הבלוג של לליב

לליב

ברוכים הבאים לבלוג שלי. על הדברים הטובים בחיים ועוד קצת. אימייל [email protected] פייסבוק https://www.facebook.com/laliv.gal אינסטגרם https://www.instagram.com/laliv.gal/ יוטיוב https://www.youtube.com/user/ismeralda100

עדכונים:

פוסטים: 334

החל מיולי 2011

גלעד היה בטיפול מיני אצל סרוגייט ויצא נפגע. הוא סיפר לי: “הטרגדיה היא, שבאתי עם לב שבור ויצאתי עם לב שבור. זו הייתה הונאה ריגשית”. קיראו הכל בפוסט

02/04/2013

גלעד (שם בדוי) הוא ידיד שלי. אחרי שקרא את הפוסטים שכתבתי בעקבות הסרט מפגשים (*בקישור הסבר מפורט מה זה בדיוק סרוגייט) הוא סיפר לי שהוא מכיר את הנושא מקרוב וביקשתי לראיין אותו. ואז הוא סיפר לי את כל הסיפור.

הגעתי עם לב שבור

גלעד: לפני שהחלטתי ללכת לטיפול כזה התייעצתי עם מי שהיה אז הפסיכולוג שלי. הוא כמעט שלל על הסף: אני מאוד לא ממליץ, אתה לא יודע כמה לקוחות מגיעים אליי פגועים אחרי טיפול סרוגייט. בכל זאת החלטתי ללכת על זה.

הגעתי לטיפול עם לב שבור אחרי פרידה קשה. אחת הסיבות לפרידה הייתה קשרים בין מיניות ורגש. הרגשתי שאני צריך לעבוד על זה, שהנושא הזה פוגם לי במערכות יחסים. לא חיפשתי קסם שיעביר את הבעיות בין-לילה, אבל ציפיתי להתפתח בטיפול.

הגעתי למרפאה שמתמחה בנושא והופניתי אל רוית (שם בדוי). למרות שישר ראיתי שמבחינה פיזית היא לא הטיפוס שלי, מיד היה שם קליק. התחלנו להיפגש. בהתחלה עשינו דברים מאוד אינטימיים ביחד, אבל שלא קשורים למיניות. למשל שיחות נפש וקריאה משותפת בטקסטים רוחניים.

זו הייתה הדרך שלי להיפתח מבחינה ריגשית ופיזית. נכון שהיא לא הטיפוס שלי אבל הפנים שלה – אף גבר לא יכול להישאר אדיש לזה. היא מלאך, מתנה ליקום.

פתאום התאהבתי בה

השקעתי המון בטיפול, פגשתי אותה פעמיים בשבוע, לעיתים גם לשעתיים (בד”כ נפגשים פעם בשבוע לשעה וחצי).

גם מבחינה כלכלית זו הייתה השקעה. על פגישה של שעה וחצי משלמים 1,400 שקלים.

לכאורה זה טיפול עם כללים מוגדרים, אבל היו הרבה מסרים סותרים במהלך הטיפול: היא התחילה לקנות לי מתנות, אמרה לי שהיא אוהבת אותי, והלוואי והיינו מתחבקים כל יום, היא הייתה הראשונה מבינינו שעשתה את הדברים האלו. בהתחלה לא האמנתי שזה אותנטי. אמרתי לה שהיא אומרת לי את הדברים האלו רק כי אמרו לה להגיד את זה. היא הבטיחה שזה לגמרי מהלב, והוסיפה רואים שאתה אוהב אותי – אתה פשוט לא אומר את זה. יום אחד היא אמרה לי שהדבר שהיא הכי רוצה זה לישון איתי בלילה. הבנתי שאני צריך להיזהר, כי ידעתי שמדובר בחוזה ובטיפול ולא במערכת יחסים, אבל לא ממש ידעתי איפה נגמר הטיפול ואיפה היא מתחילה. בעקבות המסרים האלו, אני בעצם ניסיתי לקנות את הזוגיות איתה. המשכתי להפגש איתה במסגרת הטיפול, זה נמשך 10 חודשים.

לא חשבת שדבר כזה יכול לקרות?

ברור שכן, אבל זה לא קרה מיד. לקח זמן עד שנפתחתי אליה. ההתפתחות המינית שלי בטיפול הייתה בעיקר רגש. היה שם חיבור אמיתי. היא הביאה את עצמה במובן הכי טוטאלי. מבחינתי היא הייתה מושלמת – למרות שמבחינה אישית היא הייתה בתקופה קשה -  היא ידעה לתת המון, ואני הייתי בצד המקבל. לא הייתי מוכן לזה שזה יקרה לי בכאלו עוצמות. הטרגדיה שלי היא מהמקום הזה שהייתי מצפה לקבל מסר תוך כדי הטיפול. אני הייתי צריך שהיא תהיה שם כדי לשים לי גבולות! היא לא עשתה את זה, הייתה פה הונאה ריגשית מהצד שלה.

כשזה נגמר

לקראת סוף הטיפול אמרתי לה שאני לא מוכן יותר להיפגש במסגרת הטיפול. בנקודה הזו אני כבר מאוהב בה לחלוטין וזה שובר אותי. במפגש האחרון הצעתי לעשות לה ילד. רציתי לממש את הקשר והיא לא רצתה. היא סירבה אבל באותה נשימה היא שאלה מעניין מה יקרה אם ניפגש. לא יודעת לגבי זוגיות אבל אני בטוחה שנוכל להיות חברים טובים. שבועיים אחרי הפגישה האחרונה נפגשנו באיזה פסטיבל. הייתה לי תחושה שהיא תהיה שם ולכן הגעתי לשם. יצרתי קשר (למרות החוזה האוסר ליצור קשר אחרי סיום הטיפול) והיא דחתה אותי. אני חוויתי את זה כפגיעה. אני חושב שאין חוקים. זה החיים, מה – אנשים לא מתאהבים בפסיכולוג שלהם? במטפלת? מדובר פה בשני אנשים בוגרים ולאהבה יש את החוקים שלה.

מה היית אומר היום למישהו ששואל אותך אם ללכת לטיפול כזה?

שיחשוב טוב. אני נפגע סרוגייט מצד אחד, אבל מצד שני אם הייתה לי אפשרות הייתי עושה את הכל שוב. אני לא מצטער על מה שקרה. אם יש חריגה מהגבולות – צריך לבדוק עד כמה זה מפריע למי שעומד מולך. שנתיים אחרי, אני עדיין מתלבט אם לכתוב לה ולספר  על כל מה שהרגשתי, אבל מעדיף שלא. בסופו של דבר באתי עם לב שבור ויצאתי עם לב שבור. פגשתי כל מיני נשים בחיי, ריגשית עד היום לא פגשתי מישהי כזו ואני בספק אם זה בכלל יקרה לי, וזה מה שכל כך מתסכל וכואב.

עוד מהבלוג של לליב

תצוגה מקדימה

אהבה - טייק 2

את אסף הכרתי במסגרת העבודה. כשהוא סיפר לי את הסיפור שלו ידעתי שאת זה אני חייבת לכתוב. לחתונות אני בדרך כלל לא הולכת, אבל זו הייתה משהו מיוחד. תשמעו סיפור. אהבה ממבט ראשון ורד ואני הכרנו צעירים, בבית קפה בו היא עבדה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

להפוך לעצמאית ולאהוב את העבודה

אלה זיו היא עצמאית ומקסימה. יש לה מכון יופי ומספרה באווירה ביתית, שזה כולל הכל: איפור ותסרוקות, טיפוח ויופי, פדיקור מניקור, הסרת שיער וכל מה שקשור בזה. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

פרויקט הדייטים הגדול: חלק א' - חוקי הזהב

לפני כמה ימים צדה את עיניי מודעה באחת מקבוצות הפייסבוק בהן אני חברה. הנושא: כתבה בנושא דייטים. דרושים: אנשי מקצוע היכולים לתרום ממשנתם בעניין, ודייטרים המעוניינים לתרום מניסיונם בעניין. דייטרית אה!! אני דייטרית....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה