הבלוג של irasimens

irasimens

חשמלית ושמה אירה - אשת העולם הגדול, אשת שיחה וספר.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מנובמבר 2015

אם גם אתם רוצים לבנות תיק השקעות ומסחר בבורסה חשוב לבחור חברה איכותית עבור ניהול השקעות ומסחר בבורסה. יש יתרונות רבים לבחירת חברה איכותית שתנהל את השקעותיכם השונות בבורסה. זה נכון בין אם אתם אדם פרטי, חברה או כול גוף משפטי אחר. חברה לניהול השקעות בבורסה נותנת לכם יתרונות שניהול עצמאי בבורסה לעולם לא ישיג.

חסכון בהוצאות ועמלות
כאשר אתם משקיעים אתם צריכים לשלם אגרות ועמלות שונות, כאשר אתם משקיעים בעזרת חברת השקעות אתם משלמים רק דמי ניהול לרוב והאגרות והעמלות השונות נחלקות בין לקוחות שונים של אותה חברת ניהול מסחר בבורסה. כך פחות הוצאות נוגסות ברווחים שלכם מההשקעות שלכם בבורסה ואתם משלמים פחות על רווח גבוה יותר.

השקעה מגוונת יותר
חברות השקעה משקיעות בדרך כלל מגוון יותר מאשר השקעה שלכם כאדם אחד, הם מכירים טוב יותר את השוק על כול גווניו ומרכיביו השונים. תיק השקעות מגוון הוא תיק השקעות בטוח יותר. אם אתם משקיעים מתונים שרוצים רווחים נאים לטווח ארוך עם רמת סיכון נמוכה עד בינונית הרי תיק השקעות מגוון שנוצר על ידי חברת השקעות ישיג עבורכם בדיוק את מטרה זאת של סיכון נמוך עד בינוני עם סיכוי רווח יפה. תיק מגוון גורם לכם לא להיות תלויים בהצלחה של מניה אחת או כמה מניות בודדות אלא אתם נהנים מהצלחה של מגוון גדול של מניות מה שמגדיל את הסיכוי שלכם להרוויח יפה יותר מתיק ההשקעות שלכם.

הקטנת סיכון בהשקעה
תיק מגוון כידוע תמיד יפחית משמעותית את הסיכון שלכם להפסיד כסף רק בשל השקעה במספר מצומצם של מניות כאדם פרטי. ניסיון וידע בתחום שוק ההון הם ערך שלא יסולא בפז בתחום הזה. גם אם אתם כבר משקיעים מספר שנים וגם אם למדתם מעט בתחום תוכלו להפיק רווח והצלחה מהידע ומהמומחיות של חברת השקעות שבה יושבים מומחים מנוסים מצוינים בעלי קבלות והצלחות בסוגים ושיטות שונות של השקעה.

בדיקת פרטי ההשקעה בחברת השקעות
חשוב לבדוק באילו סכומים אתם יכולים להשקיע בחברת השקעות ולהבהיר לחברת ההשקעות את המדיניות והדרישות שלכם לגבי תהליך ההשקעה, אתם יכולים להשקיע סכום גבוה או נמוך, אתם יכולים לבקש שיצרו אתכם קשר לפני מכירה או קניה חשובות של ניירות ערך כאלה ואחרים שיודיעו לכם על עלייה או ירידה בשוק ולקבל מידע לגבי הרכב המניות התיק שלכם. יש אנשים שמשאירים את כול העבודה בידיהם של יועצי ההשקעות בחברת ההשקעות שלהם ויש אחרים שרוצים להיות יותר מעורבים. כך או כך את המומחיות והניסיון של חברת  השקעות קשה להחליף ולכן משקיעים חכמים פונים אל חברות יעוץ השקעות טובות כדי להפיק את המרב מתיק ההשקעות שלהם. במשק כמו שלנו שבכול חיסכון בבנק הריבית נמוכה והרווח בו סמלי, יותר ויותר אנשים פונים אל שוק ההון להשקעה ונעזרים בחברות השקעה מנוסות בכדי להשקיע חכם ונכון ולמקסם את הרווח שלהם.

עוד מהבלוג של irasimens

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

קחו תרמיל! יוצאים לטייל!

אנחנו, הישראלים, אוהבים לטייל. עם כמה שנדמה לנו שאנחנו טיפוסים של בית, העובדה היא שבכל חופשה שאנחנו מקבלים בעקבות חג, אנחנו בוחרים לצאת לטייל ולא להישאר בבית. האמת היא שהנתון הזה לא מפתיע, נוכח המדינה היפה שיש לנו, אבל...

העסקים מתחילים בגיל הפנסיה

אפשר לומר שאנחנו חוווים במהלך חיינו רגע מקצועי משמעותי פעמיים. פעם אחת עם גזירת החוגר בעת השיחרור מצה"ל, ופעם נוספת עם החזרת תג העובד שלנו למעביד בעת שאנחנו לוחצים ידיים ויוצאים אל החופש הגדול באמת – אל הפנסיה. הרגע הזה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה