הבלוג של ענבל כהן חמו

בגוף הצילום – צילום, אמנות, תרבות

צלמת, יוצרת, מאמנת אישית וגם פעילה חברתית לפעמים. אשתף אתכם באירועי תרבות מעניינים שאפגוש - אפשרות להציץ לחוויות חדשות.

עדכונים:

פוסטים: 131

עוקבים: 13

החל מאוגוסט 2015

ממלכת הדינוזאורים וארץ לעולם לא – שתי פעילויות קיץ חביבות שמאפשרות להוציא את הקטנים מהבית לבילוי מהנה ומשעשע

12/08/2017

ממלכת הדינוזאורים

האנגר 11 בנמל תל אביב התמלא באטרקציה חדשה – דינוזאורים בגודל אמיתי, המזיזים את ראשם וידיהם ומשמיעים קולות שאגה. הדינוזאורים נראים מצוין בהאנגר הגדול – מוצבים על רקע סביבה כמו טבעית, וליד כל אחד לוח הסבר הנותן פרטים בסיסיים על הדינוזאור. האפקט הראשוני מוצלח מאוד, במיוחד לילדים הקטנים – הם מתרשמים מהגודל, מהתנועה והקולות והולכים מדינוזאור לדינוזאור בהתרגשות. בתצוגה אפשר לראות גם את הדינוזאורים הגדולים והמרשימים, וגם דינוזאורים קטנים יותר בעלי אפיונים מיוחדים – מעופפים, שעירים, בעלי קרניים, וגם את הדינוזאורים הקטנים שנחשבים הנבונים ביותר מבין כולם – הטרואודונים.

טירנוזואורוס בממלכת הדינוזאורים

טירנוזואורוס בממלכת הדינוזאורים

לטירנוזאורוס יש יחסי ציבור מצוינים, ובתצוגה מופיעים 3 מודלים שלו בגדלים שונים. בנוסף אפשר להצטלם למגנט עם דינוזאור, ולצפות בסרטון שבו מציץ אליך דינוזאור מקרוב במשקפי תלת מימד. מהקומה למעלה אפשר להשקיף אל הדינוזאורים באולם, וגם לשחק במשחקי מחשב ובפינת ג’ימבורי.

מבט מהמרפסת אל הדינוזאורים הענקיים

מבט מהמרפסת אל הדינוזאורים הענקיים

פינת משחקי מחשב וג'ימבורי

פינת משחקי מחשב וג’ימבורי

ההאנגר ממוזג ומהווה הפוגה נעימה מהחום והלחות בחוץ. סך החוויה נעים ומרשים, אך שטחי למדי עבור הילדים הגדולים יותר וההורים – ההסברים שטחיים ואין מעורבות פעילה של הילדים וההורים (כתב חידה שבו על המבקרים לאסוף מידע מהתצוגה כדי להשלימו יכול היה להיות תוספת מעניינת לביקור).

ארץ לעולם לא

בגן הטרופי של פארק הירקון קמה ממלכה אבודה אחרת – ארצם של פיטר פן וקפטן הוק, פיות, ילדים אבודים ואינדיאנים. המיקום שנבחר מתאים מאין כמוהו – הגן הטרופי בפארק הירקון, גן עם צמחייה מדהימה, שנותנת חוויה של יער טרופי צפוף וגבוה. בתוך היער שבילים ובינהם ממוקמים מתחמי פעילות לילדים – מחנה אימונים לפיראטים, כפר אינדיאני, מחנה הילדים האבודים, ביקור אצל בת ים ועוד.

ספינת הפיראטים ומאחוריה כדור פורח המרחף בפארק

ספינת הפיראטים ומאחוריה כדור פורח המרחף בפארק

פעם בשעה מועלית הצגה משעשעת בה פיטר פן מנצח שוב את קפטן הוק ורק התנין נעדר ממנה, והילדים עוזרים למלא את מקומו. ההצגה מתרחשת על ספינתו של הוק, הנחה בלב בריכה בפארק – זירה כמו אותנטית, מחווה מרעננת לסיפור הוותיק.

סמי, טינקרבל וקפטן הוק בהצגה ב"ארץ לעולם לא"

סמי, טינקרבל וקפטן הוק בהצגה ב”ארץ לעולם לא”

גם כאן הפעילות תדבר לילדים בני 3 עד 10 בערך, אשר מוכנים ורוצים להאמין בעולם קסום ואגדי. בכל תחנה הילדים פעילים – הולכים על קורה, שומעים סיפור, יורים חיצים ועוד. מלבד החום שמכביד בעיקר על ההורים, הילדים יכולים לבלות במקום מספר שעות ברצון, ללכת מתחנה לתחנה, לפתור את כתב החידה, לגלות שבילים חדשים ולהרגיש לרגע גיבורים בעולם קסום. שעות הערב הופכות את הגן למסתורי באמצעות התאורה היפה, ואת הטמפרטורות לנעימות יותר, והן מומלצות במיוחד לביקור.

הגן הטרופי בתפקיד "ארץך לעולם לא"

הגן הטרופי בתפקיד “ארץך לעולם לא”

ממלכת הדינוזאורים

האנגר 11 נמל תל אביב

6-31 באוגוסט 2017

http://www.dinos.co.il

ארץ לעולם לא

הגן הטרופי בפארק הירקון

במשך יולי ואוגוסט

https://www.neverlandisrael.co.il

עוד מהבלוג של ענבל כהן חמו

תצוגה מקדימה

אנימטורים צעירים מייצגים את ישראל

פסטיבל balkanima בסרביה מאגד סרטי אנימציה מאזור הבלקן ומאירופה, ומציג אוסף סרטים איכותי במיוחד, חלקם עתירי תקציב. השנה הוזמנו מספר סטודנטים מבצלאל להציג את סרטיהם בפסטיבל. הסטודנטים הישראלים התקבלו בחום, השתתפו במפגשי שיח...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

גוונים במחול - תחרות שהיא הפנינג בסוזן דלל

גוונים במחול הוא פרויקט תחרותי הנותן במה ליוצרים בראשית דרכם, בהפקת מרכז סוזן דלל. השנה יועלו במסגרת הפרויקט 10 יצירות חדשות שנוצרו לטובת הפרויקט, בניהולם האומנותי של שרון פרידמן, שלומית פונדמנסקי ואודליה...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

פינפוינט – נשיות וגוף בתערוכה זוגית

שפי בלייר מציגה סדרת צילומים נקייה ומוקפדת, של עבודות שיצרה בפימו. העבודות נראות כהמשך לעבודות קודמות שלה שעסקו באיברי גוף פנימיים. גם כאן כמו בעבודות קודמות שלה אנו נמצאים במרחב לא מוכר, בו קשה לזהות את הדבר המצולם....

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה