הבלוג של שולי גלנץ

עניין שולי

שולי גלנץ

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מנובמבר 2010

כמה מילים מתוך ערב יום ההולדת, שתאריכה הרשמי 25 בחודש, שערכתי עם אחי התאום אורן, לבני משפחתי האוהבים ולחברים הכי טובים מכל תחנותי בחיים – החל מגן הילדים, תנועות נוער והרבה מעולם הפרסום ועולם הבלוגים בו אני מבלה היום

14/02/2016

yomuledet_shuli1

שלום לכולם, המילה מתרגשת תהיה עוול למילה מתרגשת.

ערב זה מוגש בחסות הסטרואידים. סטרואידים נותנים לך כנפיים, לי הם כבר נותנים כנפיים שלוש שנים יבחד עם שלושים קילו תודה בהזדמנות. משפחתי גם היא קיבלה כנפיים ויש להם בקשה אחת מהאונקולוגית שלי. רק אל תתני לה עוד סטרואידים, תודה, תרמנו מספיק בבית לכל הסרטן הזה. כלומר הם מתחננים שלא יכולים יותר. כי הם יודעים שעם סטרואידים אלו אינם איומי סרק. זה אומר עוד משימת הישרדות, שהם יצטרכו לעמוד בה. והם כל שהם מבקשים זה ללכת קצת לישון. להיות עם משפחתם, ללכת קצת לים ולעשות לביתם.

yomuledet_shuli2

אבל אין שחרורים, כי שולי אמרה שבקרוב ואתם מכירים אותה לא מהיום. תמיד הרי אמרנו עליה במשפחה שהיא קצת משוגעת. האמנית המשפחה,שלא הלכה אף פעם בתלם, למורות רוחם של הוריה.שהחמיצו פנים. הכבשה הבלונדינית.

ושולי כבר הציבה את המשימות הבאות עליהם ושמחה לספר לכם עליהן פה בפוסט. בקרוב עומדת להגשים את חלום חיי ולהוציא ספר ממקבץ פוסטים מהבלוג שלי רגעים שיקרא ”עניין שולי” ועדי עובדי תתכוננו להזמין לחגים.

ובמקביל, עובדת על תערוכה יחיד שלי בנושא סרטן השד שתקרא “אחת  מאחת” במגוון מדיות. אז תתכוננו להיות מוזמנים.

 ויש לח בקשה מכם. אני מתחייבת להתייצב פה אתכם וגם שנה הבאה באתה שעה, גם אתם אבל הפעם חברים,תצטרכו כבר להביא בונבוניירה, כן?

ולאדם היקר לי מכל, שנותן לי את כל הסטרואידים בעולם ובתמורה לוקחת לי את כרטיס האשראי.- מאיה בתי שנותנת לי את כל הכוחות,שמחה, משמעות מוטיבציה, ובעיקר אדם בוגר וחברה טובה וחכמה לשוחח איתו. מאיה שגיא בתי שלי הרקדנית הציירת שחקנית, חוש הומור היסטרי הכי יפה בעולם תלמידה מצטיינת כל הזמן.

yomuledet_shuli3

וכן קיבלתי את המתנה כי מרגשת שיכולתי לבקש – מוני ארנון הסולן המפורסם של להקת האחים והאחיות הקדיש לי שיר מתנה, “אם זר קוצים כואב”. זר מתוק מזה לא יכולתי לבקש.

embedded by Embedded Video

תודה לכל האנשים היקרים, שהגיעו לערב מכונן ונצחי זה. לא התרגשתי כך מעולם.

תודה לדפנה פייזר, על המכתב המרגש, כל העזרה הנאמנה, החזון בכלל בפתיחת הבלוג לפני חמש שנים, לאורנה ביברשטיין תאומת נפש שלי, להירית סגל הטהורה, ולתמר טוניק, אחותי שכל מילה שלה היא פנינה מדויקת, המלווה אותי באהבה ורגישות נאמנות כל כך הרבה שנים.

לכל חברות השמחות ובעליהן משתפי הפעולה, והשוקקות עזרה ושמחה כמו קבוצת שושבינות עליזה עוד ימי הגימנסיה -מיה, רינת, דנה,ועוד ועוד שמקיפות בכזו עזרה שמחה ורגעי אושר. לך ויקטור חמישה ,המלאך המגן עם עיני התכלות המלאכיות, שנותנות לי כל החיים את הגיבוי לאותן שאלות קטנות אם נהגתי בסדר, ושאני צריכה ללמוד להיעזר ולקבל מתנות בה שמביך תמיד.

דני פורת עומר,קיקה, סמדי ועוד .לרופאה הנאמנה שלי ד”ר רות לאופר שבאמת אין כמוה.

תודה לתמיר שגיא, האבא הכי הנפלא ואוהב של מאיה, ולסבתא רוזי סבא ראובן הנפלאים. ולמשפחה הענקית שלי על כל סניפיה.ועכשיו חזרו לחייכם, יש לכם אישור של ביטוח לאומי.  חתמתי להם פה פה פה. יאללה קניות מה בדיוק נראה לכם. האשראי חזר לנשום עצמונית.

yomuledet_shuli4

אה כן,

ועל הדרך נוסעת בקרוב עם כל משפחתי לצימר קסום בתאילנד עוד לא הרג אף אחד קצת חול ים.אז קבענו שנה הבאה ואורן תעשה שלום שלום חצי חצי.

שלכם לנצח נצחים,

שולי

yomuledet_shuli6

עוד מהבלוג של שולי גלנץ

תצוגה מקדימה

אחת מאחת

אחת לכמה פוסטים אני כותבת פוסט קצת פחות מחויך. יש גבול לפינוק שלכם. כן. כבר לפי הכותרת אתם יכולים להבין. לא צריך לתרגם לכם. גם אני מהנופלים. הנופלים בסטטיסטיקה. מה זה גם, אני...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

ניחוח של אופטימיות

  הרשות למלחמה בסמים שימו לב, אתם נלחמים במקומות הלא נכונים. חבל על כל הכספים והמאמצים שלכם. זה לא הקנאביס, זה הסם הזה - ניחוח פריחת הדרים! הסם המסוכן ביותר. לכו...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

הבית של אבא ואמא

  מי החכם הזה שהמציא את הרעיון, שהזמן מרפא הכול? תשלחו אותו אלי בבקשה. כי במקרה המאוד פרטי שלי, הטריק הזה ממש לא עובד. הנה עובדה. כל שנה בימים הללו לפני החג המסוים...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה