הבלוג של irislevy

irislevy40

קוסמטיקאית פרא - רפואית – תחום ההתמחות: טיפולי פנים ופתרון לבעיות עור עם ידע וניסיון רב. מומחית לטיפולי אקנה/פצעי בגרות בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF טיפול חדשני לאקנה/פצעי בגרות-בפנים בגב ובישבן/סבוראה... +עוד

קוסמטיקאית פרא - רפואית – תחום ההתמחות: טיפולי פנים ופתרון לבעיות עור עם ידע וניסיון רב. מומחית לטיפולי אקנה/פצעי בגרות בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF טיפול חדשני לאקנה/פצעי בגרות-בפנים בגב ובישבן/סבוראה בפנים/הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה/צלקות/קרטוזיס פילאריס בזרועות/בפנים ובאזור הישבן בבני נוער ובמבוגרים המונע את הצורך בשימוש בתרופות רואקוטן ואנטיביוטיקה – מינוציקלין וללא תופעות לוואי. התוצאות מוכיחות כי ב - 90% מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. השילוב בין שתי אנרגיות מוכר כטיפול יעיל ואפקטיבי ביותר בתחום הרפואה והקוסמטיקה ומציע מהפכה אמתית בתחום, לא רק ללקוחות אלא גם לבעלי מכונים, קוסמטיקאיות ורופאים אשר משתמשים במכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת. השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל. עוצמת החום משתנה בהתאם לסוג העור, לחומרת הצלקת ללא תופעות לוואי וללא כאב., לכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף. הטיפול שניתן הנו טיפול אישי ופרטני ע"י בלבד, מתאים לבני נוער ומבוגרים בריאים.

עדכונים:

פוסטים: 25

החל ממאי 2015

יש לך פצעים בגב -  אקנה בגב? מתפתה ל-2 טיפולי שיוף מהיר וקל? שלא יעבדו עליכם!

האם ידעתם… שפצעים בגב מתאפיינים ב-

  ב- פוסטולותפצעים גדולים ואדומים עם מוגלה בקצה.

  ב- פפולות – פצעים קטנים ואדומים אשר מציקים אך אינם מכילים מוגלה,

 ב- נודולות – גושים גדולים ורגישים למגע, קשיחים ונמצאים מתחת לפני העור.

  ב- ציסטות – גושים כואבים מאוד ומלאי מוגלה שגורמים מעצמם לצלקות .

  • האם נראה לכם ולכן שניתן להיפטר מפצעים בגב בטיפול קל ומהיר? שלא יעבדו עליכם!

 

מדוע לא ניתן לטפל בפצעים בגב, בפצעים פעילים בגב עם שיוף כימי בשילוב מברשת שיוף מיוחדת? שלא יעבדו עליכם!

קילוף, שיוף וליטוש באקנה פעילה – פצעים בגב – המבוצעים עם מכשירים ייעודיים, ראש יהלום, קריסטלים או מברשת שיוף מיוחדת.

  • פילינג סקראב או שיוף באקנה פעילה באזור הגב, לא מרפא ולא נותן מענה לפצעי האקנהלפצעים פצעונים פרונקלים שומנים – שחורים - קומודנים הנלווים לפצעים על הגב.

    פעולת הפילינג או השיוף חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

    טיפול פילינג עמוק או שיוף כימי בפצעים פעילים בגב לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה הנמצאים בשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק.  ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

 

שיוף כימי או פילינג יהלום המבוסס על תנועת השפשוף – טיפול הניתן ממטפלות שניסיונן אינו מוכח.

האם ידעת ? שההתניה ממשרד הבריאות לגבי שיוף כימי או פילינג עמוק – יבוצע אך ורק בידי רופא עור מיומן ומנוסה במיוחד.

  • תופעות לוואי אפשריות הן כאב (שעוצמתו מושפעת מעומק הקילוף), זיהום (בעיקר כשמדובר בפילינג עמוק או חצי עמוק) ופיגמנטציה – בדרך כלל לבעלי עור כהה מומלץ להיעזר בשיטות פילינג אחרות.
  • ידועשפשוף חזק עלול לגרום לכוויות בעור בדרגה שניה.
  • תופעות לוואי אפשריות נוספות הן, היווצרות גלד עור (שייפול באופן טבעי), אדמומיות, תחושת צריבה ולעתים גם יובש או התקשות של העור.
  • תופעת לוואי אחרת בעקבות שיוף כימי או פילינג יהלום  היא היפר-פיגמנטציה, בפרט חשופים לכך בעלי עור כהה

 

–  מומלץ להתייעץ עם מומחים אובייקטיביים ובעלי ידע נרחב ועדכני בתחום. בדרך זו תוכלו להגיע אל הטיפול המיטבי ולא להתפתות ל-2 טיפולי שיוף נפטרים מפצעים בגב – אקנה פעילה בגב.  .

לאחר טיפול פילינג כימי החלמה נכונה כוללת מניעת חשיפת הפנים לשמש (במשך לפחות שבוע אם בוצע פילינג קל, חודש במקרה של פילינג בינוני וחצי שנה לאחר פילינג עמוק).

 רוצה סיפור הצלחה משל עצמך לפצעים בגב? ללא פילינג עמוק – ללא שיוף כימי – ללא רואקוטן – וללא תרופות .

סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של לקוחות מרוצים בטיפול בפצעים בגב

הטיפול ניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

ללא תופעות לוואי – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא דיאטת כאסח – ללא שינוי מקום העבודה שלך – ללא ויטמינים -

עוד מהבלוג של irislevy

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

פצעים גדולים בישבן?ההבטחה|לטיפול|ישבן נקי מאקנה|איריס לוי

ההבטחה לישבן נקי חלק מוכן לקיץ ללא אקנה ללא פצעים גדולים בישבן  | ב-2 | טיפולים בשילוב "אור-כחול" וחור בכיס של 6000 ש"ח  ו- 4 קרמים עם מדבקה ושם המטפלת - ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא שמות המרכיבים העיקריים...

פצעים בטוסיק?איך אפשר לטפל בפצעים בישבן?|איריס לוי

מאז ומתמיד היו לי פצעים בטוסיק - פצעונים בישבן...לעיתים מוגלתיים - כואבים - ואדומים, לעתים אף מתפשטים לאזור המפשעה...!  פצעים בישבן! זה מביך, לא אסתטי ולא נעים, מה קורה אם יש לך חבר/ה? ובסיטואציה אינטימית...! בצבא במקלחת...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה