הבלוג של מורן מישל

רודפת צדק

אמא לחמש בנות מופלאות (ולא, לא קיוויתי לבן). עצמאית. בתחום התוכן והשיווק באינטרנט. מרצה ומעבירה סדנאות כתיבה ושיווק ברשתות חברתיות בעזרת תוכן, ממקימי ׳הסתדרות העצמאים׳, כותבת מאז ומתמיד, פעם חלמתי במילים על עתיד טוב יותר,... +עוד

אמא לחמש בנות מופלאות (ולא, לא קיוויתי לבן). עצמאית. בתחום התוכן והשיווק באינטרנט. מרצה ומעבירה סדנאות כתיבה ושיווק ברשתות חברתיות בעזרת תוכן, ממקימי ׳הסתדרות העצמאים׳, כותבת מאז ומתמיד, פעם חלמתי במילים על עתיד טוב יותר, עכשיו מחליפה חלומות במעשים.

עדכונים:

פוסטים: 230

עוקבים: 98

החל מינואר 2011

ניקול ראידמן סוללת את דרכה לפרלמנט, וכל מה שזה עלה לה זה בסך הכל בסתימת הפה ובגזל כבודה העצמי של מפגינה בכיסא גלגלים

17/10/2017

raidmanhafgana

זהו, הגענו אל התחתית.
זה לא קרה כששרה סחרה בכפולות של 30 אגורות דמי פקדון של בקבוקי שתיה, זה לא קרה כשביבי נהם בשפת האדם הקדמון ״הערבים נוהרים לקלפיות״, זה לא קרה כשסנדרה רינגלר התחילה לדקלם ׳הגברת, הגברת׳, זה אפילו לא קרה כשניקול ראידמן עשתה לנו סיור מודרך במטבח המט לינפול של ראש הממשלה שאוי אוי אוי  אפילו מנקי הרחובות של כיכר המדינה לא היו מסכימים לאכול בו.
אבל היום זה קרה.

היום בהפגנת הנכים מול בית ראש הממשלה, שעה שאלה מנערים את הגדרות ודורשים מראש הממשלה, או מנציג מטעמו, לצאת ולהידבר עימם, לעמוד מולם פנים אל פנים, לשמוע את כאבם, לשעות לדרישותיהם להעלאת הקצבאות לרמה שמאפשרת חיים עצמאיים בכבוד, חשה לעברם לא אחרת מאשר חברתה הטובה של אשת ראשה הממשלה, לא אחרת מאשר ניקול ראידמן.

ומה עושה אוליגרכית כשהיא נתקלת בהתקהלות בלתי נעימה בעליל של אנשים על כסאות גלגלים וקביים? לא הייתי מעלה זאת בדעתי בחלומות הכי פרועים, אבל תקשיבו: היא מאתרת חוליה חלשה במיוחד ודוחפת לה כסף ליד. כן כן, בעיניכם תראו בעצמכם את הריץ׳-ביץ׳ הזו שוברת את רוחה של מפגינה שבאה לדרוש את שמגיע לה, וממוחה זקופת גב הופכת אותה לקבצנית רמוסה.

מי שהפכה לא מכבר ל-BFF של אשת ראש הממשלה, שמשמשת דוברת לא רשמית שלה, ששוחה בעצמה בבריכות של כסף ושהכריזה בעצמה שיש בכוונתה להיות ראשת ממשלה בשנת 2048 (יהלום במתנה לחגיגות המאה לישראל, כי הרי איך אוסף אבני חצץ שכמונו לא יפלו לרגלי יהלום שכמותה), מראה לנו היום איך באמת מתנהלת המדינה ואיך זה הולך להיות ככל שיחלפו הימים ואנחנו נמשיך לשתוק להם.

כן, כך נוהגים במדינות הון שלטון, כך נוהגים במשטרים שבהם אין עניין לשמוע את קול הציבור – משתיקים הפגנות, רומסים אזרחים, מפזרים התקהלויות, מאתרים את החוליה החלשה ומנתקים את השרשרת. דוחפים אוכל לפה של שובת רעב וכסף ליד של נכה שדורשת את המגיע לה – קצבה, לא צדקה!

ניקול ראידמן, בשם האזרחים השפויים, הנכים ושאינם נכים, בשם מי שאוהבים את הארץ הזו, את צביונה, את האנשים שבה – אני מבקשת שתצאי לנו מהפריים, ואת הכסף שלך? קחי איתך ותדחפי אותו את יודעת לאן, רק לא ליד של אף אדם שמבקש כבוד, כי את זה אי אפשר לקנות בשטרות המטונפים שלך.

form.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″>

עוד מהבלוג של מורן מישל

תצוגה מקדימה

גברים - תנו דרור לבולבולים שלכם

אני יושבת וצופה ברוני ריבר הגיבורה מדברת על מה שפשוט אי אפשר לתפוס. אונס. היא מתארת במילים את הרגעים שבהם גבר לקח את גופה לרשותו, עשה בה כרצונו, חדר אליה, הכאיב לה, התעלם...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

אישה בעקבות בשורה

״אמא, זה אני״ שמעה אביבה את קולו של קובי, בנה. היא לא חיכתה להודעה, לא המתינה לחיילים במדים שינקשו על הדלת. היא ידעה שהם יגיעו וידעה שקובי שוכב שם, כשפניו בחול. היא מיהרה לאסוף את המשפחה ולצאת לבית החולים. סמ״ר קובי...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אונס על הבר ב׳אלנבי 40׳

עדכון 15.8.16 באמת מזמן לא שמענו על זוועות ממועדון אלנבי 40, אבל  כמו שטענתי  בעבר - תמיד אפשר לסמוך עליו שימשיך לנהוג כמנהגו ושלא יתרחק לזמן רב מדי מהכותרות, ואכן הלילה שוב...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה