הבלוג של נקודת חן – israeliguide - טיולים בארץ

נקודת חן

טיול שלא ישכח הוא טיול חוויתי, המשלב בתוכו אלמנטים שונים כגון: מוסיקה, משחק, טעמים, ריחות, אתגרים, נופים, אגדות וסיפורים היסטוריים ואנושיים. על כן, מטרתנו, באמצעות מורי הדרך המוסמכים שלנו, ליצור טיול שיכיל בתוכו את כל... +עוד

טיול שלא ישכח הוא טיול חוויתי, המשלב בתוכו אלמנטים שונים כגון: מוסיקה, משחק, טעמים, ריחות, אתגרים, נופים, אגדות וסיפורים היסטוריים ואנושיים. על כן, מטרתנו, באמצעות מורי הדרך המוסמכים שלנו, ליצור טיול שיכיל בתוכו את כל האלמנטים שיוצרים חוויה. לחברת טיולים נקודת חן ניסיון של שנים רבות בהדרכת טיולים. מתוך היכרות עם מגוון הדרישות הייחודי לכל לקוח, אנו יודעים כי לטיולים מרכיבים נוספים: האוטובוס ונהגו, סידורי הלינה, האתרים וכמובן הארוחה.

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מפברואר 2016

08/02/2016

נפגשתי השבוע עם חבר ותיק שהתחיל לעבוד בחברת סטרטאפ קטנה. אחרי תקופה ארוכה שבה עבד במפעל גדול כמנהל פס היצור החליט לעשות שינוי בחייו לצאת לדרך חדשה.
הוא סיפר לי שהחברה החדשה עוסקת בפיתוח של מוצר רפואי שהינו פורץ דרך בתחומו וצפויה לו הצלחה מרובה.
אבל משהו בפניו שידר שלא כל הנוצץ זהב וכי מאיזו סיבה לא מדובר בעבודה עליה חלם כל חייו. מה קרה? שאלתי.
תשמע, אולי המוצר הוא מדהים, החברה עם פוטנציאל אדיר, החבר’ה איכותיים וטובים אבל האווירה בחברה על הפנים!

בסה”כ 30 עובדים בחברה חצי מהם שונים את החצי השני, המנהלים לא מדברים אחד עם השני. גרוע מכך, מנהל אחד עצבני עליו משום שהוא ביחסים טובים עם מנהל שני.
בקיצור- חברה שכזאת, עם הפוטנציאל האדיר והמיליונים הרבים שכבר הושקעו במוצר, לא תשרוד לאורך זמן כאשר ישנה הזנחה שכזאת בגיבוש העובדים.
הנהלת חברה אשר חושבת שכל הצלחתה עומדת ותלויה במוצר, בשיווק ובמכירות טועה טעות מרה.
גיבוש עובדי החברה והפיכתם גוף אחד מניע ומסונכרן הינו חשוב במעלה. מיד חשבתי לעצמי,
אם מנהלי החברה היו משכילים לארגן עבור עובדי החברה יום גיבוש, יום כיף, יום חוויתי אשר יהפוך אותם להרבה יותר מברגים במכונה לא משומנת.

טיול גיבוש

מעבר לאתר הבית של israeliguide – לחץ כאן

החבר סיפר לי שהעובדים עסוקים באינטריגות הקטנות שביניהם במקום להיות עסוקים בפיתוח וקידום החברה.
חברה שכזאת נמצאת במצב חברתי קשה ביותר, אך לא הכול אבוד…אומנם יש צורך בטיפול חירום אבל אין לי ספק כי המצב יכול להשתפר פלאים ולהזניק את החברה קדימה.
חברה שכזאת חייבת לצאת ליום גיבוש של יומים מלאים! לעצור הכל, גם במידה של הפסד כספי מסוים!
העובדים יעלו על אוטובוס ויצאו בנסיעה אל המדבר.

כבר במהלך הנסיעה, לא תהיה להם ברירה כאשר במהלך שעתיים נסיעה הם יושבים אחד ליד השני, כל כך קרובים הם חייבים להתחיל לדבר בשלב כזה או אחר.
אל היום הגיבוש מצטרף מדריך מוסמך אשר יפעיל את העובדים במשחקים מגבשים, חידות, הפעלות ועוד. כל זאת כחלק מנדבכים רבים שמובילים לגיבוש העובדים.
בלב המדבר יפגשו עובדי החברה באוהל רחב ידיים ומשם יצאו לטיול גמלים חוויתי. טיול שכזה מלווה בחששות, בפחדים אבל גם בתמונת מצחיקות, הערות תומכות וחוויות שנשארות לאורך זמן.
לאחר מכן צפויה לעובדים פעילות משימתית אשר מחייבת עבודת צוות על מנת להצליח- בפעם הראשונה יהיו חייבים עובדים מסויימים לדבר עם עובדים אחרים.

 

ישנה אפשרות לחלק את העובדים לקבוצות ע”פ חלוקה של הנהלת החברה וכך לכוון את הרכב האנשים בקבוצה.
בסוף יום הגיבוש והחוויות- ערב קומזיץ סביב המדורה עם שירה בציבור או מסיבת ריקודים.
כך שבעצם כל מרכיבי היום מכוונים למטרה אחת! יצירת חבריות, שיפור יכולות עבודת הצוות, גיבוש והבנה טובה יותר מקומך וחשיבותך בחברה.
כמובן שיום השני משלבים מבחר רב של מרכיבים אשר מחזקים את כל מה שהשגנו ביום הראשון. טיול רגלי, אולי ג’יפים, סנפלינג ואפשר לסיים בפינוק בספא.
אחרי יום גיבוש שכזה החברה מקבלת זריקת מרץ כמו שמעולם לא קיבלה- אין לי ספק שהחברה לא תחזור להיות מה שהייתה אלא תשעט קדימה בשיא המרץ אל ההצלחה וקצירת הפירות.

 

ראו עוד: ימי כיף ייחודיים לקבוצות , יום כיף בהתאמה אישית לחברות

עוד מהבלוג של נקודת חן – israeliguide - טיולים בארץ

תצוגה מקדימה

איך מדריכי טיולים יכול להיות מועילים

חופשה מתוכננת היטב יכול להיות כל כך כיף. נסיעה יכול להיות נפלא במיוחד כאשר עושים זאת עם משפחה או חברים. מספר רב של משפחות בדרך כלל לתכנן חופשות בכל שנה. רבים מהם מעדיפים לנסוע ליעד לא ידוע. זה הופך אותם סקרנית ונרגשת באותו...

תצוגה מקדימה

מדריך תיירים

עבודה בתור מדריך תיירים היא עבודה מיוחדת במינה. המשמעות של תפקיד זה היא לקחת את התיירים המגיעים לארץ לשלל מקומות, אתרים ואטרקציות, לגרום להם לקבל דעה חיובית וטובה גם על הארץ וגם על האנשים שחיים כאן ולנסות כמה שאפשר להעביר...

תגובות

פורסם לפני 1 year

טיולים בארץ

טיול בארץ שלא ישכח טיול שלא ישכח חייב לבתבסס על טיול חוויתי, חברות טיולים רבות משלבות בטיול סוגים שונים של אלמנטים שונים כגון: מוסיקה, משחק, טעמים, ריחות, אתגרים, נופים, אגדות וסיפורים היסטוריים ואנושיים. כך גם חברת...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה