הבלוג של איריס פרוחזאד מנטורית להעצמה

iris80

החזון שלי הוא להוביל להשפיע לחולל שינוי מחשבה, לעזור לאנשים. להשאיר חותם. אני רוצה שיגדלו פה ילדים מאושרים! שמחים! כאלו שמאמינים בעצמם. שיודעים שהם יכולים הכל. איך זה יקרה? רק אם אנחנו נהיה הורים כאלה. המודל שלהם. אני... +עוד

החזון שלי הוא להוביל להשפיע לחולל שינוי מחשבה, לעזור לאנשים. להשאיר חותם. אני רוצה שיגדלו פה ילדים מאושרים! שמחים! כאלו שמאמינים בעצמם. שיודעים שהם יכולים הכל. איך זה יקרה? רק אם אנחנו נהיה הורים כאלה. המודל שלהם. אני מאמנת אישית מעבירה הרצאות וסדנאות העצמה. מובילה נשים אמהות ובני נוער לחיים טובים יותר שלווים יותר איכותיים יותר. מתרגשת. נהנית מכל רגע ומכל הצלחה. מוזמנים לדייט:)

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מנובמבר 2018

חזרתי מבית הכנסת. ברכת הגומל. המסע להונג קונג ויפן היה מרתק ברמות אחרות. עכשיו כשאני יושבת על הנדנדה במרפסת שלי אני יכולה לכתוב על הטלטלה הגדולה.

24/01/2019

המסע להונג קונג ויפן היה מרתק ברמות אחרות,
עכשיו כשאני יושבת על הנדנדה במרפסת שלי אני יכולה לכתוב על הטלטלה הגדולה.
הוא פינק אותי. בעלי. לקוחות VIP טיול ליפן .הזמנתי לך כרטיס הוא אמר, שאני אתנגד?.. הקדמנו את הטיול והחלטנו לתת קפיצה להונג קונג ואז להצטרף עם כל הקבוצה לטיסה ליפן.  בילינו בהונג קונג 7 ימים מטורפים, סוליקו, זמן איכות שלו ושלי. זוגיות. תרבות ומסע מרתק.יפן1

חזרתי עכשיו מבית הכנסת
ברכת הגומל.
טיסה cx502 מהונג קונג ליפן
עולים לטיסה רעננים ויפים פוגשים חברים (שאני לא מכירה) נישוקים וחיבוקים, אההה זו את המנטורית נכון? את זו שמשנה מחשבות? אני עוקבת אחריך.

ממריאים. הכל טוב מחלקים לנו ארוחת בוקר. אומלט, גבינות קפה מיץ תפוזים, המטוס קצת לא יציב. קופץ. לא נעים. יש הרבה כיסי אוויר באיזור. אבל לא משהו חריג.

ואז זה קורה.

האור האדום של החגורות נדלק.

הדיילות מתחילות לרוץ ולצעוק שימו חגורות! שימו חגורות!

אנחנו מסתכלים עליהן בתדהמה אפילו מגחכים קצת. מה יש להן?

ועוד לפני שהבנו. 

בום גדול 

אמאלה

המטוס נפל כמה מאות מטרים למטה. 

נכנסנו למערבולת.

מכירים את זה מהסרטים המפחידים האלו שאנחנו רואים בקולנוע? בטלויזיה? בנטפליקס? אז ככה. בדיוק. 

כוסות מיץ תפוזים וקפה מתעופפים באוויר. אנשים (שרובם לא הספיקו לחגור עקב ההתראה הקצרה) עפו מהכיסאות שלהם. איסו חטף מכה חזקה בראש ונפל על הריצפה, תינוק בן כמה חודשים שהיה בזרועות אמו עף לה מהידיים והתגלגל במעבר, מחזה נוראי. סרט אימה. כולם צורחים בהיסטריה ובכי.
לא הבנו מה קורה אבל היה ברור לנו שזה משהו ממש לא טוב. אנחנו באוויר בלי שליטה על כלום ורק השם יכול לעזור לנו. נראה שהטייס לא ממש מסתדר ולא מצליח לייצב את המטוס, הדיילות בוכות. איסו מחזיק אותי חזק. מתחבקים. אני בהתקפת חרדה כל הגוף שלי רועד. חוסר שליטה. פחד נוראי. היסטריה.

ומה עבר לי בראש? הילדים שלי. הילדים היפים שלי. מה יהיה עם הילדים שלי.

מהר מאוד זיהיתי את המצב שבו אני נמצאת.  היי חמודה, אמרו לי הקולות בראש. את בחרדה גדולה. בואי נעזור לך..  עצמתי עיניים וראיתי איך איריס יוצאת מהגוף שלי ומתבוננת עלי מהצד. היא הצופה עכשיו. היא מדברת איתי מחבקת אותי מרגיעה ואומרת לי מה לעשות.  ברגע הזה התנתקתי מההמולה.

עצמי את העיניים ובואי ננשום יחד. היא אמרה, לקחנו אוויר והוצאנו. ההיסטריה מסביב ממשיכה. שששש אל תקשיבי לבכי ולרעשים מסביב. אני איתך. אנחנו יחד. נתגבר על זה. אנחנו נושמות, לוקחות אוויר ומוציאות.

בואי נגיד מנטרות יחד. אז אמרנו.
המטוס יציב. 
הכל בסדר. 
זו חברת תעופה מהמובילות בעולם. 
הטייס ותיק ומקצועי הוא מפעיל מנועים ומוציא אותנו מהמצב הזה. 
אני סומכת עליו. אני סומכת על הייקום. 
מזג האוויר מתייצב. הכל טוב. 
השם שומר עלינו. הכל בשליטה. 
אנחנו נוחתים בשלום. 
אנחנו נוחתים בשלום. 

נשימות ומנטרות החזירו אותי לייצב דופק. החרדה נעלמה.  אנשים שהיו סביבי חזרו אחרי המשפטים שלי. דיברנו את המנטרות יחד. חזק. 

אחרי 50 דק של טלטלה באוויר נחתנו בשלום.

אמבולנסים כתבים וצלמים חיכו למטה, הובילו אנשים בכסאות גלגלים.

התחבקנו, בכינו, תודה על הכוח. ותודה להוא שם למעלה.

עכשיו השאלה היא איך חוזרים?
יפן20

 

בסדנאות אני מובילה אנשים ונותנת להם כלים לשינוי מחשבתי. לשינוי חיים. לא פעם אני נתקלת בתשובות של.. טוב בתאוריה זה עובד. על הלוח זה קל. נראה אותך בזמן אמת מיישמת את הדברים. כן, זה קטע מטורף, בזמן אמת המוח יודע איך להתנהל. יש לו את הכלים. רק אנחנו מפעילים ומנווטים את המוח שלנו. אנחנו בוחרים באיזה מצב להיות.

החיים הם סרט ואנחנו הבימאים, זו הרצאת הדגל שלי. האם אנחנו אחראים על הסרט שלנו, על החיים שלנו? כן.

האם אנחנו יכולים להיות בשליטה תמיד ובכל מצב? לא.

יש ארועים שקורים לנו בחיים שהם לא בשליטתנו כמו מחלה, תאונה, טיסת אימה.. הפירוש שאנחנו נותנים לאירועים הוא זה שקובע את חיינו, הוא זה שקובע איך נרגיש. אם אני אתקרבן ואיילל על מר גורלי אני אוסיף עוד צער חרדות ופחדים לחיים שלי, ואם אני אשנה חשיבה ואאמץ גישה של – איך אני מתקדמת מפה? מה אני יכולה לעשות כדי לשנות את המצב? בגישה הזאת כל הייקום יחלץ לעזרתי.

חזרנו בשלום הביתה. יפן מהממת והונג קונג מטריפה!.

עכשיו, כל שנותר לקוות הוא שאמוש לא תקרא את הפוסט:)

 

 

 יפן5
החיים הם סרט, ואנחנו.. אנחנו הבימאים. צולם בהונג קונג

עוד מהבלוג של איריס פרוחזאד מנטורית להעצמה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

לכי לחלום הם אמרו לי

  אז מה החלום שלך שאלו אותי? חלום? אני אמא ל3 ילדים. נשואה באושר, עובדת במשרה מלאה. מנהלת עסק. מנהלת בית. מכינה סנדוויצ'ים בבוקר. מפזרת את הילדים. מסיעה לחוגים. גם לקלינאית תקשורת, לריפוי בעיסוק. אחד בליגת כדורגל, השניה...

תגובות

פורסם לפני 10 months
תצוגה מקדימה

חיה בסרט?

27 שנים אני מנהלת כספים בעסק שלנו, דפוס מאירגרף. עסק משפחתי משגשג ומצליח. 27 שנים אני רואה מספרים בכל האופציות, דוחות כספיים שיקים ספקים גביה. הייתה בי תשוקה ואהבה למקצוע. עם השנים היא דעכה. הרגשתי שאני לא יכולה יותר. לקראת...

תגובות

פורסם לפני 11 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה