הבלוג של

irislevy

עדכונים:

פוסטים: 78

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

אקנה בגב ובחזה – פצעים, פצעונים, פרונקלים וכתמים המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, כמו בגב ובאזור החזה נוטים להיות פחות מטופלים, כי לא רואים אותם. אך בסיטואציה אינטימית..או כשאת רוצה ללבוש בגד סקסי עם מחשוף גב…ובקיץ בגד ים וגופיה!   

* זה מתפשט, לצוואר, לעורף לזרועות, על הגב החזה מגרד, אדמומי לא אסתטי ולא נעים משתלט על חייך.

* משפיע על המצב רוח, גורם לך להסתגר בבית, לדיכאון, מערער את הביטחון העצמי שלך וזה לא מתאים לך לא מתאים לגיל שלך…! 

* ומרחת אין סוף תכשירים Benzamycin ו- Locacid ולא ראית תוצאות…נסית הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות דיאנה וגלולות יסמין, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא…וזה לא עובר מאליו…!

* ופנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב פצעי האקנה בגב ובחזה שלך ומסתפק באמירה “זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה”…

ואם היום לא תטפל/לי זה עלול ללוות אותך גם עד אחרי הצבא ואפילו אחרי גיל 40…!

אקנה בגב ובחזה וכתמים בגב -  היא תופעה נפוצה כמו אקנה על הפנים ובכל אזור אחר בגוף. שכיחה גם אצל גברים וגם אצל נשים. למרות הקשר ההורמונלי להופעת אקנה, בעיקר בגיל ההתבגרות מתגובה לקויה להורמון הטסטוסטרון קיימת עלייה במספר האנשים מעל גיל 25 שסובלים מהתפרצות מאוחרת של אקנה.

 אקנה בגב ובחזהנוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת עם פצעים עמוקים יותר  וכתמי עור ופיגמנטציה כהים יותר, שכן עור הגב עבה והנקבוביות גדולות יותר ועם הגיל הבלוטות הגורמות לזיעה ולשימון העור מתחילות לעבור תהליך של ניוון, העור הופך להיות יבש יותר אך גם בעל נטייה לפתח אקנה. הפצעים מופיעים באזורים של הגב העליון והתחתון,  הכתפיים העורף והחזה, אזורים המכוסים ועטופים לעתים בבדים סינתטיים שאינם מאפשרים אוורור ומעצם היותם אזורים הקשים לטיפול מתפרץ אקנה גם באזורי הגוף הללו. 

חשופים לתופעה לא פחות, אנשים בתקופות של עצבנות וחרדה. למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונלי. במקרים מסוימים מופיעה תופעת האקנה גם כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי. תזונה עתירת שומנים, תכשירים קוסמטיים, חיידקים וגנטיקה.

הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים – חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה “א ק נ ה” “פ צ ע י ב ג ר ו ת” בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים.

תכשירים למריחה כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה (מינוציקלין) וגם רואקוטן לא עובדים על שורש הבעיה – חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, פרונקלים וציסטות חוזרים ומופיעים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף שבים ומתפרצים בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר – אקנה בגיל מבוגר..!

טיפולי פוטותרפיה בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE  ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.  

השילוב בין שתי אנרגיות מוכיח את עצמו בטיפול בכל סוגי האקנה בשיפור המהיר, בריפוי הנותן אפקט מצטבר ולאורך זמן.

חשוב מאוד לטפל באקנה וכתמי האקנה הנלווים בזמן כדי למנוע החמרה של הדלקת וגרימת צלקות וסימנים  בעתיד.

עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.  לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים. 

מהו הטיפול הפוטותרפי בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF?

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב – 80 אחוזים לעתים גם יותר מנגעי האקנה. 

קרני האור בהם משתמשים בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט). במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף,  הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול  קצר,  בטוח והתוצאות חד משמעיות (המכשיר נמצא בשימוש במרפאות פרטיות של רופאי עור ובתי חולים ).

יתרונות הטיפול הפוטותרפי בטכנולוגיית IPL  לטווח הרחוק באקנה בגב

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, למעט אדמומית  נקודתית ולעתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.   

וכמומחית לטיפולי אקנה, ועם ניסיון רב בטיפולי אקנה בגב, ובחזה, אני משלבת תכשירים וסדרות טיפול המתאימים ביותר לאקלים הישראלי מבוססות על פורמולות טבעיות בשילוב חומרים פעילים פרא-רפואיים בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הגב והחזה, המסייעים לאזן את הפרשת השומן בעור, מונעים היווצרות קומודונים (שחורים) ופצעים חדשים לאורך זמן. ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, הנותנים מענה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח  לפצעי האקנה. מאושרים ע”י משרד הבריאות ומבטלים את הצורך בשימוש בתרופות רואקוטן וכדורי אנטיביוטיקה.

ייחודם של תכשירים אלו בהיותם מבוססים על חומרים טבעיים אנטיספטיים בשילוב עם חומרים פעילים דוגמת: קמפור, מנתול, תחמוצת האבץ, רטינול, המשפרים את מרקם העור ומעודדים את התהליך הטבעי של חידוש העור, וכן רכיבים צמחיים הידועים כאנטי-דלקתיים ואנטי-בקטריאליים, המסייעים להפחית את כמות הקומודונים באופן ניכר ולצמצם את התדירות והעוצמה של התפרצות האקנה.

*הטיפול שניתן הנו אישי ופרטני ע”י בלבד, מתאים לבני נוער ומבוגרים בריאים.  

*בהליך פשוט ללא כאב מהיר קצר ואפקטיבי,  הבטיחותי ביותר מבחינה רפואית.

*הטבה ניכרת כבר לאחר הטיפול הראשון.

*ניתן להגיע לייעוץ חינם וללא התחייבות.

 

עוד מהבלוג של irislevy

טיפול אקנה בישבן, פצעים וכתמים בישבן ב-IPL ו-RF|איריס לוי

אקנה בישבן, פצעים פצעונים וכתמים בישבן, נוטים להיות פחות מטופלים... כי לא רואים אותם, אך בסיטואציה אינטימית...או כשרוצים בקיץ ללבוש בגד ים...!  אקנה בישבן עלול להתפתח  מזיעה והיגיינה נמוכה,  נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

טיפול בפצעי בגרות בבני נוער בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

*אם כבר ביקרת במכונים אחרים  - והתאכזבת...    *אם פנית לרופא מומחה  - שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב הישבן והגוף שלך, עם כדורי רואקוטן וכדורי אנטיביוטיקה  וניסית הומיאופתיה,  רפואה אלטרנטיבית, דיקור סיני, שינויים...

טיפול בקרטוזיס פילאריס ב-IPL-הזהרו מחיקויים|איריס לוי

טיפול לבעיית חררה ונקודות אדומות בגב, זרועות, ישבן מחשוף ופנים - היזהרו מחיקויים- לא כל חררה ונקודות אדומות זה טיפול מתאים לקרטוזיס פילאריס.  "הטיפול בחררה עם שינוי בתזונה שלך, עם תספי מזון, וטיפול אסתטי/קוסמטי להסרת,...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה