הבלוג של

irislevy

עדכונים:

פוסטים: 78

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

מי אמר שיש טיפול | טבעי - מהיר  – וקל | באקנה  קשה בפנים? שלא יעבדו עליכם!

ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן… שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט %  80 אפקטיבי ולטווח ארוך.

טיפול טבעי מהיר באקנה בפנים בשילוב מריחת מסכות קרמים ו”אור-כחול” המוקרן ממרחק ללא ניקוז/ניקוי לא נותן שיפור והטבה בטיפול באקנה קשה בפנים.

הנטייה הגוברת ע”י מטפלות שניסיונן אינו מוכח, לבטל את הצורך לניקוי/ניקוז שחורים שומנים קומודונים בפנים ולהבטיח טיפול מהיר טבעי ומהפכני באקנה בפניםבטענהבלאו הכי אותם שומנים שחורים קומודונים חוזריםהאמנם! שלא יעבדו עליכם! 

  • רוצה לדעת מדוע טיפול טבעי מהיר באקנה בפנים עם מריחת מסכות קרמים ובשילוב טיפול ב”אור כחול” זמני בלבד ואינו אפקטיבי לאורך שנים,,, 

 

סקפטי/ת לא מאמין/נה? עשרות ממליצים באתר עדות של מטופלים לשיטה אפקטיבית ויעילה ב IPL ו-RF הנותנת מענה לאורך שנים, בשילוב ניקוז/ניקוי ידני להוצאת שומנים שחורים קומודונים – הניתן לך ע”י איריס לוי עצמה כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני.      

  • אקנה בפנים מלווה ב- פצעים, פצעונים, ציסטות, פרונקלים, שחורם, שומנים, קומודונים כתמים צלקות וחטטים, נקבוביות מורחבות, עור פנים שומני, אפרורי.
  •  הטיפול בשיטה מהירה – טבעית – ומהפכנית ללא ניקוי – ניקוז – הוצאת שחורים -שומנים – קומודונים וב“אור כחול” אינה יעילה, אינה אפקטיבית ואינה נותנת מענה ארוך טווח … שלא יעבדו עליכן!

 

ניקוי פנים קוסמטי האם ידעת שטיפול באקנה בפנים מבוסס על ניקוי – ניקוז שחורים, הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne והינו אחד מהנושאים העיקריים ומיסודות לימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

  • טיפול טבעי מהיר באקנה קשה  – פצעים, פצעונים, ציסטות, פרונקלים, כתמים, שומנים ושחורים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול.  

אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע”פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים)
והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות

הטיפול הטבעי ללא רואקוטן באקנה קשה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל בשיטת IPL.

  •  הידעת/ה?
  • בפצעי האקנה ניתן להבחין בשני חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה  ”פצעי – בגרות ” – “אקנה”: “פרופיוני בקטריום אקנה” propioni bacterium acne וסטפילוקוקוס אפידרמידיס “staphylococcus epidermidis המשגשגים בתעלות זקיקי השיער.
  • חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב (בלוטות השומן) והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור, ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה –אקנה בני נוער – אקנה ציסטי – אקנה הורמונאלי- אקנה מבוגרים- אקנה בפנים – אקנה בגב – אקנה בישבן.

 

האם חשבת שע”י מריחת מסכות/קרמים בשילוב “אור כחול” שאינו חודר לדרמיס, ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה?   

ידוע שהטיפול  ב “אור כחול” מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

  • פוטותרפיה העושה שימוש ב”אור כחול“, אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לחיסול חיידקי אקנה P. Acne  הגורמים העיקריים לאקנה בפנים.

 

אחת הבעיות של ”אור כחול”, היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן. על פי מאמרים ומחקרים כתובים – באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב”אור כחול” קשה יותר ויעיל פחות.

ב”אור כחול” נעשה שימוש בחומצה לבולאנית (ALA)  או נגזרותיה, בתמיסה או בקרם, אותה מורחים על פני העור,  ומשהים על פני הלקוח בין 1-3 שעות. שלאחריו מוקרן האור הכחול במרחק, כ- 20 דקות על האזור הבעייתי. ולכן השיפור הנראה לעין הינו זמני בלבד.

  • על פי דעת רופאים העוסקים בתחום לעיתים נדרשים עד כ- 30 טיפולים.

במצבים אלו השימוש היעיל ביותר לטיפול באקנה בפנים הוא בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – טכנולוגיה המשלבת בתוכה את כל הספקטרום הרחב של אורכי הגל מ540 ננומטר ועד 1200 ננומטר  -

השילוב המנצח הנותן אפקט אנטי דלקתי ושיפור אפקטיבי ולאורך זמן באור: אדום צהוב ירוק כחול – שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, הפועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי ואיחוי הרקמות הפגועות.

ללא תופעות לוואי – ללא שינוי באורח החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא התניה לרכישת ערכת ויטמינים – ללא התניה לדיאטה קיצונית – ללא שיוף כימי – ללא פילינג עמוק – ללא רואקוטן – ללא אנטיביוטיקה מינוציקלין – ללא בדיקות דם – וללא פגיעה בכבד.

עוד מהבלוג של irislevy

טיפול באקנה בגב/חזה בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF|איריס לוי

אקנה בגב ובחזה - פצעים, פצעונים, פרונקלים וכתמים המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, כמו בגב ובאזור החזה נוטים להיות פחות מטופלים, כי לא רואים אותם. אך בסיטואציה אינטימית..או כשאת רוצה ללבוש בגד סקסי עם מחשוף...

סובל מאקנה בפנים/בגב/בישבן הידעת, הגנטיקה אשמה

הגורמים לאקנה בעוד שהגורם הגנטי המדויק של אקנה עדיין אינו ברור מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה כי אקנה עוברת בתורשה ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב...

טיפול אקנה בישבן, פצעים וכתמים בישבן ב-IPL ו-RF|איריס לוי

אקנה בישבן, פצעים פצעונים וכתמים בישבן, נוטים להיות פחות מטופלים... כי לא רואים אותם, אך בסיטואציה אינטימית...או כשרוצים בקיץ ללבוש בגד ים...!  אקנה בישבן עלול להתפתח  מזיעה והיגיינה נמוכה,  נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה