הבלוג של איריס פוגל בן חמו

colourful way – inspiration blog

מקדמת יצירתיות בבלוג ובחנות שלי: http://www.colourfulwayshop.co.il

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מדצמבר 2011

את הבלוג הפרטי שלי – Colourful Way, אני כותבת כבר למעלה משלוש שנים. התחלתי לכתוב אותו כתחביב אישי מאוד, מעין דרך לאסוף ולשמר השראות עבור הסטודיו שטפחתי באותם ימים, ואפילו לא חשפתי את דבר קיומו בפני כמעט אף אחד. אט אט התחלתי לספר אודותיו, אנשים הגיבו בענין והתלהבות, ואז הגיע היום המאושר בו המליצו עליו בסלונה. אושר גדול, והפעם הראשונה שמישהו כתב מלים יפות על הבלוג שלי. הרגשתי בעננים! מאז הבלוג ושאר עיסוקיי זכו לחשיפה רבה  (לא מעט עבודה, ולא קורה מעצמו, כפי שאדגים בהרצאה שלי ביום העיון Happy Bloggingׂ) וזו תחושה נפלאה! כיף כל כך להמשיך ולפעול במלוא המרץ, לצבור עוד ועוד השגים, ולפתח את הבלוג והמותג לכיוונים חדשים ומרגשים.

בתוקף העבודה על הבלוג, על אתר Love Street, על הסדנאות, החנות, קבוצת הפייסבוק, והארועים המיוחדים, צברתי נסיון רב , ומכיוון שאני מאוד אוהבת לחלוק מהידע שלי, ללמד ולעזור (באמת, יש לי אפילו תעודת הוראה, אני די דידקטית) אני מאושרת לספר לכן על Happy Blogging – יום העיון שאני מפיקה לבלוגריות לייפסטייל, שיתקיים ב 17/7 בשעות הבוקר בסינמטק תל אביב.
הזמנתי את מיטב בלוגריות הלייפסטייל לקחת חלק בארוע, ולשמחתי – הן נענו ברצון :)

plan32
יונית צוק בלוגריות ותיקה ואהובה – מומחית אמיתית לתחום הבלוגינג , תרצה על מציאת היהלום הפנימי- ותתן ארגז כלים של שאלות חשובות שכל בלוגרית צריכה לשאול את עצמה על מנת למקסם את הצלחת הבלוג שלה.

בעוד יונית מעניקה לנו מבט חודר פנימה, אני ארצה דווקא על מבט החוצה – לעבר שתופי פעולה מסוגים שונים וכמה הם חשובים וחיוניים לבלוג שלנו ולהצלחתו, עם כל הטיפים והאינסייד אינפורמשן שיש לי לתת.

פאנל של בלוגריות נהדרות יחלוק עמנו מנסיונו והידע הרב שלו. אני גאה להציג את חברות הפאנל - קרן שביט מ”טוב ויפה, אפרת ליכטנשטט מ”אז מה את עושה כל היום ואילת לנדאו מ “lula design“.

נסיים את יום העיון עם הרצאה מקצועית ומלאת טיפיפ שימושיים לצילום שתעביר הצלמת ומנחת סדנאות הצילום מאיה חבקין, אך זה לא הכל…

פעילויות קצרצרות אך חשובות מאין כמוהן של נטוורקינג בין המשתתפות יישולבו לאורך כל הארוע. הנסיון שלי לימד אותי מעבר לכל ספק עד כמה קשרים אישיים והכרות מוקדמת מסייעים לקידום מטרות משותפות ושיתופי פעולה , ומכיון שזה נושא ההרצאה שלי, אני אדאג באופן אישי שהנטוורקינג יעבוד לאורך כל הארוע.
הולך להיות יום עיון משגע, שכל בלוגרית ותיקה או מתחילה יכולv ללמוד ממנו רבות, הידע, ההשראה והקשרים האישיים ילוו אתכן ואת הבלוגים שלכן עוד זמן רב.
לרכישת כרטיס במחיר 310 ש”ח מוזמנות לפנות אלי באימייל: [email protected]. כרטיס שני במחיר מיוחד של 250 ש”ח. כמובן שיש מרחב מוגן בסינמטק, ויוגש  גם כיבוד בוקר כיפי בקבלת הפנים. יהיה כיף,  מעשיר, וחד פעמי! לא כדאי לפספס!

נפגש בחמישי, ועד אז – שיגיע כבר שקט :)

עוד מהבלוג של איריס פוגל בן חמו

Thumbnail

Mini Melts - נעים להכיר

מפעל יציקה ביתי, או: mini mod melts- נעים להכיר לפעמים אני מזהה באינטרנט מוצר שמהמם אותי, ואז אני מחכה בסבלנות, לפעמים חודשים רבים, עד שהוא מגיע לחנות שלי... אבל הוא מגיע, תמיד הוא...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

חולמות ומגשימות

פינה חדשה -  "המגשימות"! בכל יום, עד לכנס "Day dreaming 2014 מגשימות חלומות", אציג כאן נשים מוכשרות וממגנטות שחולמות ומגשימות שיספרו על ההצלחה הפרטית שלהן בהגשמת חלום אחד ומיוחד. יש כל כך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ראיון עם אישה יצירתית - נטעלי ידין רגוניס

 השבוע (תרועת חצוצרה בבקשה) אני שמחה לחנוך בבלוג ביחד עם נטעלי ידין רגוניס את סדרת הראיונות עם נשים יצירתיות במיוחד.  בכל ראיון בסדרה נכיר קצת יותר לעומק יוצרת אהובה שתחלוק איתנו את זוית הראיה האישית והכנה שלה בנוגע...