הבלוג של ד"ר איריס בר-און

מדברים אהבה עם ד"ר איריס בר-און

ד"ר לחינוך למיניות עוסקת בייעוץ זוגי, אישי ומיני הרצאות|מופעים|סדנאות| משדרת ברדיוס 100FM מוצ"ש 24:00 | 054-5555699 | https://www.facebook.com/bar.on.iris

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מיוני 2010

למה מתגרשים ???? כי מתחתנים !!!! איך יכול להיות שכ 40% מהאוכלוסיה מתגרשת ? האם כבר לא מתאים להיות מונוגמים ? מה קורה כשזוג לאחר שנת נישואין מתגרש? איך זה קורה ואיך אפשר למנוע.

21/02/2011

רבים האנשים הנישאים מהסיבות הלא נכונות:

1-לברוח מהורים פוגענים ואלימים

2-מצוקה כלכלית

3-חיפוש אחר האושר

4-גיל בוגר ופשרה

5-כסף

 לצערי עדיין לא מלמדים אותנו איך לבחור? מה ההבדלים בין גברים ונשים? סקס – מה משמעותו בחיי נישואין, ובד”כ בוחרים את מה שרואים בבית – את המוכר והידוע לטוב ולרע, רבים אומרים אני לא רוצה בית כמו שגדלתי ובתת מודע בוחרים אדם שימחזר בדיוק את המוכר והידוע-דוגמה:   ילד שיגדל בבית של הורה מקלל והוא מאד שנא זאת אם לא יעבור שיחות והכוונה איך לא למחזר יגדל ילדים כפי שהוא גדל-קללות כעס , חוסר כבוד, לעיתים יש השוברים חפצים ליד ילדיהם –ועוד טוענים כי אוהבים את ילדיהם – תמוהה לא?

רוב הזוגות הינם ניגודים – קשה מאד לחיות עם אדם שיש הרבה תכונות  מנוגדות ללא נקודת שיתוף וחיבור, אכן הם נימשכים מאד אך במהלך חייהם המשותפים ינסו לשנות האחד את השני וזאת דרך ביקורת – היוצרת מגננה כעס ודחייה, אילו היו מבינים כי רצוי לחבור לבני זוג דומים החיים היו יותר זורמים ונעימים מלאי הרמוניה.

לכן  אני מנחה רווקים ורווקות ,ראשית לטפל בתכונות שהם אינם אוהבים בעצמם כאשר האדם מפויס עם עצמו ואוהב את עצמו נעים לחיות איתו.

גיליתי במהלך עבודתי כי רוב הגברים האוהבים סקס יתחתנו עם נשים שלא בדיוק אוהבות סקס אבל… היא אישה טובה, מנקה, מבשלת, עם הילדים והשאר ימצא השלמות.

האם זוהי דרך העולם?

ונשים מוכנות להתפשר על גבר פחות מיני ממנה אם הוא מפרנס יפה.

כאשר זוג מגיע אלי לייעוץ אני מיד שואלת איך הם רבים?

לאיזו רמה הם יורדים ? כמה הם פוגעים האחד בשני ?

דרך תשובותיהם אני מזהה את הכאב בקשר .

איך האוהב הפך לאויב ?

התנהגויות- זאת הסיבה העיקרית לגרושין.

אילו אנשים היו מבינים מה משמעות ההתנהגויות היו שומרים על האהבה כי אנו אוהבים את האדם – את תכונותיו המשתקפות ע”י התנהגויותיו.

 אז מה עושים ? ? ? ? ?

1-     אין מובן מאליו שום דבר לא בטוח

2-     מחמאות –פירגון על: בישול, קניות , תיקונים בבית, לבוש משפחות שלו שלה.

3-     מתנות- לא לשכוח ארועים משמחים יום הולדת,נישואין,

4-     חופשה- ללא ילדים אינטימיות

5-      לכת לחוג יחד{סדנא לזוגיות וסקס}

6-     יוזמה – בילוי – סקס.

7-     לא להשמיץ משפחה

8-     כבוד – שפה מכובדת ,יחס .

9-     סיגרו דלת חדר שינה תמיד.

10-היו מאוחדים בדעותיכם בחינוך הילדים .

 

נישואין זה לא צחוק – עבודה יומיומית קשה ולא משקיעים דקה של למידה שווה להשקיע  לטפח ולשמר – ואם יש בעיה ללכת לאיש מקצוע .

פינת הייעוץ:

בעלי גומר מאד מהר ביחסי המין שלנו ואני כבר לא רוצה סקס איתו מה לעשות?

יש פיתרון: תרגילי שליטה כשמטיל את מימיו לעצור מספר פעמים רק חודש תירגול, או לחיצות בנקודת החיץ שלו, בנוסף באמצע דברי על: האוכל או הילדים ירגיע מאד יסיח את דעתו וכך יאט את הקצב , יש משחה הנקראת עזריקאין כמובן בהתיעצות עם הרופא,  ואם כל זה לא עזר אזי להפגש עם איש מקצוע.

                                                 

                                                                           בברכת זוגיות ניפלאה ואוהבת,

                                                                                            ד”ר איריס בר און.

עוד מהבלוג של ד"ר איריס בר-און

סקס, ילדים וחופש גדול

חודשיים מקדישים לילדים, שוכחים את הזוגיות ולעיתים מדלגים על הסקס, למה זה גורם? להורים עצבנים... חסרי סבלנות לילדים שמתפללים שהחופש הסתיים אבל אפשר גם אחרת. קודם כל הזוגיות ברוגע ובשלווה, הילדים. אז איך עושים את...

תגובות

פורסם לפני 10 years

בעלי והחברה הכי טובה שלי

תהיתי לא פעם האם באמת נשים רעות יותר ולא מפרגנות זו לזו . מזוייפות ומזייפות.  קשה להכיל ולקבל אמירה קשה זו על המגדר אליו אני שייכת ותמיד חשבתי כי יש דרך להגן על נשים , לסייע...לפרגן..להעצים.. ולהצמיח. החשוב ביותר לא לשמוח...

תגובות

פורסם לפני 10 years

איך עוברים את החג ונשארים ביחד ?..

למה תמיד בחגים אומרים אחד לשני את "נפלאות" משפחתנו ? והרי דוגמאות: מה כל כך חשוב להדגיש כמה מנצלים אותך את/ה פראייר. אחותך לא עושה כלום ומקבלת הכי הרבה. אמא שלך לא אוהבת אותי, אלא את הכלה השנייה אתה יודע למה – כי את אחיך...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה