הבלוג של עינבר שחק

עיצוב משנה מציאות

עיצוב משנה מציאות ,השפעות הפוליטיקה העולמית על שוק הצרכנות והאופנה. עינבר שחק מעצבת טקסטיל ותכשיטים בינלאומית בוגרת שנקר, מציגה בתערוכות עיצוב תכשיטים באירופה וארה"ב.מתמחה בייצור ושיווק תכשיטים... +עוד

עיצוב משנה מציאות ,השפעות הפוליטיקה העולמית על שוק הצרכנות והאופנה. עינבר שחק מעצבת טקסטיל ותכשיטים בינלאומית בוגרת שנקר, מציגה בתערוכות עיצוב תכשיטים באירופה וארה"ב.מתמחה בייצור ושיווק תכשיטים לחו"ל. http://www.inbarshahak.com/about/

עדכונים:

פוסטים: 72

החל מיוני 2016

כשאמרתי לה שאני רוצה לכתוב עליה, היא מייד אמרה לי “אה זה מתאים לכל הסיפורי מעצבים שלך,תוכלי לכתוב איך עסק מצליח יכול ליפול”

15/09/2016

אני רוצה להכיר לכם את החברה הכי טובה שלי. כשאמרתי לה שאני רוצה לכתוב עליה היא מייד אמרה לי “אה, זה מתאים לכל הסיפורי מעצבים שלך, תוכלי לכתוב איך עסק מצליח יכול ליפול”. אבל האמת שאני לא רוצה לכתוב לכם עליה כסיפור עוף החול של נפילה וקימה לתחייה. אני רוצה לכתוב לכם מה הופך אותה אחרי הכל ולמרות הכל לסיפור הצלחה.

14264034_1174808235919838_3413144600067292612_n

לפני כמעט שנה שרית לולאי בעלת המותג “נוקילה” יצאה בקריאה נרגשת לחנויות והלקוחות האהובות שלה בהזמנה למימוש מלאי לפני סגירה. עם עשרות חנויות וכספק הבגדים הראשי של רשת דיאדה. שני קייצים של מלחמה ושני חורפים שבוששו לבוא הכריעו גם אותה.

שרית לולאי הקימה את המותג נוקילה כי היא ממש אוהבת ילדים, הערך העליון ביותר בעיניה הוא תרומה. בסמוך להקמת המותג היא החלה להתנדב בעמותת “חיבוק ראשון” ואת קמפיין המימון הראשון עשתה עימם להקמת סניף של “חיבוק ראשון” באילת. הסיכום היה שמי שתורמת לקמפיין חלק מסכום הקנייה יועבר לתרומה ותישלח לה המתנה תוצרת “נוקילה”. כשנסגר הקמפיין שרית סירבה לקחת את החלק שלה בעסקה, היא ייצרה את כל המוצרים על חשבונה והעבירה את הסכום במלואו כתרומה לעמותה.

שרית בעיני היא מודל להעתקה כיוון שהיא בנתה מערכת יחסים אוהבת וחברית עם הלקוחות שלה שהן מצידן לא עזבו אותה לרגע גם בכל השנה האחרונה. היא באמת יודעת איך קוראים לבנות שלהן, את מה הן אוהבות ובאיזה צבע. חלקן מבקשות להצטלם לקמפיינים, חלקן מתקשרות לבקש עוד כרית או עוד שמלה ובובה בדיוק אותו הדבר כדי שהילד לא ירגיש כש”גונבים” לו את הבגד בשושו לכביסה.

לשמחתי הרבה שרית מצאה את הדרך לחזור, בעיקר בזכות הלקוחות שלא הבינו את הרמז והמשיכו להזמין בשנה האחרונה ערכות מתנה ללידה ומה שנשאר ואם אפשר כי הילדה ממש רוצה.

במיזם חדש שעלה לאויר ונקרא o-cercle , היא קוראת לכן לקחת חלק פעיל בקולקציה שלה. לא עוד ייצור המוני,לא עוד מכפלות מטורפות של עלויות בדרך ללקוח. ממנה אליכן יד ראשונה ללא תיווך. קישור לפרוייקט.

אתן מוזמנות לרכוש קרדיטים לקולקציה הבאה שתיתפר במיוחד בשבילכן. ספויילר, היא גם מתכוונת באמת לשאול אתכן מה אתן רוצות שהיא תתפור ומה הכי הייתן רוצות לראות בקולקציה הבאה.

המיזם o-cercle  מאת איילה מרומי מעצבת ובעלים של המותג “גוסטה” נמצא באויר רק שבועות ספורים והרשימה של המעצבים הטובים מאוד שמככבת בו כבר גדולה ויפה. אני מאמינה שזוהי התחלה מרעננת לסוג חדש של מערכת יחסים עם הלקוחות, בה אין דמי תיווך וכיתותי רגליים. רק מעצבת טובה עם מוצר טוב שאתן כבר יודעות לסמוך עליה בייצור אישי ומשלוח עד הבית.

IMG_3345

IMG_5381

IMG_5298

IMG_5525

———-><———-><———-><———-

רוצים לראות מה אני עושה? בואו לבקר באתר הבית שלי

רוצים לראות אותי לייב? מוזמנים לערוץ היוטיוב שלי

הכי הרבה אני אוהבת לעדכן את האינסטגרם שלי

והמתנות הכי שוות בחנות האטסי שלי

עוד מהבלוג של עינבר שחק

תצוגה מקדימה

צייר לי ממותה

איכשהוא העובדה שיש ממותה בבאר שבע בפארק קרסו למדע, הגיעה לאוזני עד לשיקגו הרחוקה, סופר אמא בפעולה, מיד רשמתי לשותף שיתכנן נסיעה, בביטול הוא רשם לי בחזרה, לא נראה לי שהילד יתעניין בממותה....

תצוגה מקדימה

המחיר היקר של החולצה הזולה

מחאת הקוטג' של קיץ 2011 נכשלה, האמנם? נדמה שמחירם של מוצרי המזון לא השתנה בהרבה עד עכשיו... מה שרובנו לא יודעים זה שבעקבות מחאת הקוטג' הורדו מכסות המכס למוצרים המיובאים מסין ונקבע רף מכס נמוך למוצרים המיובאים באמצעות...

תצוגה מקדימה

מראות של אושר

את טל טנא צ׳צקס פגשתי לראשונה בפייסבוק, מראות הצעצועים הצבעוניות שלה שבו את ליבי ועקבתי בשקיקה. באחד הימים היא פרסמה שהיא עושה פיילוט להרצאה שלה ״בגיל 10 הרמתי פיל״ ומזמינה כתריסר חברים לתת ביקורת, בזהירות רבה כתבתי בצ׳ט...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה