הבלוג של irislevy

irislevy40

קוסמטיקאית פרא - רפואית – תחום ההתמחות: טיפולי פנים ופתרון לבעיות עור עם ידע וניסיון רב. מומחית לטיפולי אקנה/פצעי בגרות בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF טיפול חדשני לאקנה/פצעי בגרות-בפנים בגב ובישבן/סבוראה... +עוד

קוסמטיקאית פרא - רפואית – תחום ההתמחות: טיפולי פנים ופתרון לבעיות עור עם ידע וניסיון רב. מומחית לטיפולי אקנה/פצעי בגרות בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF טיפול חדשני לאקנה/פצעי בגרות-בפנים בגב ובישבן/סבוראה בפנים/הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה/צלקות/קרטוזיס פילאריס בזרועות/בפנים ובאזור הישבן בבני נוער ובמבוגרים המונע את הצורך בשימוש בתרופות רואקוטן ואנטיביוטיקה – מינוציקלין וללא תופעות לוואי. התוצאות מוכיחות כי ב - 90% מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. השילוב בין שתי אנרגיות מוכר כטיפול יעיל ואפקטיבי ביותר בתחום הרפואה והקוסמטיקה ומציע מהפכה אמתית בתחום, לא רק ללקוחות אלא גם לבעלי מכונים, קוסמטיקאיות ורופאים אשר משתמשים במכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת. השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל. עוצמת החום משתנה בהתאם לסוג העור, לחומרת הצלקת ללא תופעות לוואי וללא כאב., לכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף. הטיפול שניתן הנו טיפול אישי ופרטני ע"י בלבד, מתאים לבני נוער ומבוגרים בריאים.

עדכונים:

פוסטים: 25

החל ממאי 2015

מאז ומתמיד היו לי פצעים בטוסיק – פצעונים בישבן…לעיתים מוגלתיים – כואבים – ואדומים, לעתים אף מתפשטים לאזור המפשעה…! 

  • פצעים בישבן! זה מביך, לא אסתטי ולא נעים, מה קורה אם יש לך חבר/ה? ובסיטואציה אינטימית…! בצבא במקלחת המשותפת? 
  • נבוכה מדי לגשת לרופא ולחשוף את ישבנךאו לשמוע את התשובה המטרידה: “אין מה לעשות” אז “לא תהיי מושלמת” “זה העור שלך”!   

הסיטואציה מוכרת לך? – לאיריס לוי יש פתרון – לא קל – לא מהיר – אך אפקטיבי לטווח ארוך.. הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

  •  טיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.
  • איריס לוי – כ-19 שנים עוסקת  - רק  – בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית. מדוע דווקא אצלי?כנס’י

מתפתה לכותרות: עם - 2 – טיפולים -  בפצעים בישבן תקבלי תחת נקי וחלק, בשילוב 4 קרמים ללא אישור משרד הבריאות, ללא ציון תאריך פג תוקף, ללא שמות הרכיבים הפעילים, ללא אופי השימוש בהם, ועם חור בכיס של 6000ש”ח  ?

ואחרי -2- טיפולי “אור-כחול” תלכי על חוף הים עם מכנסיים קצרים ועם בקיני – והפצעים לא יהיו שם…! שלא יעבדו עליכן!   

מתפתה לתמונות לפני ואחרי…! גם באתר לבעיות עור ניתן לרכוש תמונות לפני ואחרי! שלא יעבדו עליכן!

* אם כבר ביקרת במכונים אחרים – והתאכזבת…

וניסית הומאופתיה, רפואה אלטרנטיבית, דיקור סיני, שינויים בתזונה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות דיאנה, גלולות יסמין…

* ואם כבר מרחת אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות…

ונמאס לך מהפצעים ומהפצעונים, פרונקלים ציסטות שחורים/שומנים, אדמומיות בעור כתמים /חומים אדומים,  חספוס צלקות וסימנים…  

גם אם חשבת להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, תגלה/י שאם לא טיפלת בפצעים בישבן בזמן, העור יוותר מצולק ומוכתם. לעיתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד. לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אזור הישבן אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים ומפצעים המופיעים לעיתים כנגעים גדולים עמוקים וכואבים ציסטות/פרונקלים פצעים בישבן.

ברגע שתתגבר/י על המבוכה, על התסכול ועל התחושה “ששום דבר כבר לא יעזור” תגלה/י עולם חדש של פתרונות אפקטיביים עם תוצאות מרשימות.

בעזרתי תוכל לקבל עור נקי מפצעים, בהיר מכתמים חלק ונעים למגע.. התוצאות מוכיחות כי ברב המקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF– הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן- לא מאמינ/ה? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של מטופלים מרוצים ואף לקבל טלפון להתרשמות.

     ללא תופעות לוואי – ללא תרופות, רואקוטן – אנטיביוטיקה – מינוציקלין. טיפול המומלץ אף ע”י רופאים.

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מפצעים בישבן.  

הגישה המקובלת כיום בטיפול בפצעים בישבן הינה באמצעות - אור-כחול, שיוף פיזי, או פילינג -

  • שיוף או פילינג בפצעים בישבן חושף את העור לזיהומים ועלול לגרום להתפשטות הפצעים הפצעונים הפרונקלים והכתמים לאזורים נוספים. להחמרת הדלקת, אדמומיות, חיספוס העור גירוי וגירוד.
  • פעולת השיוף והפילינג בפצעים בישבן הינה חיצונית ושטחית ואינה מטפלת בשורש הבעיה, חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה בישבן, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק.

פצעים בישבן - היא לא נחלתם של הצעירים בלבד והיא עלולה להתפתח בכל גיל!

מחקרים שנעשו סותרים את התפיסה המקובלת שלפיה פצעים בישבן היא נחלתם של צעירים. מתברר שפצעים בישבן בגיל מבוגר יותר שכיחה ממה שחשבנו. הפצעים נוטים להופיע כפצעים קשים ועקשנים יותר עם נגעים עמוקים וכואבים יותר. 

פצעים בישבן - אקנה בישבן – מהווה מטרד ומקור לסבל פיסי ורגשי כאחד מבוכה רבה וחוסר בטחון ויכולה להמשיך להתפרץ ולהתפתח בכל גיל, מה שהופך את הבעיה מבעיה פיזית פיזיולוגית לבעיה חברתית!

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י

עוד מהבלוג של irislevy

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

פצעים גדולים בישבן?ההבטחה|לטיפול|ישבן נקי מאקנה|איריס לוי

ההבטחה לישבן נקי חלק מוכן לקיץ ללא אקנה ללא פצעים גדולים בישבן  | ב-2 | טיפולים בשילוב "אור-כחול" וחור בכיס של 6000 ש"ח  ו- 4 קרמים עם מדבקה ושם המטפלת - ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא שמות המרכיבים העיקריים...

סובלת מחצ'קונים? אין פתרון מהיר לטיפול בחצ'קונים|איריס לוי

סובלת מחצ'קונים? הלוואי והיה פתרון וטיפול מהיר לחצ'קונים בפנים | בגב | ובישבן!! שלא יעבדו עליכם!  הפרסום מפתה אך לא אפקטיבי לא יעיל ולא מציאותי. שלא יעבדו עליכם ! ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה