הבלוג של לליב

לליב

ברוכים הבאים לבלוג שלי. על הדברים הטובים בחיים ועוד קצת. אימייל [email protected] פייסבוק https://www.facebook.com/laliv.gal אינסטגרם https://www.instagram.com/laliv.gal/ יוטיוב https://www.youtube.com/user/ismeralda100

עדכונים:

פוסטים: 334

החל מיולי 2011

למה לשלוח את כולם לנמלה, ויפה שעה אחת קודם? כי גברים, כך נראה, פשוט שכחו איך להתנהג. ומה אנחנו בסך הכל רוצות? שלא יתעצלו. שלא יפחדו. ושלא יזיינו לנו את השכל.

05/09/2011

לך לנמלה עצלן אחד

הודעות ששולחים כאילו בטעות. אימיילים ללא שורת נושא.  SMSים משעממים יותר מאלו שאני מקבלת מהבנקאי האישי.

מגעיל אותי.

כולם רוצים הכל ומהר. אבל מה? לא בא להם להשקיע. יש להם דברים אחרים בראש.

חברה יצאה עם מישהו מאתר היכרויות. כשהיא קמה לשירותים היא פתאום קולטת שהוא כבר עם הסלולאר ביד. מחובר. לאותו אתר בדיוק. מצ’טט לו עם מישהי אחרת. ואחרי זה הוא עוד ציפה שהיא תשלם על הבירה שלו. “שכחתי להביא ארנק” אמר האביר על הסוס.

ואוו – הרי זה שילוב מנצח – עצלן וקמצן.

הוא עשה מחקר מקיף ועכשיו הוא יוצא מנקודת הנחה. היא רק רוצה למצוא את הנסיך. שישלם המשכנתא ויעשה לה ילדים. והוא בסה”כ רוצה לזיין. כמה שיותר. כן – ממש…. מי שרוצה להיכנס לך לתחתונים הורודים – שיעבוד! ולפחות שישלם לעצמו על השתייה.

לך לנמלה שקרן

אל תשקר.

תראי, הוא יגיד לך, אני רוצה זוגיות. מחפש את האחת.תשלחי אותו לחפש אותה באיקאה, ליד הרהיטי-גן. גבר בגיל העמידה (-למרות שעמידה זה עניין יחסי בגיל הזה) שאין לו מושג מה הוא רוצה מעצמו, ומצהיר שהוא מחפש את אהבת חייו זה דפוק. לגמרי. אם הדבר היחיד שאתה רוצה זה להיות בחזרה בבית למשחק של הנבחרת -  אל תגיד לי כלום!!! ככה אתה יוצא גם שקרן וגם פתטי. וגם השתעממתי.

אל תגיד פעם הייתי.

זה נשמע גרוע שגבר שסיים את השירות הצבאי לפני פחות מעשור מדבר ככה. וואו איך הייתי מזיין פעם, עכשיו אני כבר לא עושה את זה, התבגרתי. עכשיו אני מחפש דברים אחרים. תהיו בטוחים שנשים מעריכות הרבה יותר גברים דוברי אמת.

* למי האמנתי?

להוא שאמר שהוא עזב את אישתו כי יום אחד הוא קם בבוקר וגילה שהוא לא אוהב אותה?

לזה שאמר שהוא מחפש אהבת אמת ולא רוצה לפספס הזדמנויות?

לאחד שהתקשר אחרי חצי שנה ואמר שהוא לא יכול להוציא אותי מהראש?

לא.

דווקא למי שאמר לי שהוא לא מחפש זוגיות ולא רוצה להתאהב. לפחות הוא לא משקר. ועוד כמה דברים ;-)

לך לנמלה שפן פחדן

אז אתה לא תתקשר. לא תנסה שוב אחרי ששלחת הודעה אחת והיא לא ענתה. כי אתה לא רוצה שהיא תגיד לך שהיא תהיה זו שתגיד לך! יש לך אגו והוא זה שיחליט. האגו ימשיך להחליט ואתה תמשיך לשחק אותה הכי קשוח. ככה הן כולן ירוצו אחריך. זה בדוק!

רגע – מה הם שכחו? שבשביל סקס צריך לפעמים להשקיע? תנו לי לחדש לכם משהו. גם נשים שמחפשות רק סקס רוצות שהוא יהיה איכותי. הסיכויים שהם יסמכו על זה שאלוהי הסקס ישלח להם מישהו כזה מאתר היכרויות? קלושים. גם מי שמשתעמם ממיחזורים יודע שאין סוכנות ביטוח אבל עדיף ללכת על בטוח. גם אם אנחנו כבר יודעות בדיוק מה ייצא לנו ומה לא ייצא לנו מזה. לפחות הסקס יהיה איכותי. שחברה אומרת לנו במסיבה: “את רואה אותו? איתו היה לי הסקס הכי טוב בחיים” נקשיב לה. נקשיב לה ולא לגבר שהכרנו לפני חצי שעה באופן ווירטואלי. ונחשו עם מי נלך הבייתה?

פחדנים הם הכי גרועים. אתה רוצה אותה? תשכב על הבטן, שים אותה על הגב ותעביר אותה את הגדר! סליחה אבל זה לא כביש 6 – אין פה מסלול מהיר! תעשה כל מה שאתה יכול. פעמיים. תפסיק להיות פחדן עלוב ותגיד לה מה אתה חושב. ואם אחרי כל זה היא לא תרצה אותך? אז לא. לפחות ניסית. אתה עדיין בחיים.

אז יאללה. לך כבר לנמלה עצל ויפה שעה אחת קודם.

  • אולי היא תלמד אותך איך להתנהג.
  • אולי היא תצליח להוכיח לך שבשביל סקס צריך להתאמץ
  • אולי היא תדע מה לעשות עם הגברים ששכחו איך להתנהג.

לך לנמלה. יודע מה? אל תלך. תרוץ.

או שכחתי, אתה הרי עצלן מידי, הפעם האחרונה שרצת הייתה בשיעור ספורט בכיתה ח’.

עוד מהבלוג של לליב

Thumbnail

אהבה - טייק 2

את אסף הכרתי במסגרת העבודה. כשהוא סיפר לי את הסיפור שלו ידעתי שאת זה אני חייבת לכתוב. לחתונות אני בדרך כלל לא הולכת, אבל זו הייתה משהו מיוחד. תשמעו סיפור. אהבה ממבט ראשון ורד ואני הכרנו צעירים, בבית קפה בו היא עבדה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

להפוך לעצמאית ולאהוב את העבודה

אלה זיו היא עצמאית ומקסימה. יש לה מכון יופי ומספרה באווירה ביתית, שזה כולל הכל: איפור ותסרוקות, טיפוח ויופי, פדיקור מניקור, הסרת שיער וכל מה שקשור בזה. ...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

פרויקט הדייטים הגדול: חלק א' - חוקי הזהב

לפני כמה ימים צדה את עיניי מודעה באחת מקבוצות הפייסבוק בהן אני חברה. הנושא: כתבה בנושא דייטים. דרושים: אנשי מקצוע היכולים לתרום ממשנתם בעניין, ודייטרים המעוניינים לתרום מניסיונם בעניין. דייטרית אה!! אני דייטרית....

תגובות

טופ 20 - בלוגים