הבלוג של מורן מישל

רודפת צדק

אמא לחמש בנות מופלאות (ולא, לא קיוויתי לבן). עצמאית. בתחום התוכן והשיווק באינטרנט. מרצה ומעבירה סדנאות כתיבה ושיווק ברשתות חברתיות בעזרת תוכן, ממקימי ׳הסתדרות העצמאים׳, כותבת מאז ומתמיד, פעם חלמתי במילים על עתיד טוב יותר,... +עוד

אמא לחמש בנות מופלאות (ולא, לא קיוויתי לבן). עצמאית. בתחום התוכן והשיווק באינטרנט. מרצה ומעבירה סדנאות כתיבה ושיווק ברשתות חברתיות בעזרת תוכן, ממקימי ׳הסתדרות העצמאים׳, כותבת מאז ומתמיד, פעם חלמתי במילים על עתיד טוב יותר, עכשיו מחליפה חלומות במעשים.

עדכונים:

פוסטים: 231

החל מינואר 2011

הסרטון של אראל מרגלית מדליק את הזירה ומסמן דרך חדשה עם אופק מעודד במיוחד. על משחק מקדים פוליטי מחרמן במיוחד, וגם 5 עצות לסטאד החדש בשכונה

20/04/2016

margalit 1.jpg

גילוי נאות מקדים: טקסט זה רצוף בדימויים מיניים ואין בו כדי להחפיץ מישהו או משהו, אלא פשוט להעביר נקודה. כותבת שורות אלה הינה שמאלנית, פמיניסטית ונהנית מסקס בזמנה החופשי, אז הנה עצה מראש לכל המתלהמות.ים: תנוחו!

אתמול אראל מרגלית העלה לרשת סרטון שבאופן ברור מהווה את יריית הפתיחה במשחק המקדים על לב בוחרי מפלגת העבודה, וסופסוף הגיע גבר שיודע לעשות את זה כמו שאני אוהבת. אראל מרגלית מתייצב מול המצלמות, ולמרות שניכר שלא קל לו עדיין מבחינה תיאטרלית אומנותית, הוא מסמן את עצמו בתור ה״לא מתנצל״ של השמאל החדש, ומביא ערך מוסף בטונות.

אני כבר שומעת את כל המקטרגים – יהיו שם הפמיניסטיות שיגידו שהוא עושה שימוש בטקסטים סקסיטיים שוביניסטיים ואלימים מינית, יהיו שיגידו שהוא יורד נמוך, או שהוא מתכופף, יהיו שיגידו שהוא מחקה את סגול השיער, אבל אני אומרת לכם – הוא עושה לי את זה בענק! למרות הגמלוניות והבתוליות, הסרטון של אראל מרגלית מחרמן לאללה וגורם לי לחשוב שמחכה לנו מערכת בחירות הרבה יותר מעניינת משהעזתי לקוות לה.

>> מיכל יפה ממש לא אהבה את הסרטון, לכו תבינו

margalit orgasm2

הלו בוז׳י, תראה איך עושים לנו נעים!
אני מודה, בבחירות הקודמות חשבתי שלמרות הקול המצחיק והבייבי פייס, בוז׳י ישלים את המהלך ויביא אותנו לשיא, לראשונה מזה שנים של יובש. אלא שבדיעבד כולנו יודעים שגמרנו בחוץ, ולא בגלל הקול והפייס, אלא בגלל שהוא פשוט לא יודע לעשות את העבודה, וזה כשלעצמו מעמיד באור מגוחך את אמירתו מאתמול בכנס באשקלון ש״אנחנו מפלגה שתמיד ידעה להיות מפלגת שלטון.״  אבל האמת היא שזו מפלגה שכבר שנים יודעת לעשות קולות של מפלגה שיודעת להיות מפלגת שלטון, וזה מגוחך כמו לחשוב שיש לנו סקס מצויין כשאנחנו שוכבים על הגב ורק מזיזים את האגן בשעה שעושים קולות כדי שהשכנים לא יחשבו שאנחנו פולניה פריג׳ידית. ואם זה לא די, יש גם את הפלרטוט המגושם עם אוהדי ז׳אנר ״הערבים הנוהרים לקלפיות״ שהוא סקסי כמעט כמו בוגד שנתפס עם התחתונים למטה וממלמל ״זה לא כמו שזה נראה, אנחנו רק דיברנו כאן ואז נשפך לי קפה שחור על המכנסיים״.

margalit buji
מרגלית הסיק מסקנות מטעויות הבחירות האחרונות והולך עד הסוף. אולי חזק מדי, אולי מהר מדי, אבל הוא יודע איפה הנקודה שעושה נעים, והוא מכוון אליה וכאמור – לא מתנצל על כך. אראל מרגלית הבין נקודה חשובה – הוא לא נלחם רק על לב המשוכנעים, הוא גם מפלרטט עם השכנות. הוא מבין סופסוף שכבר די עשינו את כולם במעגלים הקרובים, ושהשאלה היא לא רק מי יכול להנהיג אלא גם מי יכול לבחור, ויורה ישר להרחבת ההתפקדות למפלגה. בוז׳י מעולם לא הזמין את הציבור הרחב לאורגיה בצורה כה מפורשת. אבל מרגלית מסביר באופן ברור שהרעיון של השמאל הישן פשט את הרגל, ושאנחנו לגמרי פתוחים להצעות מגונות ויצירת מכנה משותף רחב יותר עם מי שלא זיהו את עצמם עד היום עם מפלגת העבודה.

ולבסוף – מירי רגב.
אוי, מרגלית תמשיך! כן, בדיוק ככה!

margalit regev 2
עוד דבר שמרגלית הבין הוא שכשיורדים לעם עושים את זה בכוונה מלאה, ושאם מה שעובר לך בראש כשהוא נמצא בין הרגליים של העם זה ״זה לא בשבילי, בואו פשוט נגמור עם זה״ – ככה בדיוק זה ירגיש: עילאי, מתנשא ומשפיל. אבל לא בחור כמו מרגלית, בשבילו זו ממש לא פחיתות כבוד לענג אותנו כבר בדייט הראשון, כולל דירטי טוק. איים לאבינג איט!

שאטרסטוק

עכשיו, כשאני כמעט מסופקת, בוא נעשה את זה הדדי – שלא יגידו שאני רק לוקחת – הנה אני גם נותנת.

5 עצות שישפרו את המהלכים הבאים בקמפיין של אראל מרגלית:

1. אל תעצור  – תן לנו עוד מזה, ההתמדה מגדילה את העונג.

2. אל תתקע על מהלך אחד – תגוון בזוויות ותשלוף לנו עוד שפנים מהכובע – זה עושה לנו את זה. ״הם ואנחנו״ זו אסטרטגיה טובה להתחלה, אבל היא לא תביא אותנו לסקנד בייס.

3. קח מהר יועצת אישה פמיניסטית שתעזור לסנן תכנים שעלולים להתפס כסקסיטיים ותדע לעשות להם הסברה נכונה אם בכל זאת כאלו יהיו בלתי נמנעים (זו עצה לא מחרמנת אבל זה אמצעי מניעה הכרחי כדי שנוכל להמשיך ליהנות)

4. אל תגלוש לפורנו – כבר הבנו שאנחנו צריכים את העניין עם ההמונים, אורגיה וחילופי זוגות, אבל גם כשתלך להביא לנו את החרדים – אל תתפתה לסצנות פורנוגרפיות ולא מחוברות למציאות כמו ברכות מבאבות וריקודים בטליתות – תמצא שם משהו חדש שיצית את האש בינינו לבינם.

5. אל תסמוך עליי. אני שרלילה של השמאל ושל האפשרות שהסגול יודח מכס המלכות, ובעבור זאת הייתי משוכנעת גם שבוז׳י לוקח את הבחירות הקודמות. תאתגר את עצמך ואותנו, תמדוד את האימפקט של המהלכים שלך במקום שבו הם אמורים להשפיע, שלא נישאר שוב חרמנים ועם הזין ביד.

לצפייה בסרטון:

[youtube WOLaWgIGX90]

 

 

עוד מהבלוג של מורן מישל

Thumbnail

גברים - תנו דרור לבולבולים שלכם

אני יושבת וצופה ברוני ריבר הגיבורה מדברת על מה שפשוט אי אפשר לתפוס. אונס. היא מתארת במילים את הרגעים שבהם גבר לקח את גופה לרשותו, עשה בה כרצונו, חדר אליה, הכאיב לה, התעלם...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

אישה בעקבות בשורה

״אמא, זה אני״ שמעה אביבה את קולו של קובי, בנה. היא לא חיכתה להודעה, לא המתינה לחיילים במדים שינקשו על הדלת. היא ידעה שהם יגיעו וידעה שקובי שוכב שם, כשפניו בחול. היא מיהרה לאסוף את המשפחה ולצאת לבית החולים. סמ״ר קובי...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

אונס על הבר ב׳אלנבי 40׳

עדכון 15.8.16 באמת מזמן לא שמענו על זוועות ממועדון אלנבי 40, אבל  כמו שטענתי  בעבר - תמיד אפשר לסמוך עליו שימשיך לנהוג כמנהגו ושלא יתרחק לזמן רב מדי מהכותרות, ואכן הלילה שוב...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים