הבלוג של ענבל

inbal343

אני ענבל, אני לרוב עושה, ומידיי פעם כשמשהו יוצא מן הכלל גם כותבת. אני פה על מנת להמליץ ולפעמים להתריע. תוכלו למצא אצלי בעיקר ספרים ומסעדות. כאלו שראויים וכאלו שפחות.. מעבר לזה גם מידיי פעם יעדי טיול, תרבות, תובנות חיים וקצת... +עוד

אני ענבל, אני לרוב עושה, ומידיי פעם כשמשהו יוצא מן הכלל גם כותבת. אני פה על מנת להמליץ ולפעמים להתריע. תוכלו למצא אצלי בעיקר ספרים ומסעדות. כאלו שראויים וכאלו שפחות.. מעבר לזה גם מידיי פעם יעדי טיול, תרבות, תובנות חיים וקצת פוליטיקה. מקווה שתהנו להתלוות אלי למסע :)

עדכונים:

פוסטים: 65

החל מאוגוסט 2010

על מנת שלא לשמוע על הקרדשיאן וניתוח שינוי המין שאב המשפחה (ברוס ג’נר, לשעבר אתלט אולימפי, אשר כיום נקרא קייטלין ג’נר) עבר הייתם צריכים שלא לפתוח עיתון בחודש האחרון… ועל מנת שלא לשמוע לפחות על הקרדשיאן הייתם צריכים לחיות בכוכב אחר.

“אני קייט” זוהי מיני סדרה בת 8 פרקים המתחילה ביום שישי הזה, אשר מגיעה לספר על העולם שלו, עולם של מישהו שעבר ניתוח לשינוי מין, על מנת ליצור (כפי שהוא מציג את זה) הבנה והכלה יותר גדולה לאנשים שהגיעו לאותה ההבנה, שהם נולדו בגוף מהמין הלא נכון, לאחר עליה מאוד גבוהה באחוז המתאבדים הקשורים לעניין.

בפרק הראשון שראיתי יש הרבה הרהורי נפש שלו (לעיתים ברמת חפירה קלה) ואת המפגש הראשון עם אימו כאישה, אשר היה לו ובעיקר לה מאוד קשה, כל זאת כמובן מלווה בביקורים קצרים של קיילי, קים וקניה.

האמת היא שקל לקבל אותו כאישה, או אותה כיום למעשה (יש שם דגש מאוד חזק על משמעות השימוש בפניות גוף נכונות), היא ייצרה אצלי אמפתיה דיי מהירה, ולמעט הקול המעט גברי ותנועות הגוף שעדיין קצת גבריות (חלקית בגלל גובהו העצום) קל מאוד לקבל אותה כאישה, בעיקר בגלל הצורה שבה היא חושבת ומתקשרת עם הסביבה שלה.

מה שעובר מאוד חזק זה חוסר הביטחון שלה, הצורך העז שיקבלו אותה, שיגידו לה שזה בסדר. זה גורם בהחלט לרצון לחבק אותה.

את הפרק הראשון ראיתי והוא היה מספיק נחמד על מנת שאראה גם את השני, מצד שני אלא אם כן תהיה שם התפתחות עלילתית כלשהיא ולא רק חיזוק של מסרים אני בספק אם זה יחזיק את עניין הצופים (למעט מכורי הקרדשיאן הכבדים) למשך 8 פרקים.

צפיה נעימה.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

אהבתם? תנו לייק! יש מה להגיד? הגיבו למטה! רוצים לקרוא פוסטים חדשים שלי? לחצו על עקוב אחריי!

עוד מהבלוג של ענבל

Thumbnail

ארוחת הבוקר של מלון ממילא בירושלים - ביקורת

אני וירון (חבר טוב) הולכים הרבה לארוחות בוקר לפחות פעם בשבוע לרוב זה למקומות הסטנדרטיים, רשתות הקפה למינייהן, בית קפה שכונתי מומלץ כזה או אחר, שובר מעניין שראינו.. אבל מידיי פעם אנחנו מנסים משהו מרשימת ה"אומרים שזה הכי...

Thumbnail

בוטיק הפנאי - חוות דעת

השבוע הוזמנתי לסקר ארוע, בבית עסק, שנקרא "בוטיק הפנאי". הארוע נערך ברמת גן, אחת לשבועיים, והוא מיועד לנשים בלבד, ברובן בנות 50+. הארוע מתחיל בכיבוד (בזה שאני הייתי הייתה ארוחת בוקר...

Thumbnail

אז שיהרגו אחד את השני, לנו יש מספיק בעיות משלנו

כבת למשפחה אשכנזית, שסבא שלה עלה מגרמניה דיי בתחילת המלחמה, יום השואה והשואה בכלל תמיד דיי עניינו אותי. קראתי ספרים, ראיתי סרטים, הייתי ביד ושם ובאתרי הנצחה בברלין, אפילו עשיתי על זה עבודה בבית הספר. יום השואה תמיד היה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים