הבלוג של כשרוח וחומר נפגשים - איריס יער אמור

irisyaaramor

היי, אני איריס יער אמור, בעלת טיולי דרך הרוח, טיולי קונספט בחו"ל - המשלבים טיולים ומדיטציות בטבע פראי ומגוון וסדנאות התפתחות - שלוב של חומר ורוח. ​קצת עלי: אני אמא ל- 3 ילדים ו- 2 נכדים אהבת חיי. אני אוהבת ללמוד, ללמד,... +עוד

היי, אני איריס יער אמור, בעלת טיולי דרך הרוח, טיולי קונספט בחו"ל - המשלבים טיולים ומדיטציות בטבע פראי ומגוון וסדנאות התפתחות - שלוב של חומר ורוח. ​קצת עלי: אני אמא ל- 3 ילדים ו- 2 נכדים אהבת חיי. אני אוהבת ללמוד, ללמד, להתפתח ולצמוח תמיד, אוהבת לשתף ולחלוק בדברים שעושים לי טוב ועשויים להועיל ולגרום אושר גם לאחרים, אוהבת ליצור, אמנות, ואוהבת מאוד אדם אה וגם הומור:). המהות המקורית שלי היא גם וגם, גם חומר וגם רוח באופן מאוד מאוזן. (למעשה של כולנו) במשך השנים ככל שהתפתחתי התחברתי למהות מאוזנת זו יותר ויותר. רוחנית אבל בהחלט גם מחוברת חזק לקרקע, כמו עץ חסון, כמו שאני אוהבת לתאר, שורשים עמוק באדמה וראש בעננים. הייעוד הגבוה שלי – מחברת חומר לרוח זה אפשרי וזה שילוב מנצח המוביל לשקט נפשי וחיים טובים, מורת דרך הרוח ומנחת סדנאות בשילוב אמנויות בוגרת המכון לאמנויות אוניברסיטת בר אילן. לאחר שנים רבות שאני עוסקת גם בתיירות הגשמתי חלום ומשלבת בין העולמות שלי, מחברת חומר לרוח, מוציאה טיולי קונספט - מדיטציות בטבע מול נופים מרהיבים עוצרי נשימה. (לא לדאוג אנחנו נסדיר את הנשימה חזרה במדיטציות :-)) "הטיולים מאפשרים לנו למתוח את חווית החיים והם ניצחון קטן שלנו, בני האדם, אל מול הזמן"/ידידיה ג'נקיס טיולי דרך הרוח מעניק למטיילים איתנו הנאה, שמחה, הרחבת אופקים והזדמנות להתבוננות פנימית והתפתחות. הבלוג נכתב במטרה לשתף ולחלוק ידע, תכנים, תובנות והשראה מעולם הרוח והפיזי בנושאים כמו בריאות הגוף הנפש והרוח, טיולים מיוחדים בטבע, בארץ, בחו"ל, וכל מה שעשוי להועיל ולגרום אושר לכל. התמונות בבלוג מטיולים בטבע בארץ ובחו"ל. כאן המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולהגיב. תישארו, יהיה מעניין, מהנה ומועיל!

עדכונים:

פוסטים: 1

החל מאפריל 2019

03/04/2019

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!

כשרוח וחומר נפגשים

אני איריס יער אמור, בעלת טיולי דרך הרוח, טיולי קונספט בחו”ל – טיולים ומדיטציות בטבע פראי ומגוון וסדנאות להתפתחות אישית

 ​קצת עלי:

אני אמא ל- 3 ילדים ו- 2 נכדים אהבת חיי.

אני אוהבת ללמוד, ללמד, להתפתח ולצמוח תמיד, אוהבת לשתף ולחלוק בדברים שעושים לי טוב ועשויים להועיל ולגרום אושר גם לאחרים, אוהבת ליצור, אמנות, ואוהבת מאוד אדם אה וגם הומור:).

המהות המקורית שלי היא גם וגם, גם חומר וגם רוח באופן מאוד מאוזן. (למעשה של כולנו)

במשך השנים ככל שהתפתחתי התחברתי למהות מאוזנת זו יותר ויותר.

רוחנית אבל בהחלט גם מחוברת חזק לקרקע, כמו עץ חסון, כמו שאני אוהבת לתאר, שורשים עמוק באדמה וראש בעננים.

הייעוד הגבוה שלי – מחברת חומר לרוח

זה אפשרי וזה שילוב מנצח המוביל לשקט נפשי וחיים טובים,

מורת דרך הרוח ומנחת סדנאות בשילוב אמנויות.

​הבלוג נכתב במטרה לשתף ולחלוק ידע, תכנים, תובנות והשראה מעולם הרוח והפיזי בנושאים כמו בריאות הגוף הנפש והרוח, טיולים מיוחדים בטבע, בארץ, בחו”ל, וכל מה שעשוי להועיל ולגרום אושר לכלל. התמונות בבלוג מטיולים בטבע בארץ ובחו”ל.

כאן המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולהגיב. תישארו, יהיה מעניין, מהנה ומועיל!

עוד מהבלוג של כשרוח וחומר נפגשים - איריס יער אמור

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה