הבלוג של להיות אמא.

irisb

בת 30. סוף סוף בנאדם מבוגר. כבר אמא. בינתיים זה בסדר.

עדכונים:

פוסטים: 28

החל מיולי 2013

 

מחנכים אותנו שיש דרך אחת נכונה לעשות דברים, ושיש חוויות שנראות אותו הדבר אצל כולם. בטלוויזיה, בסרטים אמריקאים, הכל מצטלם כל כך יפה, וכל כך מושלם.

 

אז אנחנו מחכות לאביר על הסוס הלבן, שבהתחלה ירגיז אותנו, או סתם יהיה הידיד החנון שלנו, ופתאום יוריד את המשקפיים ונגלה כמה הוא מושלם. לפעמים גם להפך.

 

האביר יתחתן איתנו בחתונה מושלמת ויישא אותנו מעבר לפתח הדלת בדירה הניו-יורקית המעוצבת שלנו, או לבית הגדול, עם הגדר הלבנה.

 

את ההריון נגלה לראשונה כי יהיו לנו בחילות, ותמיד ברגע הכי לא צפוי של החיים. שני פסים כחולים של אושר. ונתחבק, ונהיה מאושרים לנצח.

 

אני מודה שגם אני דמיינתי ככה את החיים, לפחות עד שגיליתי שאין אבירים על סוס לבן, ובחתונה שלך יישפך עלייך יין, ואחריה תחזרו לדירה מתפוררת ברמת גן. אבל על חלום שני הפסים היה לי קצת יותר קשה לוותר. ילדים עושים מאהבה, בערב רומנטי. דמיינתי את שני הפסים האלה ואת עצמי שומרת את הבדיקה ומראה לו בערב. והיינו מתחבקים.

 

אבל המציאות קצת יותר מורכבת.

 

העוברים שלנו נוצרו במעבדה – מריה חיברה ביצית סבירה עם זרע סביר וחיכתה 24 שעות. את העוברים (הסבירים) שלנו החזירו לרחם. לפחות הוא היה איתי והחזיק לי את היד בזמן שבכיתי, ובכיתי. הורמונים זה דבר מדהים.

 

וחיכינו, וחיכינו, והוא טס שוב, וחזר, וטס שוב – ואחרי שבועיים של “שגרה” עשיתי בדיקת דם. אין טעם להשתין על מקלות, זה לא אמין.

 

הטלפון מהיחידה לא איחר להגיע. חדשות טובות, לפחות בינתיים. זה נראה מבטיח.

 

התקשרתי עליו. לא ענה. איזור זמן אחר. שלחתי לו הודעה בוואטסאפ, והוא החזיר לי מלא אימוג’ים מחייכים. אבל מלא.

 

לא, בסרטים זה לא נראה ככה. אבל זה כל כך משמח, שקשה להפסיק לבכות מהתרגשות. ולשלוח אימוג’ים מחייכים בטונות.

עוד מהבלוג של להיות אמא.

התמודדות, חלק 2 ; מכתב לאמא שלי

אמא יקרה שלי, אני ואבא עמדנו היום בסלון של הדירה החדשה ופתאום הוא אמר "את יודעת שאני גאה בך, נכון?" ואז השתתק "אבל גם עצוב. קשה לי שאמא שלך לא פה בשביל לראות אותך." גם לי זה קשה, שתדעי. יש לי מיליון שאלות. אבא אומר שהוא תמיד רצה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

לא מאשרים, או: משוכת הועדה.

"בוקר טוב" "בוקר טוב, מדברת צ' מהכללית. רציתי לעדכן שהטיפול לא מאושר" "מה..?" "לא מאושר. אתם צריכים לעשות [שם של פרוצדורה יקרה, שלא מכוסה בסל הבריאות] קודם, ואז נראה" "אבל הרופאה אמרה שאין טעם וחבל על הזמן" "אני לא יודעת,...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תחושות לא מוכרות

זו תקופה של תחושות לא מוכרות.   הילדה מהעבודה הודיעה שהיא בהריון. גם אני עדיין ילדה, לפחות בעיני עצמי, לפחות כך נדמה לי. אין לחץ, אני אומרת לעצמי. אמרתי לה מזל טוב, שמחה בשבילה, היא נראית מאושרת. ופתאום הרגשתי ריקנות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה