הבלוג של InsideOut Studio - סטודיו אינסיידאאוט

insideoutstudio

רוצות לדעת את סודות עיצוב ההפנים המסחרי? הגעתן למקום הנכון. נעים מאוד, אנחנו סטודיו אינסיידאאוט. סטודיו נשי, המתמחה בעיצוב פנים לעסקים: חנויות, משרדים, מסעדות, חללי תצוגה, בתי קפה או בקיצור - כל עסק שצריך עיצוב פנים - אנחנו... +עוד

רוצות לדעת את סודות עיצוב ההפנים המסחרי? הגעתן למקום הנכון. נעים מאוד, אנחנו סטודיו אינסיידאאוט. סטודיו נשי, המתמחה בעיצוב פנים לעסקים: חנויות, משרדים, מסעדות, חללי תצוגה, בתי קפה או בקיצור - כל עסק שצריך עיצוב פנים - אנחנו שם, ובגדול. בבלוג הזה נכניס אתכן לעולמנו ונחלוק סודות מקצועיים.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מפברואר 2018

איך אנחנו ניגשות לעבודה על פרויקט חדש בעיצוב פנים לעסקים? מה חשוב לנו בתהליך העבודה? איך אנחנו מקבלות השראה?

לאחר מספר שנים של עבודה משותפת, גיבשנו לעצמנו תהליך עבודה המורכב משבעה שלבים אשר מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו:

נעים להכיר: אנחנו אביטל אבקסיס ואירית וילנסקי, מעצבות פנים ובעלות סטודיו “אינסיידאאוט”, סטודיו לעיצוב פנים המתמחה בעיצוב פנים לעסקים. תהליך העיצוב שלנו מתחיל בהיכרות ראשונית עם הלקוח, החלום שלו, התקציב שעומד לרשותנו וסוג העסק.

חשוב לנו, על מנת להגשים את חלומו של הלקוח, לזהות את מתחריו של העסק ולהכיר את קהל היעד שלו כדי לעצב את החלל בהתאם תוך הדגשת יתרונותיו של העסק. ביחד, מנסחים פרוגרמה שמפרטת מה הוא החזון הרעיוני של הלקוח ומה הם הקווים המנחים של הפרויקט.

10

יוצאים לשטח: פגישה שנייה עם הלקוח מתקיימת בחלל שבו עתיד להיבנות העסק. בין אם מדובר בעיצוב מסעדה, עיצוב משרד, עיצוב מלון או עיצוב חנות, יש להתחשב ביתרונותיו וחסרונותיו של החלל. עיצוב הפנים של העסק יכול לקבל השראה מצורת החלל או מסביבתו ולכן חשוב לנו כבר בהתחלה להכיר היטב את המתחם ואת האזור שהוא נמצא בו, דבר שמשפיע גם על סוג הלקוח שיגיע לעסק.

2

שקט, מעצבים! כדי ליצור את הקונספט העיצובי לעיצוב פנים ועיצוב פנים מסחרי, אנחנו מתחילות מחיפוש השראה ממספר רב של מקורות; צבעוניות, טקסטורות, אלמנטים מבניים, צורניות וחומריות הם אבני היסוד לעיצוב פנים לעסקים, מהם יגזר העיצוב לעסק העתידי. אנחנו גם אוהבות לקבל השראה מעולם העיצוב לגווניו הרבים ומקפידות לבקר בתערוכות עיצוב מקומיות ובינלאומיות. ההשראה והקווים המנחים שהגדרנו עם הלקוח, בשילוב עם הנסיון הרב שצברנו במהלך השנים, מתלכדים ל כדי קונספט עיצובי המייחד את הפרויקט. מעבר לחזון העיצובי  שלנו אנחנו מקפידות לבקר בתערוכות עיצוב מקומיות ובינלאומיות. ההשראה והקווים המנחים שהגדרנו עם הלקוח, בשילוב עם הנסיון הרב שצברנו במהלך השנים, מתלכדים ל כדי קונספט עיצובי המייחד את הפרויקט. מעבר לחזון העיצובי  שלנו אנחנו מקפידות תמיד להתחשב בלקוחות שלנו, בתקציב שלהם ובתכתיבים שמגיעים מהחלל עצמו.

5

בשולחן השרטוט: בשלב זה אנחנו מציגות ללקוח מספר אופציות לחלוקת החלל והצבת הפונקציות השונות בתוכו. כאשר מדובר בעיצוב לעסקים יש להתחשב בסוג העסק המדובר ולהתאים את העיצוב אליו. דו השיח עם הלקוח הוא קריטי על מנת ליצור איזון בין רצונותיו של ובין החזון העיצובי שלנו. לאחר הסכמה על תכנית העמדה עקרונית ניצור עבור הלקוח הדמיית תלת מימד שמדגימה היטב את נראות החלל המסחרי. מלבד “הלבשת” העיצוב על החלל, ההדמייה כוללת גם את עיצוב הרהיטים, עיצוב עמדות מכירה ותצוגה וכן עיצוב גופי תאורה מיוחדים לפרויקט

  14

מהנייר לשטח לאחר הגעה להסכמה סופית עם הלקוח לגבי פרטי העיצוב והמערך, אנחנו ניגשות לעבודת פירוט התכניות. הן כוללות את כל המידע הנדרש לבעלי המקצוע המבצעים, החל מתכנית הריסה דרך תכניות בנייה, ריצוף, תקרה, חיפויים וכדומה כולל פירוט כמותי של כל חומרי הבנייה הנדרשים לעיצוב המתחם. אנחנו מעצבות פריטי נגרות ומסגרות עבור העסק בהתאם לצרכיו ולקו העיצובי שבחרנו. התכניות נשלחות לבעלי המקצוע השונים לצורך קבלת הצעות מחיר, וביחד עם הלקוח נבחרים הקבלנים ואנשי המקצוע שיעבדו איתנו על הפרויקט.

9

התמזל מזלנו לעבוד עם אנשי מקצוע מצוינים ואמינים שנבחרו על ידינו בקפידה במהלך שנות הניסיון שלנו בעיצוב פנים לעסקים ואנחנו תמיד שמחות לרתום אותם לפרויקטים שלנו. החלפת רעיונות ודעות עם אנשי מקצוע שאנחנו סומכות עליהם היא אחד מהשלבים האהובים עלינו בתהליך.

8

זהירות, כאן בונים! העבודה בשטח מתחילה לאחר פגישת תיאום ביננו לבין בעלי המקצוע. לאט לאט אפשר לראות איך החלל צומח מהשרטוטים אל המציאות: בניית היסודות, דרך התקנת צנרות ומערכת חשמל, בניית הקירות והתקנת אלמנטים עיצוביים שיצרנו במיוחד עבור החלל המסחרי. במהלך העבודה נקיים קשר רציף עם הלקוח ובעלי המקצוע ונציע פתרונות יצירתיים לבעיות שעלולות לצוץ במהלך העבודה בשטח. כמו כן, נבצע מספר ביקורים באתר ונמשיך לעבוד בשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע השונים כדי לוודא שעיצוב הפנים לעסק מתגבש בשלמותו. זה ללא ספק השלב הקריטי בפרוייקט: על אף התכנון הקפדני שלנו – אם הביצוע יהיה קצת פחות ממושלם לא נהיה מרוצות.

15

הפתיחה החגיגית- בשלב סיום עבודות הבנייה אנחנו אוהבות להגיע לפרויקט ולעזור ללקוח עם נגיעות קטנות ופינישים אחרונים כדי לוודא שהכל במקום. גם לאחר סיום הפרויקט אנחנו זמינות עבור הלקוח ומרגישות סיפוק רב כאשר חלומו של הלקוח מתגבש לכדי עסק מצליח ומעוצב. מבחינתנו, הצלחתו של העסק, היא ההצלחה שלנו.

17

נשמח לענות על עוד שאלות ולתת הכוונה מקצועית.

צרו איתנו קשר בטלפון 03-5097483 או במייל [email protected]

עשו לנו לייק בפייסבוק ותוכלו לקבל השראה מהפרויקטים שלנו

עוד מהבלוג של InsideOut Studio - סטודיו אינסיידאאוט

תצוגה מקדימה

גבירותיי ורבותיי - מהפך!

שיפוץ של עסק קיים אמנם דורש זמן, כסף ומשאבים רבים, אך כאשר נעשה בצורה הנכונה, הוא מצליח להדגיש את יתרונותיו של העסק והחלל שבו הוא שוכן ויכול להוביל לשינוי משמעותי. במהלך השנים בעבודה בעיצוב פנים מסחרי הזדמן לנו לעשות לא...

תצוגה מקדימה

איפה ההשראה שלי?

בתור מעצבות פנים לעסקים שואלים אותנו לא מעט על מקורות ההשראה שלנו. אז מאיפה ההשראה שלנו מגיעה בעצם? אז כן, זה נכון מה ששמעתם בעבר; ההשראה נמצאת בכל מקום. בנוסף למקורות התייחסות מוכרים כמו עולם האדריכלות, העיצוב והאמנות,...

תצוגה מקדימה

עיצוב משרד קטן, או: מה קורה אצלנו במשרד?

כשיצאנו לדרך עצמאית לפני 7 שנים נאלצנו, כמו הרבה עצמאים מתחילים, לעבוד מהבית. לשמחתנו די מהר הצלחנו להעביר את העסק לחלל שהיום אנחנו קוראות לו הסטודיו שלנו. ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה