הבלוג של

irislevy

עדכונים:

פוסטים: 78

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

בעשרים השנים האחרונות שינה תחום הקוסמטיקה את פניו, והפך מתחום המציע טיפולי יופי – טיפולי פנים לפרקטיקה מתקדמת העושה שימוש במרכיבים פעילים ובשיטות טיפול המניבות תוצאות ממשיות וארוכות טווח.

אקנה בגיל 40 – אקנה בגיל מבוגר – אקנה הורמונלי – אקנה ציסטית בפנים – מלווה  בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיד ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, קומודונים, פרונקלים ציסטות (אקנה ציסטית)  פצעים גדולים כואבים ונפוחים, צלקות חטטים וכתמים – עם גירוי מתמשך ודלקת בעור כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה- חזזית או חטטת בעברית.

על פי פרסומיםטיפול באקנה בגיל 40 – בגיל מבוגר – בשיטה טבעית ומהפכנית ב”אור כחול” ומריחת  מסכות ללא ניקוי-ניקוז אינו יעיל לטווח ארוך! שלא יעבדו עליכם!

ידוע שהטיפול המהפכני ב “אור כחול” מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור  שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק. פוטותרפיה העושה שימוש בעור כחול, אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

אחת הבעיות של “אור כחול” בשילוב מריחת מסכות, היא חדירה שטחית מתחת לפני העור, ולכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת.

כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול באור כחול קשה יותר ויעיל פחות.

פוטותרפיה העושה שימוש ב”אור כחול, אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לחיסול חיידקי אקנה P. Acne  הגורמים העיקריים לאקנה בפנים.ו

על פי דעת רופאים העוסקים בתחום לעתים נדרשים עד 30 טיפולים בשילוב “אור כחול” על מנת להגיע להטבה ושיפור במראה הפנים.

  •  יש טיפול באקנה בגיל מבוגר ללא רואקוטן – טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות שניסיונן בתחום אינו מוכח, כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשיטת IPL – לא מהיר אך יעיל לטווח ארוך…מדוע דווקא אצלי/כנסי

 

  •   טיפול באקנה בפנים בגיל 40 – לקוחה מספרתשנים בטיפול עם “אור כחול” וכל הזמן המטפלות טוענות אסור ללחוץ/ לנקז/ ולנקות את השומנים/הקומודונים/הפצעים האמנם? 

וזה לא נגמר!!!ואני כל החיים סובלת!!  ועדיין מסתירה את הפצעים החטטים והצלקות עם כמויות של מייקאפ וקונסילר – כי אני מתביישת – והבנתי שהישועה לא תגיע מהטיפול ב”אור-כחול” עם מריחת מסכות ע”י המטפלות שניסיונן אינו מוכח, ואז הגעתי לאיריס לוי – וההמלצה שלי כבר באתר – והמייקאפ והקונסילר נשאר בארון…  אז שלא יעבדו עליכן! 

  • לקוח מספר – בן 26 – שנים אני סובל מפצעים כואבים ונפוחים בפנים – הגעתי לטיפול על פי פרסומים – לשיטה מהפכנית ב”אור-כחול”עם מריחת מסכות – ואין שום שיפור, והקלה וכל יום יוצאים יותר ויותר פצעים מוגלתיים גדולים וכואבים, עד שהחלטתי לפנות לייעוץ רפואי והבנתי שאני סובל מאקנה ציסטית בפנים – עם פצעים גדולים כואבים ונפוחים - 

כשאקנה נעשה יותר חמור, האופציות שעומדות לרשותנו פוחתות. הרבה דרמטולוגים רואים בפצעים גדולים בפנים, אקנה ציסטית בפנים, כסוג החמור ביותר של אקנה מזיק, ומודים שהאופציות הטיפוליות מוגבלות לתרופות אורליות כמו רואקוטן או אנטיביוטיקות מסוג סולפה – שתיהן אופציות מהימנות, אבל לא נטולות סיכונים. ולא תמיד נותנים את המענה להתפרצות אקנה – פצעים גדולים בפנים.

  • סובלת מפצעים גדולים בפנים – אקנה ציסטית - בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים לטיפול בקרמים המיועדים למריחה על העור.

הטיפול באקנה ציסטית – אקנה דלקתית – מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור  ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד”כ סוגים שונים של טיפולים.

במצבים אלו השימוש היעיל ביותר לטיפול באקנה בגיל 40, אקנה בגיל מבוגר, אקנה ציסטית -  בפנים הוא בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – טכנולוגיה המשלבת בתוכה את כל הספקטרום הרחב של אורכי הגל מ540 ננומטר ועד 1200 ננומטר  -  

השילוב המנצח הנותן שיפור אפקטיבי ולאורך זמן בשילוב אור: כחול אדום צהוב ירוק – שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי האפקט האנטי דלקתי הפועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי ואיחוי הרקמות הפגועות.  

  • הטיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF יעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.
  • בדומה לטיפולים אסתטיים אחרים שנעשים בלייזר, השימוש באנרגיית אור נעשה במגע ישיר על העור. השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

עוד מהבלוג של irislevy

טיפול באקנה בגב/חזה בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF|איריס לוי

אקנה בגב ובחזה - פצעים, פצעונים, פרונקלים וכתמים המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, כמו בגב ובאזור החזה נוטים להיות פחות מטופלים, כי לא רואים אותם. אך בסיטואציה אינטימית..או כשאת רוצה ללבוש בגד סקסי עם מחשוף...

סובל מאקנה בפנים/בגב/בישבן הידעת, הגנטיקה אשמה

הגורמים לאקנה בעוד שהגורם הגנטי המדויק של אקנה עדיין אינו ברור מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה כי אקנה עוברת בתורשה ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב...

טיפול אקנה בישבן, פצעים וכתמים בישבן ב-IPL ו-RF|איריס לוי

אקנה בישבן, פצעים פצעונים וכתמים בישבן, נוטים להיות פחות מטופלים... כי לא רואים אותם, אך בסיטואציה אינטימית...או כשרוצים בקיץ ללבוש בגד ים...!  אקנה בישבן עלול להתפתח  מזיעה והיגיינה נמוכה,  נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה