הבלוג של מורן מישל

רודפת צדק

אמא לחמש בנות מופלאות (ולא, לא קיוויתי לבן). עצמאית. בתחום התוכן והשיווק באינטרנט. מרצה ומעבירה סדנאות כתיבה ושיווק ברשתות חברתיות בעזרת תוכן, ממקימי ׳הסתדרות העצמאים׳, כותבת מאז ומתמיד, פעם חלמתי במילים על עתיד טוב יותר,... +עוד

אמא לחמש בנות מופלאות (ולא, לא קיוויתי לבן). עצמאית. בתחום התוכן והשיווק באינטרנט. מרצה ומעבירה סדנאות כתיבה ושיווק ברשתות חברתיות בעזרת תוכן, ממקימי ׳הסתדרות העצמאים׳, כותבת מאז ומתמיד, פעם חלמתי במילים על עתיד טוב יותר, עכשיו מחליפה חלומות במעשים.

עדכונים:

פוסטים: 230

החל מינואר 2011

כן, שוב יצא לי השד על האח הגדול, ואני יודעת שאני לא חייבת לצפות ולפיכך לא צופה, אבל לסובב את הראש לא יגרום לזה להיעלם. מעונה לעונה עולה יותר רפש מהבית הזה, וככל שהרפש מתעצם כך הסקסיזם על המסך גואה, וכאן אני חושבת שדווקא יש לנו הרבה מה לומר, וצריך לומר.

24/05/2014

כן, שוב יצא לי השד על האח הגדול, ואני יודעת שאני לא חייבת לצפות ולפיכך לא צופה, אבל לסובב את הראש לא יגרום לזה להיעלם. מעונה לעונה עולה יותר רפש מהבית הזה, וככל שהרפש מתעצם כך הסקסיזם על המסך גואה, וכאן אני חושבת שדווקא יש לנו הרבה מה לומר, וצריך לומר. אז מה אם כמה מחברי הטובים ביותר דווקא כן צופים באדיקות…

פעם, שהטלוויזיה עוד שיוועה למישהו שיגיע וינער אותה מנימנומה המשמים שבין פופוליטיקה לכלבודק, כולם נורא אהבו להגיד על ׳ארז טלהוא גאון! פשוט גאון טלוויזיוני׳.

זה אולי נכון, או היה נכון.
היה לו את זה.
הוא ידע לפצח את מה שהעם רוצה לחוות ולתרגם את זה לפורמט שישב בול על מידותיו של המסך הקטן. והמסך אהב אותו. אנחנו אהבנו אותו.

אהבנו אותו בתור החננה ברואים 6/6, ואז כשהוליד עם אברי גלעד את העולם הערב וגלגל אותנו מצחוק, אהבנו את גלגל המזל, אהבנו את לימור, וחלקים ניכרים מאיתנו גם אהבו את האח הגדול. מודה שלא נמניתי עליהם, אבל בלי קשר לדעתי האישית על הריאליטי הזה, נדמה לי שארז טל מתחיל להימאס קצת אפילו על עצמו.

אם בתחילת דרכו של הבית המדובר ביותר במדינה, פרצופו של הגאון-לערוץ-השני-לציון קרן משביעות רצון מעצמו, הרי שעכשיו, בזיפזופים טועים, נדמה לי שאני מזהה דוק של מבוכה על פניו, ובצדק – מה ששמעתי היום היה את אסי עזר מלהג בינו לבינו ״לינור תיכנס לבריכה, לינור תצא מהבריכה״ וגם דיאלוג סופר-פוליטיקלי-קורקט:

״נשים לא יודעות לפרגן אחת לשנייה״
״אני לא מוכן שתדבר ככה על נשים״
״צודק, נשים בבית האח הגדול לא יודעות לפרגן אחת לשנייה״.
(על החתום – אסי עזר מרים לקרב חתולות וארז טל בתפקיד המבוגר האחראי)

תמונה

עדייו מרוצה מעצמו?

אישית, אני מתה שסופסוף יקום מישהו בקודקודיה שאחראית על מה שעולה על המסך שלנו, יבין שיש לו תפקיד עם חשיבות לאומית ויגיד: ׳העם נקעה רגלו׳. בע׳ גרונית.

בעונה שבה כל הקלישאות והמוזריקואים בעצמם כבר נראים כמו קריקטורות של ליהוק לריאליטי פח, לא נשאר עוד למה לצפות.

מה שעיני רואות, או אולי רק כל כך רוצות לראות, זה שאמנם ארז טל מבין מה העם רוצה - עונג מהיר, דרמה בשקל, אפס מחשבה- והביא לו את זה בעונות הקודמות מדיום רייר, וול דאן ועכשיו פשוט לעוס מראש - אבל גם שברור לו שמכאן אין עוד לאן לרדת.

נדמה לי שמכאן הפורמט יצליח להתעלות על עצמו ולרדת נמוך יותר רק אם צוות הקרקס הגדול יגיע ויציע לענג אותנו, אחד אחד, בסלוני בתינו, בלי ללכת סחור סחור, בלי פור פליי, ישר ולעניין, מלוכלך, קצר וחזק – בדיוק כמו שנראים הדברים באתרים שתוכנות סינון תוכן מרחיקות מהילדים שלנו – ואנחנו נדיח אחד אחרי השני את מי שלא יעשה לנו בדיוק כמו שאנחנו אוהבים.
כן, זה המון פעמים לרדת, אבל מה לא עושים בשביל הרייטינג

עוד מהבלוג של מורן מישל

תצוגה מקדימה

גברים - תנו דרור לבולבולים שלכם

אני יושבת וצופה ברוני ריבר הגיבורה מדברת על מה שפשוט אי אפשר לתפוס. אונס. היא מתארת במילים את הרגעים שבהם גבר לקח את גופה לרשותו, עשה בה כרצונו, חדר אליה, הכאיב לה, התעלם...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

אישה בעקבות בשורה

״אמא, זה אני״ שמעה אביבה את קולו של קובי, בנה. היא לא חיכתה להודעה, לא המתינה לחיילים במדים שינקשו על הדלת. היא ידעה שהם יגיעו וידעה שקובי שוכב שם, כשפניו בחול. היא מיהרה לאסוף את המשפחה ולצאת לבית החולים. סמ״ר קובי...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אונס על הבר ב׳אלנבי 40׳

עדכון 15.8.16 באמת מזמן לא שמענו על זוועות ממועדון אלנבי 40, אבל  כמו שטענתי  בעבר - תמיד אפשר לסמוך עליו שימשיך לנהוג כמנהגו ושלא יתרחק לזמן רב מדי מהכותרות, ואכן הלילה שוב...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה