הבלוג של

irislevy

עדכונים:

פוסטים: 78

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

אקנה בישבן, פצעים פצעונים וכתמים בישבן, נוטים להיות פחות מטופלים… כי לא רואים אותם, אך בסיטואציה אינטימית…או כשרוצים בקיץ ללבוש בגד ים…! 

אקנה בישבן עלול להתפתח  מזיעה והיגיינה נמוכה,  נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות כלואה, ריבוי בפעילות ספורטיבית, ישיבה מרובה וממושכת, לבישת בגדים צמודים מבדים סינתטיים שאינם מאפשרים אוורור האזור,  חיידקים הנקראים: סטפלוקוקוס אואורוס ( לעיתים גם סטרפטוקוקים) גנטיקה ולעתים אף מתגובה לטיפול בתרופות.

לעתים טיפולי שעווה  משאירים באזור הישבן שיערות קטומות (שלא נתלשו מן השורש) וגורמות להן לצמוח הפוך לתוך העור,  דלקת בזקיק השערה  ”פוליקוליטיס” -Folliculitis  שערות שעברו תהליך טראומתי. הצטברות קטנה של מוגלה (אבצס) באזור זקיק השיערה מאפשר לחיידק לחדור עמוק יותר לרקמות וניתן לראות אודם מקומי קל שמלווה בתחילה בגרד או בתחושה לא נעימה.  לעתים עם הזמן מתפתחים באזור פצעים מוגלתיים – אקנה.

אקנה בישבן  והטיפול בטכנולוגיית IPL  ואנרגיית גלי רדיו RF – בהליך פשוט, ללא כאב, מהיר קצר ואפקטיבי הבטיחותי ביותר מבחינה רפואית.

טיפולי אקנה בישבן בטכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה ( P. ACNE )   ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן . הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.

טכנולוגיית IPL – יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם  באיזון יצור הסבום, השומן בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים חומים, אדומים הנלווים לאקנה בישבן. (המכשיר נמצא בשימוש בקליניקות פרטיות של רופאי עור ודרמטולוגים) .

 יתרונה הגדול של טכנולוגיית ה-IPL בטיפול כוללני ויסודי, שאינו פולשני.

 רק מכשירי הדור האחרון עם תכנת ההתאמה של אימפולס האור למאפיינים האינדיבידואליים של עור הלקוח מבטיחים ומניבים תוצאות טיפוליות מהירות ואפקטיביות לכל בעיות האסתטיקה בעור:  טיפול באקנה ונזקי אקנה, הבהרת כתמים ( פיגמנטציה) גם באזור הישבן.  אחד היתרונות העיקריים של הטיפול בטכנולוגיית ה-  IPL היא ההחלמה המהירה.  למעט אדמומיות נקודתית ולעתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה .

מאחר והטיפול  מבוסס  על  אורך  גל  מיוחד  ללא  קרינת UV  הוא  אינו  גורם לכוויות  או  כל נזק  אחר לעור כמו מערכות לייזר אחרות העלולות לגרום לכוויות וכתמי פיגמנטציה . עקרון הפעולה של טכנולוגיית – IPL בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו RF הנו החדרת אנרגיית אור חזקה ההופכת לאנרגיית חום מרוכזת וממוקדת מבלי לפגוע בסביבה הקרובה.  יתרונה הגדול של טכנולוגיית IPL בטיפול כוללני ויסודי, שאינו פולשני.

עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.  לטיפול המהיר בנגעי האקנה יישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

רק מכשירי הדור האחרון עם תכנת ההתאמה של אימפולס האור למאפיינים האינדיבידואליים של עור הלקוח מבטיחים ומניבים תוצאות טיפוליות מהירות ואפקטיביות לכל בעיות האסתטיקה בעור:  טיפול באקנה ונזקי אקנה, הבהרת כתמים ( פיגמנטציה) וצמצום נקבוביות מורחבות בישבן.

עוד מהבלוג של irislevy

טיפול באקנה בגב/חזה בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF|איריס לוי

אקנה בגב ובחזה - פצעים, פצעונים, פרונקלים וכתמים המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, כמו בגב ובאזור החזה נוטים להיות פחות מטופלים, כי לא רואים אותם. אך בסיטואציה אינטימית..או כשאת רוצה ללבוש בגד סקסי עם מחשוף...

סובל מאקנה בפנים/בגב/בישבן הידעת, הגנטיקה אשמה

הגורמים לאקנה בעוד שהגורם הגנטי המדויק של אקנה עדיין אינו ברור מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה כי אקנה עוברת בתורשה ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב...

טיפול בקרטוזיס פילאריס ב-IPL-הזהרו מחיקויים|איריס לוי

טיפול לבעיית חררה ונקודות אדומות בגב, זרועות, ישבן מחשוף ופנים - היזהרו מחיקויים- לא כל חררה ונקודות אדומות זה טיפול מתאים לקרטוזיס פילאריס.  "הטיפול בחררה עם שינוי בתזונה שלך, עם תספי מזון, וטיפול אסתטי/קוסמטי להסרת,...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה