הבלוג של עינבר שחק

עיצוב משנה מציאות

עיצוב משנה מציאות ,השפעות הפוליטיקה העולמית על שוק הצרכנות והאופנה. עינבר שחק מעצבת טקסטיל ותכשיטים בינלאומית בוגרת שנקר, מציגה בתערוכות עיצוב תכשיטים באירופה וארה"ב.מתמחה בייצור ושיווק תכשיטים... +עוד

עיצוב משנה מציאות ,השפעות הפוליטיקה העולמית על שוק הצרכנות והאופנה. עינבר שחק מעצבת טקסטיל ותכשיטים בינלאומית בוגרת שנקר, מציגה בתערוכות עיצוב תכשיטים באירופה וארה"ב.מתמחה בייצור ושיווק תכשיטים לחו"ל. http://www.inbarshahak.com/about/

עדכונים:

פוסטים: 72

החל מיוני 2016

האמת שאני ממציאה נסיעות כדי לבלות ביחד, ואני ממציאה נסיעות כדי לבלות עם המשפחה. ובעיקר אני ממציאה נסיעות כדי שיהיה לי תירוץ להיות קרובה לסבא פעם בשבוע לשעה אחת שלמה.

18/08/2018

החופש הגדול טס לי במהירות שיא של קייטנת אמא, גם בגלל שלמזלי הגדול הקיבוץ מספק לילדים תעסוקה כמעט מלאה ורצופה לאורכו ולרוחבו של כל החופש. וגם בגלל שתיזזתי את הילדים באושר על אינספור אטרקציות ברחבי הארץ. הם מצידן נענו לרוב האתגרים בשמחה.

לפעמים אני תוהה לעצמי למה אני בכלל צריכה את זה. גם אני הכי רגועה בבית. כשאני לא צריכה להקשיב להוראות הוויז במקביל ל”הוא אכל לי,היא שתתה לי” והשמש המסנוורת בשמשה.

אבל האמת שאני ממציאה נסיעות כדי לבלות ביחד, ואני ממציאה נסיעות כדי לבלות עם המשפחה. ובעיקר אני ממציאה נסיעות כדי שיהיה לי תירוץ להיות קרובה לסבא פעם בשבוע לשעה אחת שלמה.

אז נסענו לפארק הלגו בחולון , כי סבא גר בבת ים, ואז ברור שזה ממש קרוב לארוחת ערב ספונטנית וקלילה. יש שכונות ששנים לא עברתי בהם. למעשה הפעם האחרונה ששחיתי בימית 2000 זו עוד הייתה בריכה קהילתית עם מגלשה שעבדה לסירוגין.

לא היה לי מושג שהמתחם החיצוני הפך לדק מקסים עם מסעדות וסירות פדאלים ומוזיאון הילדים שאני באמת חייבת לבקר בו כבר.

פארק פרס חולון

בכניסה לפארק הלגו הקטנה צווחה מאושר לגלגל הענק, שהיה ענק בדיוק במידה שבה ילדים קטנים יוכלו לעלות לבד ולתת לאמא זמן שקט

פארק הלגו חולון

והאמת שזה אכן מרחב מוגן שקט מעגלי ובטוח לקטנים שיכולים להסתובב בין המתקנים השונים יחסית לבד.4

7

הבאנג’י סיפק לנו רגעים קטנים של אושר, במיוחד כשאמא לא העיזה לקפוץ, זאת אומרת כמעט קפצתי לתפוס את הקטנה שקפצה לפני,אבל חוץ מזה כנראה שבאנג’י זה לא בשבילי.

צילום תום ברטוב

8

במתיקות על הילדה שיחקה עם ילדה אחרת שהיא מעולם לא פגשה בלי לטרוח להחליף שמות או פרטים. או לדקדק באורך החצאית או הגופיה אחת של השנייה. האחת קיבוצניקית חילונית, השנייה חרדית ואין להם מושג שזה בכלל אמור לשנות משהו, בדיוק כפי שהעולם אמור להיות והלוואי שכך.

פארק הלגו חולון

עם הגדול שלי פישלתי, הוא היה רעב וברח החוצה לדומינוס פיצה, ולא הגענו לקפטריה, אז לא מצאנו את מתחם האקס בוקס. וגלגל הענק והרכבת הן מחוץ לתחום המגניבות לבני 9.

בחזור אספנו את סבא לארוחת ערב. וכולם כבר היו מותשים מהנסיעה,לא תמיד קל לבלות יחד. אז בבוקר בבוקר כשהילד היה כבר ממש עצבני כי אמא התעלמה מרוב בקשותיו.

ניגשתי אליו ובשקט בשקט אמרתי לו תודה שבזכות העובדה שהוא נאלץ לגלות סבלנות לאקסטרה זמן ואקסטרה נסיעה, סבא שלי לא אכל ארוחת ערב לבד

והאמת שגם לא ארוחת בוקר לבד,כי כבר לא נשאר זמן לנסוע הביתה ונשארנו לישון. ואם יש משהו שהילד הגדול שלי בהחלט מבין זה שסבא זה הדבר הכי חשוב בעולם.

פארק לגו חולון

עוד מהבלוג של עינבר שחק

תצוגה מקדימה

מבשלים זוגיות

יש סיכוי סביר שמופע מבשלים זוגיות הוא האתנחתה הקומית היחידה שהייתה לי השבוע, או השבועיים, מי סופר?, האמת לא ציפיתי, רק רציתי תירוץ לצאת עם אחותי. את הולנטיין ידעתי שהשותף שלי לא ישכח אלא לגמרי לא יספור, בעברי הוא אומר...

תצוגה מקדימה

המחיר היקר של החולצה הזולה

מחאת הקוטג' של קיץ 2011 נכשלה, האמנם? נדמה שמחירם של מוצרי המזון לא השתנה בהרבה עד עכשיו... מה שרובנו לא יודעים זה שבעקבות מחאת הקוטג' הורדו מכסות המכס למוצרים המיובאים מסין ונקבע רף מכס נמוך למוצרים המיובאים באמצעות...

תצוגה מקדימה

ארץ הבלונים

אני אוהבת תיאטרון, כל כך אוהבת שמשתדלת לא לזכור שהולכת רק להצגות ילדים כבר אי אלו שנים אוהבת לשבת ממש קרוב לבמה, אוהבת כמעט לגעת בשחקנים אוהבת להסתכל בזויות העיניים התכולות שיושבות לצידי ומנצנצות בחושך של האולם ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה