הבלוג של ענבל טוניק אופרמן - יוגה להריון והכנה ללידה

inbalyoga

שלום, שמי ענבל טוניק אופרמן, מורה בכירה לויג'ננה יוגה, יוגה לנשים בהריון ולנשים לאחר לידה, מדריכת הכנה ללידה ודולה. מלמדת באמבריא, המקום להיות בהריון בתל- אביב. מתגוררת בבית גוברין נשואה ואימא לשני מתוקים. זמינה... +עוד

שלום, שמי ענבל טוניק אופרמן, מורה בכירה לויג'ננה יוגה, יוגה לנשים בהריון ולנשים לאחר לידה, מדריכת הכנה ללידה ודולה. מלמדת באמבריא, המקום להיות בהריון בתל- אביב. מתגוררת בבית גוברין נשואה ואימא לשני מתוקים. זמינה בפייסובק : https://www.facebook.com/InbaltunikOpperman נייד 054-433-7279

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממאי 2013

תרגול יוגה במהלך ההיריון היא דרך נפלאה להתחבר אל עצמך, אל הכוחות הטמונים בך ואל הפלא המתהווה בתוכך, תינוקך. התרגול ~ מסייע להקלה או מניעה של מגוון תופעות אופייניות בהריון כמו בחילות, צרבות, עייפות קשיים בשינה ואי שקט במטרה להפוך את תקופת ההיריון לאי של שקט.

18/05/2013

תרגול יוגה במהלך ההיריון היא דרך נפלאה להתחבר אל עצמך, אל הכוחות הטמונים בך ואל הפלא המתהווה בתוכך, תינוקך.

התרגול ~ מסייע להקלה או מניעה של מגוון תופעות אופייניות בהריון כמו בחילות, צרבות, עייפות, קשיים בשינה ואי שקט.

התרגול ~ מחזק את שרירי רצפת האגן ומתוכם משתפרת היציבה כולה. ההכרות עם אזור קרקעית האגן והחיבור היומיומי אליה יסייעו מאד בהרפייתה הנחוצה בתהליך הלידה.

התרגול ~ מגמיש ומניע את האגן ולכן מקל על כאבי גב תחתון, מחזק את השכמות וחגורת הכתפיים ולכן מקל על נשיאת המשקל ה’עודף’ ותומך בשינויים החלים ביציבה לאורך ההיריון .

התרגול ~ ממריץ את מחזור הדם ומשפר את החזר הדם הורידי ולכן מסייע במניעת דליות (ורידים בולטים),נפיחות ובצקות ומשפר את פעילות מערכת העיכול. רמת האנרגיה עולה ומערכת החיסון הטבעית מתחזקת.

הקשבה לנשימה והאימון בטכניקות נשימה שונות, תורם מאד להפיכת הנשימה לכלי מרכזי לשמירה על איזון, מיקוד, ורגיעה, לאורך ההיריון (החיים בכלל) וכמובן בזמן הלידה.

התרגול ~ מסייע בשחרור ממתחים וחרדות ומשפר את מצב הרוח.

באמצעות האימון ביוגה אנו מתרגלות בפועל הכנה מעשית לזמן הצירים והלידה, כיצד ננוע וננשום כדי להקל ולקדם ובאיזה אופן נוכל להרפות ולנוח.

את מוזמנת להתנסות ולחוות בעצמך.

~נמסטה~

054-433-7279

ענבל

עוד מהבלוג של ענבל טוניק אופרמן - יוגה להריון והכנה ללידה

תצוגה מקדימה

את בהריון ומתעוררת בבהלה וכאב באמצע הלילה עם רגל תפוסה?

מה זה? התופעה: Cramp Nocturnal Leg נגרמת על ידי התכווצות פתאומית לא רצונית של שרירי השוק. העווית גורמת כאב חריף שבדר'כ מעיר את האישה משנתה. למה זה קורה? האמת הסיבה לא ממש ברורה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אחת מכל חמש נשים תפתח טחורים במהלך ההריון או לאחר לידה

מרגע שנכנסנו להריון אנחנו מדברות בחופשיות ובגילוי לב כמעט על הכל ועם מי שרק מוכן לשמוע (לפעמים גם עם מי שלא..) החל במצב הרוח שלנו, דרך מה אכלנו (מה הקאנו ...) ומה יצא בשרותים,...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה