הבלוג של איריס טנא

בלוג NLP ודמיון מודרך

מתמחה בהנחיה וטיפול פרטני בדמיון מודרך NLP ושיטות של פסיכותרפיה גופנית. NLP Master Practitioner, בוגרת מרכז "רטר" ומרכז רב תחומי. NLP PLUS משלבת טיפול גופנפש - אינטגרטיבי.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מפברואר 2014

והגייזר פורץ מקירבי כמו שרק גייזר יודע…. ויום שאחרי בשוך הסערה….

19/05/2014

השףככה נפלתי!

אז התנפלתי על הבן שלי כאילו  אין מחר! עשיתי ועשיתי ורצתי וטרחתי על פי בקשתו. מה היה כל כך חשוב בזה? אין לי שמץ. רצה להכין ארוחה לחברתו, אז רצה! והרי הוא סטודנט עסוק שאין לו רגע דל! ואני אימו, המהלכת לי בין הכתלים והעיסוקים מבית ומחוץ, מי ישמע? אצה רצה בין קליניקה וסדנא לבני המשפחה, למפגש חברה  ומלאכת הבית – באמת סיבה למסיבה!

מערכת יחסים לפעמים גם אם היא טובה יש בה מהמורות וחריקות שהסיטואציה כלל ועיקר איננה נעימה. במקרה זה, הנער רוצה ורוצה  מכל העולמות ומתחייב על הגב של האחר, במקרה זה - שלי! שאתן לו מענה… וברצון. ואני במלכודת הדבש נופלת ואומרת “כן בסדר” ולא רוצה! ולא מתאים לי ! ועסוקה בין כל העולמות.! כי מה ששמעתי יוצא מפיו “את יכולה לעזור לי?” נו מה? כיצד אפשר על זה לסרב? כי אם אגיד לא! אני הרי אמא רעה, מפורשות!

ככה זה בעיניים שלי, בערכים ובאמונות של כל ישותי ועל כך שילמתי. רצתי כמו פורפרה בין העיר והכפר להצטייד בכל גלריית המוצרים שהתנוססה על דף לבן. חמוציות ושקדים ובשר ודג ורוטב כזה ואחר וגלידת זהב. ועוד כהנה וכהנה מן היקב ומן הגורן סל מוצרים לתפארת. והכוחות כבר כלו והפעילות של החוג שאני אוהבת מתקרבת. ואני, אנא אני באה או הולכת? וכך בדיוק מצטלבים אנו בדרך, הבן יקיר לי ואנוכי, והגייזר פורץ מקרבי כמו שרק גייזר יודע…. כועסת ורועמת ובעיקר על עצמי, ועל הדרך שפעלתי, והלכתי שבי אחר הרצון לשמר ולהימנע, שרק לא יגיד או יחשוב שאני אמא רעה.

שטות “מטוגנת” שאין לה אח ורע! מהמורה מטופשת של מתחילים ומה לא?

ויום שאחרי, בשוך הסערה, עומד הנער ורוקח והופך בינות לסירים. נכנסת אני לעזור לו וככה, שמדברים אומרת אני ” יודע אתה, המזל שלך שאני אוהבת אותך”   והלב מתרחב ועיניים בהירות וגדולות מלכסנות אלי מבט ומשיבות “זה גם המזל שלך, שכך גם אני אותך” אחרת אתמול….

כך מעדתי כן ככה נפלתי ואתם, הגידו איך זה הולך אצלכם קצת אחרת?

עוד מהבלוג של איריס טנא

תצוגה מקדימה

תסכול בתחפושת

תסכול בתחפושת מי אתה חושב שאתה מר אדון תסכול? היש לך ישות משל עצמך? או אתה לבוש בתחפושת ומופיע דווקא כשהכי לא מזמינים אותך. אמור לי מר אדון תסכול האם אתה יודע שכשאתה מופיע אתה תופס את המקום של כלםםםם ולא מתחשב באיש. הגיד לי...

תצוגה מקדימה

מיומנו של מהסס...

רבים מאתנו יודעים שמשהו לא עובד בשבילם נכון. שמשהו מכשיל אותם פעם אחר פעם. ובכל זאת, נשארים עם המוכר חווים את התסכול ואת הכעס העצמי על כך, שלא עושים כלום כדי לשנות את המצב הקיים. מאשימים את עצמם ללא הרף על מה, שעושים וגם על...

תצוגה מקדימה

פרק המשך "סוכרת מרירה"

לו יכולתי לקבל את המצב של המגבלה של הגוף שלי ולדעת בבירור שהבלוטה שלי – זה לא כל מי שאני  ולהשלים עם כך, שהבלוטה שלי צריכה עזרה בפירוק הסוכר, זקוקה לאינסולין מבחוץ כדי להתקיים ולתפקד היטב. כמו כן, עלי להתאים את אורחות חיי...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה