הבלוג של לליב

לליב

ברוכים הבאים לבלוג שלי. על הדברים הטובים בחיים ועוד קצת. אימייל [email protected] פייסבוק https://www.facebook.com/laliv.gal אינסטגרם https://www.instagram.com/laliv.gal/ יוטיוב https://www.youtube.com/user/ismeralda100

עדכונים:

פוסטים: 313

החל מיולי 2011

כמידי שישי בבוקר אני חולקת איתכם את קורותיי במסע ומשתפת בחוויות האישיות מהסדנה ליצירת זוגיות. והיום אני כותבת למה הדברים הם לא תמיד כמו שהם נראים, ולמה החלטתי לקחת את עצמי בידיים.

31/05/2013

קישור למפגש של שבוע שעבר.

באחד הפוסטים הקודמים סיפרתי לכם על הלבד שבביחד. קשה לחשוב שגם אחרי שכבר עשית את הצעד -  מצאת זוגיות ואין שמחה ומאושרת ממך – עדיין תהיי לבד. נורא.

להתרגל ללבד

בתגובה לפוסט הזה, מישהי כתבה לי:

מאוד מאוד רצוי וגם בריא ללמוד להיות לבד עם עצמך. גם השקט זה סוג של תקשורת בינך לבינך. את לומדת מה חשוב לך..את לומדת את עצמך..וזו נקודת התחלה טובה מאוד.

העיניין הוא..שמתחילים לאהוב את הלבד הזה. זה נוח. ואז כמו שזה נוח מאוד קשה לוותר על הלבד הזה. מכאן הסכנה של להתרגל להיות לבד.

אז ברור שהתרגלתי! הייתה לי ברירה? אני לא מאלו שקופצים מפרח לפרח ולא חשבתי שאחליף זוגיות ישנה בחדשה תוך שבוע. כשכתבתי על הפחדים כיוונתי בעיקר לחשש מלמצוא את עצמי שוב בזוגיות “מאושרת” אבל בבדידות מזהרת. אז עכשיו,  אולי אני כבר רגילה ללהיות לבד, אבל אני רוצה להיות ביחד.

שלום וצהריים טובים

בדרך ליצירת זוגיות קורה המפגש שלנו עם האחר. ברחוב (זה עדיין קורה?), באתר היכרויות, בפייסבוק, או אפילו בתור לקופת-חולים (יש לי ידיד שהכיר ככה. בחיי).

איך אני מתנהלת במקומות האלו? מה אני אומרת? אולי אני לא באמת נותנת סיכוי להזדמנויות? כאילו משמיים הכל קורה לי בדרך לסדנה.

צהריים של חום ולחות. בוחרת לי אופניים מתחנת התל-אופן. עוברת על כל הזוגות כדי לוודא שבחרתי נכון. מספר 6. ניגשת באלגנטיות – עד כמה שאיפשרה לי החצאית הקצרה – והפתעה! לא תקינות. מה עושים? משחררים? מחזירים? פתאום הוא מגיע, מדווש במהירות ומחזיר זוג ירוק. תגיד, איך מחזירים אופניים שעדיין לא לקחתי? אפילו לא הסתכלתי עליו. שלום גם לך, צהריים טובים, תראי, בעיקרון את צריכה - אופס. צודק. אמרתי לו שאני מצטערת ובגלל שאני בלחץ עם האופניים לא שמתי לב בכלל. למה אני ככה? שאלתי את עצמי. אם אני לא רוצה לפספס הזדמנויות – כדאי שאתחיל לשנות. בתור התחלה להגיד שלום ולהסתכל בעיניים.

אל תפחד מהפחד

יוצאת לדייט. ואין ביננו כלום. אני משוחררת, רגועה, יודעת שאני יכולה להנות מהערב כי אני לא צריכה להוכיח את עצמי. כי אני לא אתבאס אם הוא לא יתקשר למחרת. כי מישהו כמוהו לא ישבור לי את הלב.

ואז אני יוצאת לעוד דייט. ויש ביננו את הניצוצות האלו מהסרטים של דיסני. והוא חמוד אימים ואני לא יכולה להפסיק לחשוב עליו.

פתאום אני מפחדת; שאני לא ארצה אותו פתאום. שהוא יעצבן אותי. שמשהו שאני אגיד לא יעשה לו את זה. למה אני כל כך מפחדת? ואולי זה בסדר לי לפחד טיפה?

לאביתר יש מילים שנוגעות בי במדוייק. הוא בכלל דיבר על משהו אחר, אבל תראו כמה זה נכון

תן לשינוי לצמוח אל תפחד מהפחד ופחד הוא רגע
זה רגע לפני בין לילה ליום
הפחד הוא שער

הפחד הוא שער.

עכשיו? תפתחו אותו ופשוט תעברו.

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

עוד מהבלוג של לליב

תצוגה מקדימה

אהבה - טייק 2

את אסף הכרתי במסגרת העבודה. כשהוא סיפר לי את הסיפור שלו ידעתי שאת זה אני חייבת לכתוב. לחתונות אני בדרך כלל לא הולכת, אבל זו הייתה משהו מיוחד. תשמעו סיפור. אהבה ממבט ראשון ורד ואני הכרנו צעירים, בבית קפה בו היא עבדה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

להפוך לעצמאית ולאהוב את העבודה

אלה זיו היא עצמאית ומקסימה. יש לה מכון יופי ומספרה באווירה ביתית, שזה כולל הכל: איפור ותסרוקות, טיפוח ויופי, פדיקור מניקור, הסרת שיער וכל מה שקשור בזה. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

פרויקט הדייטים הגדול: חלק א' - חוקי הזהב

לפני כמה ימים צדה את עיניי מודעה באחת מקבוצות הפייסבוק בהן אני חברה. הנושא: כתבה בנושא דייטים. דרושים: אנשי מקצוע היכולים לתרום ממשנתם בעניין, ודייטרים המעוניינים לתרום מניסיונם בעניין. דייטרית אה!! אני דייטרית....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה