הבלוג של

irislevy

עדכונים:

פוסטים: 78

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

סובלת מפצעים כואבים בפנים? מי אמר שטיפול בפצעים כואבים בפנים מחייב שינוי בתזונה שלך? או “דיאטת כאסח”? שלא יעבדו עליכן! מדוע דווקא אצלי? כנסי

  • תמיד חשבתם שפיצה עושה לכם אקנה? טעות בידכםאקנה זה לא מחלה שיכולה להיגרם מאוכל, אלא תהליך דלקתי -חיידקי בתוך בלוטות החלב בלוטות השומן, התופעה שכיחה הרבה יותר בגיל ההתבגרות, עד 85 אחוז מהמתבגרים סובלים מאקנה במידה כזו או אחרת .
  • הנושא של תזונה ואקנה נמצא במחקר מתמיד, בעבר חשבו שיש לתזונה השפעה על התפרצות פצעי אקנה, פצעים מוגלתיים בפנים, פצעים כואבים . אך גם היו שנים שסברו כי זה כלל לא קשור לתופעה. “היום אנחנו בסוג של פשרה”.

 

על פי פרסומים, ההצלחה בטיפול באקנה בפנים – פצעים כואבים בפנים היא בהתניה הנשמעת מפי המטפלות המועסקות במקום ל”דיאטת כאסח” קיצונית  – המחייבת שינוי קיצוני בתזונה שלך המשפיע על “ניקוי רעלים מהגוף”! שלא יעבדו עליכן! 

מדוע לא ניתן להיפטר מהפצעים המוגלתיים והכואבים בפנים בטיפול מהיר ובהתניה ל”דיאטת כאסח” ע”י שינוי בתזונה שלך, וללא פיקוח רפואי מתאים? שלא יעבדו עליכן!

רופאי עור מנפצים מיתוסים מקובלים על אקנה, פצעי בגרות.- ועל שינוי בתזונה שלך.

במחקרים שנעשו לא ידוע על קשר בין אכילת מאכלים מסוימים להתפרצות פצעי בגרות, פצעים מוגלתיים, וכואבים בפנים. זהו אחד המיתוסים הנפוצים ביותר בקרב בני נוער, ואף בקרב הוריהם. את עיקר האחריות מטילים על מאכלים כמו, שוקולד, פיצוחים, טוגנים וגבינות צהובות.

במחקרים שנעשו עד כה שללו כל קשר בין פצעים מוגלתיים כואבים בפנים, פצעי בגרות – אקנה פנים, לבין אכילת שוקולד או מאכלים עתירי שומן. 

לפני הכל חשוב לזכור, שאקנה היא מחלת עור המושפעת משינויים או תהליכים הורמונליים בגוף. אמנם לעתים היא יכולה להיגרם או להחמיר עקב חשיפה לחומרים מסוימים, ועלולה לשוב ולהתפרץ עקב השימוש בתרופות מסוימות, או שימוש בתכשירים קוסמטיים שאינם מתאימים, אך ברב המקרים היא אינה קשורה לגורמים חיצוניים- כמו שינוי בתזונה שלך או דיאטה קיצונית… שלא יעבדו עליכן.

  • מה זה בכלל דיאטת כאסח 
  • דיאטות כאסח מורכבות לרוב ממאכל אחד מרכזי בתפריט היומי כמו: אבטיח, אורז, מרק כרוב, פופוקורן ועוד.
  • במרבית הדיאטות ישנה הוראה גורפת להתנזר מפחמימות וסוכרים כמעט לחלוטין.
  • קצב הירידה מהיר, בשבוע אפשר להוריד 2 ק”ג ואפילו יותר.
  • זמן ממוצע שבה ניתן להתמיד בדיאטה: שבוע עד חודש לכל היותר (לאופטימים שבינינו).
  • יתרונות: הרזיה מהירה, תוצאות מידיות.
  • חסרונות: עייפות, מצב רוח ירוד, חוסרים בויטמינים ומינרלים חשובים לגוף, עלייה דרסטית במשקל לאחר שמפסיקים את הדיאטה.

“המאפיין את דיאטות הכאסח, היא ירידה מהירה במשקל בתקופת זמן קצרה של בין שבוע לחודש. לרוב בדיאטות מסוג זה, מוותרים על פחמימות ונשארים בעיקר עם חלבונים. מרבית הפעמים לא מעמד מחזיקים יותר מחודש מפני שהן דיאטות לא דלות במזונות, המבוססות על מגוון מצומצם של מאכלים. במרבית הפעמים אלו לא מזונות שנוהגים לאכול ביום יום, אבל לצורך הדיאטה מוכנים להתאמץ. הירידה במשקל היא מהירה מאוד, כ- 2 ק”ג לשבוע כלומר 6 ק”ג בחודש, להבדיל מדיאטות מאוזנות, שם בממוצע יורדים כ-500 גרם בשבוע. הגוף מתקשה להחזיק מעמד לאורך זמן בדיאטות מסוג זה, כי הוא אינו מקבל את הויטמינים שהוא זקוק כדי להתקיים. 

  • מה עובר על הגוף במהלך דיאטה כזאת?

“הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים. בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע”.

לא רק השער והשיניים עלולים להיפגע בדיאטות כאסח אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים ב”דיאטות כאסח”..ללא פיקוח רפואי. שלא יעבדו עליכן!

הדרך הטובה ביותר כיום למנוע/להקל/ולשפר אקנה המתפרצת על הפנים, פצעים כואבים בפנים הוא בטיפול פוטותרפי בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF, טיפול ההורס את החיידקים בצורה סלקטיבית בשילוב תוספי תזונה המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על הסימפטום ותכשירים היפואלרגניים ופרא-רפואיים, טיפול המבטיח הצלחה באחוזים גבוהים ומוכח כיעיל מכל שאר השיטות.

 הטיפול ניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני מאיריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

עוד מהבלוג של irislevy

טיפול באקנה בגב/חזה בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF|איריס לוי

אקנה בגב ובחזה - פצעים, פצעונים, פרונקלים וכתמים המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, כמו בגב ובאזור החזה נוטים להיות פחות מטופלים, כי לא רואים אותם. אך בסיטואציה אינטימית..או כשאת רוצה ללבוש בגד סקסי עם מחשוף...

סובל מאקנה בפנים/בגב/בישבן הידעת, הגנטיקה אשמה

הגורמים לאקנה בעוד שהגורם הגנטי המדויק של אקנה עדיין אינו ברור מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה כי אקנה עוברת בתורשה ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב...

טיפול אקנה בישבן, פצעים וכתמים בישבן ב-IPL ו-RF|איריס לוי

אקנה בישבן, פצעים פצעונים וכתמים בישבן, נוטים להיות פחות מטופלים... כי לא רואים אותם, אך בסיטואציה אינטימית...או כשרוצים בקיץ ללבוש בגד ים...!  אקנה בישבן עלול להתפתח  מזיעה והיגיינה נמוכה,  נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה