודאי תזהו את הרגע הנכון של השקט שלכם. ורק בדמיון תהיו בו לרגע, תשמרו את הדימוי ושימו לב לתחושה שמתלווה .

אולי אתם מרחפים על ענן או שאתם כמו שושנה אדומה וריחנית או כל דבר אחר העולה מהניסיון שלכם. שאלו את עצמכם כמו מה אתם בטבע, שם בשקט שלכם? וראו בדמיונכם את הדימוי ושמרו את התחושה.

דעו שבתוך הדימוי שעלה מקופל כל מה שאתם צריכים ברגע של קושי (פחד/חרדה) כדי לקבל ולהנות מהשקט הנכון  לכם.

שלכם,

איריס טנא  ”הדרך אל השקט שלך”

מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP

עוד מהבלוג של איריס טנא

תצוגה מקדימה

ככה נפלתי !

ככה נפלתי! אז התנפלתי על הבן שלי כאילו  אין מחר! עשיתי ועשיתי ורצתי וטרחתי על פי בקשתו. מה היה כל כך חשוב בזה? אין לי שמץ. רצה להכין ארוחה לחברתו, אז רצה! והרי הוא סטודנט עסוק...

תצוגה מקדימה

תסכול בתחפושת

תסכול בתחפושת מי אתה חושב שאתה מר אדון תסכול? היש לך ישות משל עצמך? או אתה לבוש בתחפושת ומופיע דווקא כשהכי לא מזמינים אותך. אמור לי מר אדון תסכול האם אתה יודע שכשאתה מופיע אתה תופס את המקום של כלםםםם ולא מתחשב באיש. הגיד לי...

תצוגה מקדימה

מיומנו של מהסס...

רבים מאתנו יודעים שמשהו לא עובד בשבילם נכון. שמשהו מכשיל אותם פעם אחר פעם. ובכל זאת, נשארים עם המוכר חווים את התסכול ואת הכעס העצמי על כך, שלא עושים כלום כדי לשנות את המצב הקיים. מאשימים את עצמם ללא הרף על מה, שעושים וגם על...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה