הבלוג של israel_sofer

israel_sofer30

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מיוני 2019

פתחת ערוץ ביוטיוב. התחלת לעלות סרטונים מגניבים ומעניינים. אך כמות הצפיות בסרטונים שלך וכמות מנויים חדשים בערוץ לא מתקדמת בקצב הרצוי? חשבת כבר על “קניית צפיות” (כמובן צפיות רק “צפיות חוקיות ממשתמשים אמיתיים בישראל”)? רגע לפני שתתחיל לקדם אתר הערוץ שלך בדרכים לא חוקיים ולקנות צפיות במחירים לא הגיוניים, ממליץ לבדוק אופציה רשמית ל”קניית צפיות” ביוטיוב.

02/06/2020

פתחת ערוץ ביוטיוב. התחלת לעלות סרטונים מגניבים ומעניינים. אך כמות הצפיות בסרטונים שלך וכמות מנויים חדשים בערוץ לא מתקדמת בקצב הרצוי?
חשבת כבר על “קניית צפיות” (כמובן צפיות רק “צפיות חוקיות ממשתמשים אמיתיים בישראל”)?

רגע לפני שתתחיל לקדם אתר הערוץ שלך בדרכים לא חוקיים ולקנות צפיות במחירים לא הגיוניים, ממליץ לבדוק אופציה רשמית ל”קניית צפיות” – פרסום ביוטיוב.

כמה עולה פרסום ביוטיוב?

צפיות ביוטיוב אפשר לקנות רשמית דרך מערכת גוגל פרסום (גוגל אדס). YouTube מעודדת בעלי ערוצים לפרסם סרטונים שלהם דרך פרסום ממומן:

YouTube-Advertising

תשלום הממוצע בישראל עבור צפיה בסרטון הינו – 0.05 שקלים (לקהלי יעד די מדויקים)! בגדול אתה מגדיר מה המחיר הגבוה ביותר שתרצה לשלם עבור כל צפיה.

לא רק שאתה מגדיר כמה לשלם פר צפיה, אתה גם מחליט כמה להשקיע בפרסום ברמה יומית. כמעט ולא קיימת הגבלה של תקציב מינימלי! אפשר להתחיל לפרסם עם תקציב יומי של 5 שקלים.

תחשוב על זה שניה. אם תוכל להשקיע 5 שקלים ביום בקידום ממומן ביוטיוב – תקבל כל יום 100 צפיות בסרטונים שלך! פרסום ביוטיוב פתוח במידע שווה גם לחברות ענק וגם לכל בנאדם פשוט שהעלה סרטון הראשון שלו ליוטיוב רק אתמול.

יותר מזה, אם תבחר בשיטת תשלום “TrueView” (תשלום עבור צפיה) – תשלם רק במידע וגולש צפה ב-30 שניות מתוך הסרטון (או בסרטון כולו אם אורך הסרטון פחות מ-30 שניות).

טיפ קטן.

רוצה להגדיל כמות מנועיים לערוץ? תצלם סרטון מעניין שמייצג את הערוץ שלך ותבקש בסרטון מצופים להירשם לערוץ. זה נראה די פשוט אבל כבר ראיתי לא מעט בלוגרים שלא מזכירים בכלל אופציה להירשם לערוץ. אגב אפשר להוסיף כפתור עם לינק הרשמה לערוץ ישירות לתוך הסרטון.

לסיכום.

אחרי שאתה כבר יודע איך לקדם את הערוץ שלך ביוטיוב. אזכיר לך דבר הכי חשוב בקידום ביוטיוב – הכמות של הצפיות אמנם חשובה מאוד אבל היא בוודאי לא הגורם היחיד או המשמעותי ביותר להצלחה. כמות חייבת ללכת יד ביד עם איכות. אם תצליח להפיק סרטונים שווים – “קניות צפיות” יכולה להקפיץ אותך קדימה.

שיהיה המון בהצלחה! 

עוד מהבלוג של israel_sofer

תצוגה מקדימה

תגידו, מה ההבדל בין תרגום נוטריוני לתרגום משפטי?

יש מקרים נחמדים מאוד בחיים שבהם בעקבות מעבר, שינוי ועו, מישהו יבקש ממכם מסמכים רשמיים כגון אישורי מיסים, תעודות לימודים, פסקי דין, מסמכים רפואיים ומסמכים אחרים המוגשים למוסדות בחו”ל, ואתם תהיו חייבים ...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

טיפים לכתיבת עבודה אקדמאית

כל סטודנט יודע, שאין מנוס מכתיבה ויצירה של עבודות אקדמאיות במהלך התואר. הן חלק בלתי נפרד מהחוויה האקדמית והן מלוות את הסטודנט עוד מהרבעון הראשון בשנה א', ועד לחודש האחרון בשנה האחרונה בתואר. גם לאחר שהשלימו עם העובדה...

תצוגה מקדימה

תיירות מרפא - כל מה שצריך לדעת על השתלת כליה בחו"ל

השתלת כליה בחו"ל הפכה אט אט לפתרון האנושי ביותר והמועדף ביותר על חולי כליות. בניגוד מוחלט למתרחש בארץ, היא כוללת שני יתרונות מרכזיים ומצילי חיים: האחד חיסכון בזמן והשני...

תגובות

פורסם לפני 3 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה