הבלוג של ענבל

inbal343

אני ענבל, אני לרוב עושה, ומידיי פעם כשמשהו יוצא מן הכלל גם כותבת. אני פה על מנת להמליץ ולפעמים להתריע. תוכלו למצא אצלי בעיקר ספרים ומסעדות. כאלו שראויים וכאלו שפחות.. מעבר לזה גם מידיי פעם יעדי טיול, תרבות, תובנות חיים וקצת... +עוד

אני ענבל, אני לרוב עושה, ומידיי פעם כשמשהו יוצא מן הכלל גם כותבת. אני פה על מנת להמליץ ולפעמים להתריע. תוכלו למצא אצלי בעיקר ספרים ומסעדות. כאלו שראויים וכאלו שפחות.. מעבר לזה גם מידיי פעם יעדי טיול, תרבות, תובנות חיים וקצת פוליטיקה. מקווה שתהנו להתלוות אלי למסע :)

עדכונים:

פוסטים: 65

החל מאוגוסט 2010

כידוע למי שמכיר, אחת ההתמכרויות הקטנות שלי היא למשחקי מחשב.

שיחקתי בהתמדה ונחישות, ממשחקים פשוטים כמו פארמוויל ועד התמכרויות כבדות ודוחות חיים כמו world of warcraft – לו הקדשתי בערך שנה נטו (שזה בערך 3-4 שנים ברוטו)  וכמובן כול הקלאסים כמו heroes of the might and magic ודומיו..

כן..כן.. התמכרות קטנה ולא מזיקה.. כיום..

עם השנים חלו הרבה שינויים בעולם הזה, אבל אודה ואתוודה שמזמן לא ראיתי משחק שעניין אותי מספיק מצד אחד על מנת להקדיש לו זמן.

משחקי הפייסבוק סיפקו את ההתמכרות לתקופות אך לא ממש מעניינים לחובבי הרפתקאות ו rp שכמוני, ומשחקים מעניינים יותר (ולא היו הרבה לאחרונה) הם ממכרים מידיי וגוזלי שעות (ולעיתים כסף).

ולאחרונה, כשלא חיפשתי ולא ציפיתי (כמו שאומרים על כול אהבה גדולה), בזמן שהורדתי לי איזו סדרה באינטרנט, צצה לי פרסומת למשחק שנקרא Wartune.

הדמויות נראו צבעוניות ומהעולמות המוכרים לי והמשחק היה און ליין , מרובה משתתפים וחינמי. אז החלטתי לנסות.

כפי שרמזתי, זה נגמר באהבה.

משחק צבעוני, שאפשר לשחק לגמרי לבד, אבל כדי להתקדם יותר מהר רצוי להצטרף לקבוצה, ומצד שני הוא לא מחייב, לא מאמץ מידיי ולא דורש הרבה זמן.

ההתקדמות מהירה, ויותר חשוב מאוזנת בצורה יפה.

נכון, אין פה גרפיקה מדהימה של קרבות תלת מימדיים, אבל ליוצאי heroes הקרבות יהיו ממש נחמדים ואפילו בגרפיקה מספקת בהחלט בשביל משחקים מזן זה.

כמובן שאף אחד לא חי בשביל שמיים, יוצע לכם לקנות אביזרים בתשלום ואפילו בונוסיo מסוגים שונים,

אבל בהחלט ניתן להתקדם ולהצליח במשחק גם ברמת ה PvP וגם ברמת ה PvE ללא כול עזר בתשלום.

ובזמן שמאוד קל בעבודה (או לימודים או כול מקום בו יש אינטרנט זמין) להתפתות ולשחק כמה דקות, המשחק עצמו מגביל את כמות הניסיונות היומיות שלכם בכול אתגר  כך שגם למתמכרים שביננו לא נשקפת סכנה!

שוב, אני לא אגיד שזה משחק המאה, אבל בינתיים זה המשחק שעושה לי את זה כבר חודש בלי לשעמם אותי, זה לא רע בכלל!

כניסה למשחק

תנסו ואם יש לכם גם המלצות למשחקים אחרים מעניינים או הערות/הארות לגבי משחק זה – אשמח לשמוע!

עוד מהבלוג של ענבל

תצוגה מקדימה

ארוחת הבוקר של מלון ממילא בירושלים - ביקורת

אני וירון (חבר טוב) הולכים הרבה לארוחות בוקר לפחות פעם בשבוע לרוב זה למקומות הסטנדרטיים, רשתות הקפה למינייהן, בית קפה שכונתי מומלץ כזה או אחר, שובר מעניין שראינו.. אבל מידיי פעם אנחנו מנסים משהו מרשימת ה"אומרים שזה הכי...

תצוגה מקדימה

בוטיק הפנאי - חוות דעת

השבוע הוזמנתי לסקר ארוע, בבית עסק, שנקרא "בוטיק הפנאי". הארוע נערך ברמת גן, אחת לשבועיים, והוא מיועד לנשים בלבד, ברובן בנות 50+. הארוע מתחיל בכיבוד (בזה שאני הייתי הייתה ארוחת בוקר...

תצוגה מקדימה

אז שיהרגו אחד את השני, לנו יש מספיק בעיות משלנו

כבת למשפחה אשכנזית, שסבא שלה עלה מגרמניה דיי בתחילת המלחמה, יום השואה והשואה בכלל תמיד דיי עניינו אותי. קראתי ספרים, ראיתי סרטים, הייתי ביד ושם ובאתרי הנצחה בברלין, אפילו עשיתי על זה עבודה בבית הספר. יום השואה תמיד היה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה