הבלוג של

irislevy

עדכונים:

פוסטים: 78

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

טיפול באקנה - פצעים, בפנים, שחורים שומנים, בפנים ללא ניקוי/ניקוז ועדיין הפצעים שם, השומנים שם, הכתמים והחטטים – מוכר לך?

אני כבר 3 שנים בטיפול עם ”אור כחול” שלא עוזר ולא משפר את מצב עור הפנים שלי – אקנה בפנים -לקוחה בת 48 ..וזה לא נגמר, אני כל החיים סובלת, ועדיין מסתירה את הפצעים החטטים הצלקות עם כמויות של מייקאפ וקונסילר…

  • והמטפלות טוענות שאסור לגעת בפנים. אסור לנקז/לנקות את השחורים השומנים, בטענה שבלאו הכי הם חוזרים… 

 

האמנם?  

הידעת – ניקוי פנים קוסמטי - טיפול / ניקוי, ניקוז שחורים, הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים, זה אבן היסוד ללימודי קוסמטיקה! המחייב התמחות מיוחדת!

  • הידעת – שעל אותם שומנים, שחורים, קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne שורש הבעיה. הגורם העיקרי לתופעת אקנה בפנים?
  • הידעת - מקור הבעיה של פצעי אקנה, פצעי הבגרות, פצעים פצעונים, ציסטות פרונקלים, הם אותם שומנים שחורים קומודונים עליהם מתבססים
  • חיידקי האקנה  P.Acna

 

  • אז שלא יעבדו עליכם!

 

אצלי הטיפול ניתן לך רק על ידי בלבד ולא ממטפלות שאך סיימו קורס וניסיונן אינן מוכח

כטיפול פנימי וחיצוני בשילוב ניקוי/ניקוז השומנים השחורים, טיפול הנותן מענה ארוך טווח, עם אפקט מצטבר, הכולל סידרת טיפולים בהתאם לאזור ומצבו. אבחנה והבנה של סוג האקנה, מבנה ועומקה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד”כ סוגים שונים של טיפולים.

לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים, איזון הפרשת השומן (הסבום) בעור ומניעת היווצרות קומודונים שחורים שומנים ופצעים, פצעי אקנה, חדשים לאורך זמן. 

עלינו לזכור, שאקנה נגרמת כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בפצעי אקנה בפנים ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

“אור כחול” טיפול פוטודינמי על פי רופאים לא יעיל לאקנה דלקתית, ונדשים בין 8-30 טיפולים.

 

אקנה / פצעי בגרות בפנים – מתאפיין בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי לא אחיד ולא אסתטי, אדמומי, מחוספס ומגרד, נקבוביות מורחבות, פצעים פצעונים, שחורים, שומנים, קומודונים, פרונקלים צלקות וכתמים – גירוי מתמשך ודלקת בעור, כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה – חזזית או חטטת בעברית

השארתם של שחורים שומנים קומודונים הנראים מעל העור ולעיתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), איננה מהווה רק בעיה פתולוגית אלא גם אסתטית. ריחם של השחורים בפנים (נגרם מהחיידקים) אינו נעים וכן המראה שלהם. הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן חשוב ורצוי להוציאם בטיפול פנים / ניקוי פנים להוצאת השחורים/השומנים, הטיפול יעיל ואפקטיבי לשיפור ולהטבה בטיפול באקנה בפנים בכל גיל.

 

  • יש טיפול לאקנה בפנים - בגיל ההתבגרות אצל נערים ונערות וגם בגיל מבוגר “אקנה הורמונלי”בשילוב בטכנולוגיית IPL   - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF  (טיפל המומלץ ע”י רופאים). המתבסס על טיפול מערכתי פנימי וחיצוני, לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים בבני נוער ובמבוגרים, ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.
  • יתרונה הגדול של טכנולוגיית  – IPL בשילוב אנרגיית גלי רדי RF  בטיפול כוללני ויסודי, שאינו פולשני. התקדמות הטכנולוגיה כיום, מאפשרת להגיע לתוצאות לא רק בטיפול אלא גם בתופעות הנלוות לאקנה, בריפוי, הבהרת הכתמים (חומים/אדומים) ושיפור משמעותי בצלקות.

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

 

אקנה בפנים/פצעים, שחורים שומנים נקבוביות מורחבות - מבוסס על 4 שלבים עיקריים בטיפול חדשני עם טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו “RF

1.טיפול קוסמטי לניקוז ניקוי וספיחת שומנים, טיפול המונע זיהומים  ומאזן את הפרשות החלב השומן משפר את מרקם העור ומסייע לניקוי, חיטוי וכיווץ הנקבוביות מניעת קשקשת, יובש וקילופים איחוי וריפוי.- ושלא יעבדו עליכם!

לצערי לא ניתן להגיע לשיפור בכל מצב של אקנה בפנים ללא ניקוי/ניקוז יסודי של השחורים, השומנים, נקודות שחורות, קומודונים, לעיתים גם נדרש גם ניקוז עדין של הנגעים על מנת להגיע לשיפור המיוחל באקנה, פצעים, פצעונים, חטטים וכתמים בפנים – אחרת את/ה סוחב את אותם נגעים, פצעים ציסטות שומנים חטטים וכתמים לאורך שנים. 

 

הסיבות לפצעים, פצעונים, ציסטות וכתמים המופיעים על הפנים בגיל מבוגר נגרמים לרוב מחוסר איזון הורמונלי ובאחוז גבוה יותר אצל נשים- בעיקר מצבים של הפרשת יתר של הורמונים אנדרוגניים – כל אלה יכולים להחמיר אקנה. זה יכול לקרות בהחלפת גלולות או בהפסקת גלולת, סביב המחזור החודשי, טיפולי פוריות או הפרעות הורמונאליות אחרות. כל הסיבות הללו יכולות לגרום להתפרצות או החמרה באקנה.גם בגיל 41-37- וגם בגיל 45.

  • יש טיפול לאקנה הורמונלי בגיל מבוגר ללא תופעות לוואי – ללא שינוי באורח החיים שלך –
  • ללא שינוי מקום העבודה שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא ויטמינים – ללא תרופות – ללא בדיקות דם – ללא פגיעה בכבד.

הטיפול ניתן לך ע”י איריס לוי עצמה מומחית רק לבעיות עור (כ-18 שנים רק בתחום טיפול בבעיות עור).

איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

 

 

ו

עוד מהבלוג של irislevy

טיפול באקנה בגב/חזה בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF|איריס לוי

אקנה בגב ובחזה - פצעים, פצעונים, פרונקלים וכתמים המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, כמו בגב ובאזור החזה נוטים להיות פחות מטופלים, כי לא רואים אותם. אך בסיטואציה אינטימית..או כשאת רוצה ללבוש בגד סקסי עם מחשוף...

סובל מאקנה בפנים/בגב/בישבן הידעת, הגנטיקה אשמה

הגורמים לאקנה בעוד שהגורם הגנטי המדויק של אקנה עדיין אינו ברור מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה כי אקנה עוברת בתורשה ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב...

טיפול אקנה בישבן, פצעים וכתמים בישבן ב-IPL ו-RF|איריס לוי

אקנה בישבן, פצעים פצעונים וכתמים בישבן, נוטים להיות פחות מטופלים... כי לא רואים אותם, אך בסיטואציה אינטימית...או כשרוצים בקיץ ללבוש בגד ים...!  אקנה בישבן עלול להתפתח  מזיעה והיגיינה נמוכה,  נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה